İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CloakCoin (CLOAK) nedir?

CloakCoin, Bitcoin’in bir tür düşüş yaşadığı 2014 yılında ilk ortaya çıktı. CloakCoin, tüm dünyada güvenli, özel ve anonim parasal işlemleri sağlayan bir sistemdir. Herkes bu dijital sisteme katılabilir ve yalnızca bir akıllı telefon veya bilgisayar gereklidir. CloakCoin, Bitcoin ile aynı kavramı kullanıyor ancak birkaç yeni blok zincir teknolojisine dayanıyor .

Bazı basit ama zekice iletişim katmanlarının yanı sıra yüksek güvenlik sağlayan ve üçüncü şahısların Cloak Coin cüzdanları arasında her türlü işlemi izlemesini imkansız hale getiren narin bir off-block zincir para  sistemi geliştirdiler. Birçok sistemin yasallığı konusunda net bir şey söylemek zordur, ancak Cloak Coin’in nasıl işlediği konusunda hiçbir şey yasak değildir. Sahiplerin dünya çapında birçok anayasada onlara verilen özgürlüğü almalarını sağlar.

CloakCoin’in Avantajları;

→ Hızlı İşlemler

Cloak Coin , dünyadaki tüm kriptolar arasında en hızlı işlemleri mümkün kılacak teknolojiye sahiptir. Bitcoin ile karşılaştırıldığında, Cloak Coin ile blok oluşturma süresi önemli derecede kısalır. Cloak Coin yaklaşık 60 saniye alırken, Bitcoin on dakika sürer. Bu, güvenli ve özel para ticaretlerini sağlamada vazgeçilmez bir unsur olan zaman konusunda büyük bir farktır.

→ Tamamen Özel

İşlem gören kullanıcıların tanımlanmasını tamamen koruyan bir yönlendirme sistemi vardır. Hiç kimse gönderenin veya alıcının kimlik bilgilerini izleyemez ve bu nedenle tüm süreç dolandırıcılık ve hırsızlığa karşı savunulur.

Advertisement. Scroll to continue reading.
→ Güvenli

İşlemler yapılırken aracı veya üçüncü şahıslar kripto paraya el koyamaz. Dolayısıyla, paralar daima güvende ve güvenlidir ve gönderene, gönderdiği paraların alıcıya ulaşacağı garanti edilebilir.

→ Fizibilite ve Ödüllendirme

İşlemlerde kullanılan tüm paralar kolayca değiştirilebilir ve hepsi eşittir. Kullanıcılara fizibilite sağlarlar. Cüzdan ağzınızı cüzdanınızdaki paraları kullanarak güvence altına alarak her sene% 6’ya kadar faiz kazanabilirsiniz.

CLOAK coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. hüseyin

    Ağustos 31, 2018 at 11:17 pm

    şu anki tarih itibariyle fiyatı çok düşük burdaki faydalı bilgileri okuduktan sora bir miktar yatırım yaptım pump yedi ama satmadım yinede hala fiyat diplerde.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar