İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CNAME Coin Nedir? | Cloudname Nedir? | CNAME Yorum

Bir kelimenin, bir emojinin veya bunların bir kombinasyonunun değerine yatırım yapmayı hiç düşündünüz mü? C Loudname sayesinde bunu kolayca ve doğru araçlarla yapabilirsiniz! Yatırım yapmaya başladıktan sonra edindiğiniz alan adlarının değerini canlı olarak takip edebilirsiniz. En son haberlere, piyasa trendlerine veya sadece sezgilerinize göre alan satın alın ve satın.

Cloudname, dijital, yatırım ve inovasyon dünyasının öncüsüdür. Sektörde türünün tek örneği haline gelen çevrimiçi yatırım yaklaşımını sonsuza dek değiştirmek isteyen çağdaş bir karışım diyebiliriz.

Alanlara yatırım yapmak, kelimelere ekonomik bir değer vermek , yeni ve alışılmamış bir iş fırsatından yararlanmak, bir değişimin parçası olmak demektir.

Cloudname’de alan portföyünüzü oluşturun. Halihazırda yüksek profilli alan adları satın alarak başlayın. Geleceğe göz kulak olurken, yer ve zamanın ötesine geçerek ve popüler hale gelebilecek alan adlarına yatırım yapın.

Cloudname, kısaca yeni alan adlarını keşfedebileceğiniz ve hemen hemen her kayıtlı alan adına ait anlamlı verileri bulabileceğiniz basit ama güçlü bir araçtır.
Her şey, sınıfının en iyisi bir platform tarafından sunulan yepyeni bir tasarım paketiyle birlikte gelir.

CNAME Coin Nedir?

CNAME coin, Cloudname platformunun yerel belirtecidir. CNAME aynı zamanda bir ERC-20 yönetim belirtecidir. Maksimum arz miktarı 380.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

CNAME belirteci, kullanıcıların platformda seviye atlamasına izin veren bir Yardımcı Program belirtecidir. Trend tahmini, AI otomatik pilotu ve daha fazlası gibi gelişmiş araçlara erişmek için kullanıcıların Metamask cüzdanlarında CNAME tokenlerini tutmaları yeterlidir.

CNAME Coin Nasıl Alınır?

CNAME Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...