İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CNAME Coin Nedir? | Cloudname Nedir? | CNAME Yorum

Bir kelimenin, bir emojinin veya bunların bir kombinasyonunun değerine yatırım yapmayı hiç düşündünüz mü? C Loudname sayesinde bunu kolayca ve doğru araçlarla yapabilirsiniz! Yatırım yapmaya başladıktan sonra edindiğiniz alan adlarının değerini canlı olarak takip edebilirsiniz. En son haberlere, piyasa trendlerine veya sadece sezgilerinize göre alan satın alın ve satın.

Cloudname, dijital, yatırım ve inovasyon dünyasının öncüsüdür. Sektörde türünün tek örneği haline gelen çevrimiçi yatırım yaklaşımını sonsuza dek değiştirmek isteyen çağdaş bir karışım diyebiliriz.

Alanlara yatırım yapmak, kelimelere ekonomik bir değer vermek , yeni ve alışılmamış bir iş fırsatından yararlanmak, bir değişimin parçası olmak demektir.

Cloudname’de alan portföyünüzü oluşturun. Halihazırda yüksek profilli alan adları satın alarak başlayın. Geleceğe göz kulak olurken, yer ve zamanın ötesine geçerek ve popüler hale gelebilecek alan adlarına yatırım yapın.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Cloudname, kısaca yeni alan adlarını keşfedebileceğiniz ve hemen hemen her kayıtlı alan adına ait anlamlı verileri bulabileceğiniz basit ama güçlü bir araçtır.
Her şey, sınıfının en iyisi bir platform tarafından sunulan yepyeni bir tasarım paketiyle birlikte gelir.

CNAME Coin Nedir?

CNAME coin, Cloudname platformunun yerel belirtecidir. CNAME aynı zamanda bir ERC-20 yönetim belirtecidir. Maksimum arz miktarı 380.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

CNAME belirteci, kullanıcıların platformda seviye atlamasına izin veren bir Yardımcı Program belirtecidir. Trend tahmini, AI otomatik pilotu ve daha fazlası gibi gelişmiş araçlara erişmek için kullanıcıların Metamask cüzdanlarında CNAME tokenlerini tutmaları yeterlidir.

CNAME Coin Nasıl Alınır?

CNAME Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...