İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CULT Coin Nedir? | Cult DAO Nedir? | CULT Coin Hakkında Bilgiler

CULT, eski finansal sistemin çöküşünü hızlandırmaya, egemen ulusların ve merkez bankalarının zorbalığına son vermeye hizmet ediyor. Mevcut finansal sistem insanları yoksul tutmaya hizmet ediyor, borç üzerine kurulu bir toplumun işlemesi için enflasyona ihtiyacı var ve enflasyon yoksulları soymaya ve onların yönetici sınıftaki derebeylerine asla yetişememesine hizmet ediyor.

Cult DAO ve finansman süreci tamamen merkezi değildir. CULT ile işlem yapan insanlar, teklifler sunan muhafızlar ve oy kullanan kullanıcılar olduğu sürece, Cult DAO devrimcileri, ademi merkeziyetçiliği savunanları ve toplumun zincirlerini kırmak isteyenleri finanse etmeye devam edecektir.

Bir öneri ancak Muhafızlar tarafından ileri sürülebilir. Bunlar en iyi 50 sahiptir. Veliler oy kullanamazlar ve bu nedenle kararlarında tamamen yozlaşmış olamazlar. Bu teklifler, aşağıdaki üç kriterin tümüne veya çoğuna uygun olmalıdır:

  • Merkezileşmeye Karşı Mücadele,
  • Adem-i Merkezileşme Nedenini Daha da ileri götürmek,
  • Asil Bir Davadan Doğrudan Yararlanmak.

Bu teklifler herhangi bir yerden, VC’lerden, topluluk üyelerinden, politikacılardan, anarşistlerden, sosyalistlerden, sol veya sağ kanattan olabilir, yukarıdaki kılavuza uyduğu ve onu sunanın bir Vasi olduğu sürece, herhangi bir teklif oylama yapılabilir.

Öne sürülen teklifler şunları içermelidir;

Advertisement. Scroll to continue reading.
  1. Yatırım yapılan kuruluş protokol belirtecinin toplam arzı
  2. 13 ETH yatırımı karşılığında sunulan toplam arzın yüzdesi
  3. Belirteçler
  4. Belirtecin denetimi ve varsa sözleşmeler
  5. Yakma ve dağıtım planı.

CULT Coin Nedir?

CULT, CULT DAO’nun takas edilebilir ve likit tokenidir, işlem yapan CULT, merkezi olmayan teknolojilere yatırımları finanse etmek için DAO hazinesini yavaşça doldurarak protokole katkıda bulunacaktır. 

CULT, bir kez Cult DAO’ya dahil edildiğinde dCULT olur. dCULT, CULT için sadece “hisse kanıtı kanıtı” dır. CULT’unuzu DAO’ya stake ettiğinizde, size dCULT verilir; bu, herhangi bir zamanda başlangıçta yatırdığınız CULT miktarına ve ayrıca dCULT’a sahip olduğunuz zaman diliminde DAO’ya verilen ödüllere geri değiştirilebilir.

Maksimum arz miktarı 6.666.666.666.666 CULT ile sınırlıdır.

CULT Coin Nasıl Alınır?

CULT token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...

Kripto Para

Nimiq’in Misyon ve VizyonuNimiq Proje DurumuNIM Coin BilgileriNIM Coin Nasıl Alınır? Nimiq(NIM), kendi çeşitli uygulama ekosistemine sahip, web’e özgü, merkezi olmayan, sansüre dayanıklı bir...