İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Cocos-BCX (COCOS) Coin Nedir?

Cocos-BCX (COCOS) Coin, dijital oyun ekonomisi için geliştirilmiş yeni nesil bir platformdur. Cocos, özellikle online oyunlar için satın alımların kolaylaştırılması, ödül programları ve yarışmalar düzenleyerek geliştiricilere destek olmayı hedeflemektedir.

Cocos coin haber: Cocos coin, Binance borsasında listelendikten sonra ciddi değer kazansa da ilk yatırımcısını tutamamış ve bir miktar düşüş yaşamıştır.

Tam ismi ‘Cocos BlockChain Expedition’ olan proje, kullanıcılara yepyeni bir oyun deneyimi sunarken, oyunlara entegre çok platformlu bir ortam yaratarak geliştiricilere oyun geliştirme aşamasında kolaylık sağlamayı planlıyor.

Cocos-BCX (COCOS) Coin kazanmak isteyenler için ödül programını sürdüren Cocos BlockChain Expedition, Twitter’da takip etmek ve e-posta adresini doğrulamak gibi görevleri tamamlayanlara ödül olarak belli sayıda Cocos-BCX (COCOS) Coin dağıtıyor. Siz de şu anda Binance üzerinde listelenen bu kripto parayı ödül olarak kazanmak istiyorsanız Bounty Cocos-BCX adresinden platforma üye olarak bu basit görevleri tamamlayabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

COCOS Coin Toplam Arz

Cocos-BCX, dolaşımda olan 39.326.586.220 ile 100.000.000.000 mevcut arza sahiptir. 

COCOS Coin Nereden Satın Alınır?

Cocos coin MXC, Hotbit ve Hoo gibi borsalarda listelense de işlem gördüğü en büyük borsa Binance borsasıdır. Binance borsasına kayıt olarak COCOS coin satın alabilirsiniz.

Cocos-BCX (COCOS) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar