İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Contentos (COS) Coin Nedir?

Contentos, içerik üreticiler, izleyiciler ve reklam verenler de dahil olmak üzere tüm tarafların katkılarından dolayı ödüllendirilmesini sağlayan merkezi olmayan bir blok zinciri protokolüdür. Contentos ayrıca bünyesine katacağı DApp’ler ile gelişerek, dijital içeriğin Ethereum’u olmayı hedeflemektedir.

COS Coin Kullanım

Her kullanıcının içerik oluşturarak sesini duyurabildiği bir hale gelen sosyal medya daha da büyüyerek günlük hayatımıza girdiğinden beri, içerik oluşturucuların bu durumdan ne şekilde para kazanacağı da tartışma konusu haline geldi. Kâr etmek için reklam gelirlerini kullanan merkezi platformların aksine, Contentos bu problemi çözmek amacıyla içerik oluşturucuların özgürce hareket etmesini sağlayarak blok zinciri teknolojisi ile gelir dağılımını daha adil bir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

COS Coin Toplam Arz Ne Kadar?

Cos coin toplam arz 10.000.000.000 COS token’dir. Dolaşımdaki arz miktarı ise 2.152.594.876 COS token’dir. Dolaşımdaki miktar ödül programı gereği sürekli artmaktadır. Toplam arz tamamlanana kadar bu artış devam edecektir.

Binance,  COS/BNB, COS/BTC ve COS/USDT alım-satım çiftleri için Contentos (COS) Coin’i 3 Ağustos 2019 tarihinde listelemeye başlamıştır. Şu anda $0,028980 değerinden işlem gören Contentos (COS) Coin, ICO aşamasında $0.018 fiyatından satışa sunulmuştur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Contentos (COS) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar