İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Clout.art (SWAY) Coin Nedir? | Geleceği ve Toplam Arz

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’da para kazanmanın çok çeşitli yolları var ancak Sway daha zahmetsiz olarak Instagram paylaşımlarınızdan para kazanmanın yolları keşfediyor.

Gate.io borsasında listelenmeye hazırlanan SWAY token hakkında tüm merak edilenleri bu makalemizde cevaplayacağız.

Clout Nedir?

Clout.art, sosyal medya içeriğinden oluşturulan NFT’ler için bir mikro hizmet ve pazar yeri ve içerik oluşturucuların ve hayranların SWAY simgesi aracılığıyla bir araya geldiği bir içerik oluşturucu ekonomi platformudur .

Clout.art, en başarılı Instagram gönderilerinizi, en değerli içeriğinizi benzersiz NFT’lere dönüştürür. Bu sayede içeriğiniz, değerli bir varlık koleksiyonunun parçası ve bir gelir kaynağı haline gelir.

Clout.art Nasıl kullanılır?

En Başarılı Gönderilerinizi NFT’lere Dönüştürün

Oluşturduğunuz her içerik parçası bir sanat eseri olabilir. Kalpler, paylaşımlar ve yorumlar ekleyin ve ender bulunan bir bulguya sahip olun. Daha sonra onu türünün tek örneği haline getirmeye hazır olun.

 1. Clout.art’ta en değerli içeriğinizi (ör. IG gönderilerini) NFT olarak ikiye katlayın.
 2. Kaynak kanaldaki orijinal gönderiyi silin (ör. Instagram)
 3. Clout.art bağlantıları oluşturun ve benzersiz içeriğinizin sizin için çalışmasını sağlayın.

Clout.art, en başarılı Instagram gönderilerini NFT’lere dönüştürmekle yola çıkıyor. Daha sonra TikTok ve Twitter’daki içeriklerle devam etmesi planlanıyor. 

Sway Token Nedir?

Sway, sosyal sermayeyi bir varlık sınıfına dönüştürmek için NFT’leri kullanan, yaratıcılara ait, merkezi olmayan bir sosyal medya protokolüdür. Sway, sosyal destek sağlamanın somut olmayan faydalarından yararlanmanın yanı sıra, takipçilerin içerik oluşturucular tarafından gelir yaratmada doğrudan paylaşmalarına izin vererek bu eşitsizliği değiştirmeyi hedefliyor.

Sway Social Protocol, aşağıdakileri çoğaltmak için stake edilen yerel belirteç SWAY tarafından desteklenmektedir:

 1. İçerik oluşturucular, NFT’leri için ayrı havuzlar oluşturur.
 2. Kullanıcılar, desteklemek istedikleri havuzlara (içerik oluşturucular) SWAY jetonlarını paylaştırır.
 3. Stake edilen SWAY jetonları, kendi özel havuzlarından elde edilen gelirden pay alır.

Clout.art platformunda kullanılan Sway token maksimum arz miktarı 200.000.000 Sway token’dir. Sway Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

 1. Hasan

  Ekim 6, 2021 at 7:43 pm

  Merhaba, teknoaslan diye bir site içeriğinizin aynısını kopyalamış bilginiz olsun.

  • Emre ASLAN

   Ekim 6, 2021 at 7:48 pm

   Merhabalar,

   İlginiz için teşekkür ederiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Gate.io borsasında listelenen ArtWallet token hakkında en çok merak edilen konulara açıklık getireceğiz. ArtWallet projesi ve maksimum arz miktarı yatırımcılar arasında en çok merak...

Kripto Para

NFT Champions, Gate.io Startup listesine eklendikten sonra en çok aratılan yeni projeler arasında yerini almayı başardı. Oyna kazan temasıyla tasarlanan mobil oyun hakkında merak...

Kripto Para

Legend of Fantasy War, katılımcıların karakterleri seçebilecekleri ve zorlukların üstesinden gelmek, görevleri tamamlamak ve değerli ödüller kazanmak için ekipler oluşturabilecekleri 3D sıra tabanlı bir...

Kripto Para

Gate.io borsasında ön satışa başlayacak olan Cpool hakkında temel bilgileri sizlere aktaracağız. Cpool token hakkında en çok merak edilen konu projesi ve toplam arz...