İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Contentos (COS) Coin Nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Contentos, içerik üreticiler, izleyiciler ve reklam verenler de dahil olmak üzere tüm tarafların katkılarından dolayı ödüllendirilmesini sağlayan merkezi olmayan bir blok zinciri protokolüdür. Contentos ayrıca bünyesine katacağı DApp’ler ile gelişerek, dijital içeriğin Ethereum’u olmayı hedeflemektedir.

COS Coin Kullanım

Her kullanıcının içerik oluşturarak sesini duyurabildiği bir hale gelen sosyal medya daha da büyüyerek günlük hayatımıza girdiğinden beri, içerik oluşturucuların bu durumdan ne şekilde para kazanacağı da tartışma konusu haline geldi. Kâr etmek için reklam gelirlerini kullanan merkezi platformların aksine, Contentos bu problemi çözmek amacıyla içerik oluşturucuların özgürce hareket etmesini sağlayarak blok zinciri teknolojisi ile gelir dağılımını daha adil bir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

COS Coin Toplam Arz Ne Kadar?

Cos coin toplam arz 10.000.000.000 COS token’dir. Dolaşımdaki arz miktarı ise 2.152.594.876 COS token’dir. Dolaşımdaki miktar ödül programı gereği sürekli artmaktadır. Toplam arz tamamlanana kadar bu artış devam edecektir.

Binance,  COS/BNB, COS/BTC ve COS/USDT alım-satım çiftleri için Contentos (COS) Coin’i 3 Ağustos 2019 tarihinde listelemeye başlamıştır. Şu anda $0,028980 değerinden işlem gören Contentos (COS) Coin, ICO aşamasında $0.018 fiyatından satışa sunulmuştur.

Contentos (COS) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar