İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Clout.art (SWAY) Coin Nedir? | Geleceği ve Toplam Arz

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’da para kazanmanın çok çeşitli yolları var ancak Sway daha zahmetsiz olarak Instagram paylaşımlarınızdan para kazanmanın yolları keşfediyor.

Gate.io borsasında listelenmeye hazırlanan SWAY token hakkında tüm merak edilenleri bu makalemizde cevaplayacağız.

Clout Nedir?

Clout.art, sosyal medya içeriğinden oluşturulan NFT’ler için bir mikro hizmet ve pazar yeri ve içerik oluşturucuların ve hayranların SWAY simgesi aracılığıyla bir araya geldiği bir içerik oluşturucu ekonomi platformudur .

Clout.art, en başarılı Instagram gönderilerinizi, en değerli içeriğinizi benzersiz NFT’lere dönüştürür. Bu sayede içeriğiniz, değerli bir varlık koleksiyonunun parçası ve bir gelir kaynağı haline gelir.

Clout.art Nasıl kullanılır?

En Başarılı Gönderilerinizi NFT’lere Dönüştürün

Oluşturduğunuz her içerik parçası bir sanat eseri olabilir. Kalpler, paylaşımlar ve yorumlar ekleyin ve ender bulunan bir bulguya sahip olun. Daha sonra onu türünün tek örneği haline getirmeye hazır olun.

  1. Clout.art’ta en değerli içeriğinizi (ör. IG gönderilerini) NFT olarak ikiye katlayın.
  2. Kaynak kanaldaki orijinal gönderiyi silin (ör. Instagram)
  3. Clout.art bağlantıları oluşturun ve benzersiz içeriğinizin sizin için çalışmasını sağlayın.

Clout.art, en başarılı Instagram gönderilerini NFT’lere dönüştürmekle yola çıkıyor. Daha sonra TikTok ve Twitter’daki içeriklerle devam etmesi planlanıyor. 

Sway Token Nedir?

Sway, sosyal sermayeyi bir varlık sınıfına dönüştürmek için NFT’leri kullanan, yaratıcılara ait, merkezi olmayan bir sosyal medya protokolüdür. Sway, sosyal destek sağlamanın somut olmayan faydalarından yararlanmanın yanı sıra, takipçilerin içerik oluşturucular tarafından gelir yaratmada doğrudan paylaşmalarına izin vererek bu eşitsizliği değiştirmeyi hedefliyor.

Sway Social Protocol, aşağıdakileri çoğaltmak için stake edilen yerel belirteç SWAY tarafından desteklenmektedir:

  1. İçerik oluşturucular, NFT’leri için ayrı havuzlar oluşturur.
  2. Kullanıcılar, desteklemek istedikleri havuzlara (içerik oluşturucular) SWAY jetonlarını paylaştırır.
  3. Stake edilen SWAY jetonları, kendi özel havuzlarından elde edilen gelirden pay alır.

SWAY Coin Nasıl Alınır?

Clout.art platformunda kullanılan Sway token maksimum arz miktarı 200.000.000 Sway token’dir. Sway Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Ritestream, Film ve TV NFT’leri için merkezi olmayan küresel bir platformdur. Film ve eğlence prodüksiyonlarına fon sağlamak ve bunları piyasaya sürmek, film yapımcıları ve...

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...