İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CNAME Coin Nedir? | Cloudname Nedir? | CNAME Yorum

Bir kelimenin, bir emojinin veya bunların bir kombinasyonunun değerine yatırım yapmayı hiç düşündünüz mü? C Loudname sayesinde bunu kolayca ve doğru araçlarla yapabilirsiniz! Yatırım yapmaya başladıktan sonra edindiğiniz alan adlarının değerini canlı olarak takip edebilirsiniz. En son haberlere, piyasa trendlerine veya sadece sezgilerinize göre alan satın alın ve satın.

Cloudname, dijital, yatırım ve inovasyon dünyasının öncüsüdür. Sektörde türünün tek örneği haline gelen çevrimiçi yatırım yaklaşımını sonsuza dek değiştirmek isteyen çağdaş bir karışım diyebiliriz.

Alanlara yatırım yapmak, kelimelere ekonomik bir değer vermek , yeni ve alışılmamış bir iş fırsatından yararlanmak, bir değişimin parçası olmak demektir.

Cloudname’de alan portföyünüzü oluşturun. Halihazırda yüksek profilli alan adları satın alarak başlayın. Geleceğe göz kulak olurken, yer ve zamanın ötesine geçerek ve popüler hale gelebilecek alan adlarına yatırım yapın.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Cloudname, kısaca yeni alan adlarını keşfedebileceğiniz ve hemen hemen her kayıtlı alan adına ait anlamlı verileri bulabileceğiniz basit ama güçlü bir araçtır.
Her şey, sınıfının en iyisi bir platform tarafından sunulan yepyeni bir tasarım paketiyle birlikte gelir.

CNAME Coin Nedir?

CNAME coin, Cloudname platformunun yerel belirtecidir. CNAME aynı zamanda bir ERC-20 yönetim belirtecidir. Maksimum arz miktarı 380.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

CNAME belirteci, kullanıcıların platformda seviye atlamasına izin veren bir Yardımcı Program belirtecidir. Trend tahmini, AI otomatik pilotu ve daha fazlası gibi gelişmiş araçlara erişmek için kullanıcıların Metamask cüzdanlarında CNAME tokenlerini tutmaları yeterlidir.

CNAME Coin Nasıl Alınır?

CNAME Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...