İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Clout.art (SWAY) Coin Nedir? | Geleceği ve Toplam Arz

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’da para kazanmanın çok çeşitli yolları var ancak Sway daha zahmetsiz olarak Instagram paylaşımlarınızdan para kazanmanın yolları keşfediyor.

Gate.io borsasında listelenmeye hazırlanan SWAY token hakkında tüm merak edilenleri bu makalemizde cevaplayacağız.

Clout Nedir?

Clout.art, sosyal medya içeriğinden oluşturulan NFT’ler için bir mikro hizmet ve pazar yeri ve içerik oluşturucuların ve hayranların SWAY simgesi aracılığıyla bir araya geldiği bir içerik oluşturucu ekonomi platformudur .

Clout.art, en başarılı Instagram gönderilerinizi, en değerli içeriğinizi benzersiz NFT’lere dönüştürür. Bu sayede içeriğiniz, değerli bir varlık koleksiyonunun parçası ve bir gelir kaynağı haline gelir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Clout.art Nasıl kullanılır?

En Başarılı Gönderilerinizi NFT’lere Dönüştürün

Oluşturduğunuz her içerik parçası bir sanat eseri olabilir. Kalpler, paylaşımlar ve yorumlar ekleyin ve ender bulunan bir bulguya sahip olun. Daha sonra onu türünün tek örneği haline getirmeye hazır olun.

  1. Clout.art’ta en değerli içeriğinizi (ör. IG gönderilerini) NFT olarak ikiye katlayın.
  2. Kaynak kanaldaki orijinal gönderiyi silin (ör. Instagram)
  3. Clout.art bağlantıları oluşturun ve benzersiz içeriğinizin sizin için çalışmasını sağlayın.

Clout.art, en başarılı Instagram gönderilerini NFT’lere dönüştürmekle yola çıkıyor. Daha sonra TikTok ve Twitter’daki içeriklerle devam etmesi planlanıyor. 

Sway Token Nedir?

Sway, sosyal sermayeyi bir varlık sınıfına dönüştürmek için NFT’leri kullanan, yaratıcılara ait, merkezi olmayan bir sosyal medya protokolüdür. Sway, sosyal destek sağlamanın somut olmayan faydalarından yararlanmanın yanı sıra, takipçilerin içerik oluşturucular tarafından gelir yaratmada doğrudan paylaşmalarına izin vererek bu eşitsizliği değiştirmeyi hedefliyor.

Sway Social Protocol, aşağıdakileri çoğaltmak için stake edilen yerel belirteç SWAY tarafından desteklenmektedir:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  1. İçerik oluşturucular, NFT’leri için ayrı havuzlar oluşturur.
  2. Kullanıcılar, desteklemek istedikleri havuzlara (içerik oluşturucular) SWAY jetonlarını paylaştırır.
  3. Stake edilen SWAY jetonları, kendi özel havuzlarından elde edilen gelirden pay alır.

SWAY Coin Nasıl Alınır?

Clout.art platformunda kullanılan Sway token maksimum arz miktarı 200.000.000 Sway token’dir. Sway Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...