İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Cosmos Network (ATOM) Coin Nedir?

Dünya’nın en büyük kipro para borsalarından bir tanesi olan Binance borsasında işlem görmeye başlayan Cosmos Network beliteci ATOM coin incelemesine bu makalemizde yer vereceğiz.

Cosmos Network (ATOM) Coin Nedir?

Cosmos Network, Blockchain’ler arasında bağlantı sağlamak amacı ile geliştirildi. Cosmos en basit tanımı ile blok zinciri teknolojisinin interneti olarak tanımlıyor. Merkezi olmayan uygulamalara tek bir platform üzerinden erişim sağlanması planlanan proje California merkezli Tendermint Inc tarafından geliştirildi.

Geliştiricileri Cosmos Network platformu sayesinde hiçbir ücret ödemeden Blockchain’ler arası ekosistem yaratmayı planlıyorlar.

Atom Coin, 2017 yılında hayat geçirilen Cosmos Network projesi üzerinde kullanılan resmi token olarak tanıtıldı. Binance borsasında 29.04.2019 tarihinde işlem görmeye başladıktan sonra Mayıs ayında ciddi bir çıkış yakalayan ATOM coin yatırımcıların oldukça fazla ilgisini çekiyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ATOM coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar