İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CyberDragon Gold Coin Nedir? | GOLD Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsasında ön satış için hazırlanan CyberDragon Gold Coin hakkında edindiğimiz bilgileri bu yazımızda sizlere aktaracağız. Oyna kazan oyun anlayışı ile tasarlanan CyberDragon oyunu kullanıcıların hem eğlenip hem para kazanacağı bir platform olmayı planlıyor.

CyberDragon Gold Coin Nedir?

Cyber ​​Dragon, Binance Smart Chain’e (BSC) dayalı çevrimiçi bir oyundur. Oyuncular karakterler yaratabilir, kopyalara meydan okuyabilir ve nadir eşyaları yağmalayabilir. Oyundaki son aşama, nihai patron olan siber ejderhayı yenmektir. Tüm oyuncular tarafından ödenen jetonlar, siber ejderhanın hazine evinde birikecektir. Ejderhayı yenen ejderhanın evindeki hazine ödüllerini alacaktır. Daha sonra Siber Ejderha yeniden doğacak ve güçlenecek, hazine evinin zenginliğini artıracak ve oyuncuların tekrar meydan okumasını bekleyecek.

CyberDragon oynamaya başlamak için gereksinimler, MetaMask gibi Binance Akıllı Zincir uyumlu bir cüzdan ve gaz ücretlerini ödemek için BNB’dir.

Oyundaki Kahraman Sınıfları

Kahraman rastgele bir sınıf alacak. Şu anda desteklenen türler arasında savaşçı/haydut/büyücü/korucu sayılabilir. Gelecekte, daha fazla tür desteklenecektir.

  • Savaşçı

Cesur ve deneyimli bir asker veya savaşçıdır. Takımın güvenilir bir koruyucusudur. Asa hariç tüm tek elli veya çift elli silahları kuşanabilirler. Hafif veya ağır kalkanlar ve orta veya ağır zırhlar donatabilirler. Becerileri geliştirerek takım arkadaşlarını koruyabilirler.

  • Haydut

İkili savunmada çok iyidir çok fazla fiziksel hasar verebilir. Tüm tek elli silahları, hafif kalkanları, hafif zırhları veya orta zırhları donatabilirler. En yüksek çeviklik büyümesine sahiptirler ve yüksek hasardan kaçınmada iyidirler. Hırsızlık becerileri ile takım için eşyaları ve nadir ekipmanları da çalabilir. Savaşa ek olarak, haydutlar yaşam becerilerinde çok yönlüdür ve günlük çalışma yoluyla birçok GOLD Jeton elde edebilirler.

  • Büyücü

Elementlerin efendisi, önemli element hasarı verirken, düşmana debuff’lar da verebilir. Sadece asa ve cüppe kuşanabilirler, kalkan veya zırh kullanamazlar. En yüksek ruh ve zeka gelişimine sahipler ve AOE hasarıyla baş etmede iyiler. Sihirbaz ayrıca sihir ekipmanı oluşturabilir, ekipmanı büyüleyebilir ve takım savaş yeteneklerini geliştirebilir.

  • Şövalye

Aura becerilerine sahip, sağlam inancı olan bir dövüşçü, takıma bonuslar sağlayabilir. Asa, hafif veya ağır kalkanlar, orta veya ağır zırhlar hariç tüm tek elli silahları kuşanabilirler. En yüksek yapı ve ruh büyüme özelliklerine sahiptirler. Dövüş etkinliği güçlü olmasa da, aura becerileri ileri düzey oyunculara meydan okumak için vazgeçilmezdir.

  • Korucu

Okçuluk ustası, vahşi doğada hayatta kalmada iyi, rakiplerine bir yay ile ölümcül bir darbe vermede iyi, takımı tuzaklardan kaçınmaya yönlendirebilirler. Arbalet silahlarıyla donatılabilir, kalkan kullanamaz, hafif veya orta zırhla donatılabilir, güç/çeviklik/yapı dengeli gelişim, bir zindan macerası ve kahraman savaş gücü oyuncusudur.

GOLD Coin Nedir?

GOLD, CyberDragon oyunundaki ana para birimidir. Oyundaki çoğu tüketim senaryosunda GOLD Coin gereklidir. Örneğin, kahramanların yükseltmek için altın tüketmesi gerekir; zindanlara meydan okurken ve ekipmanı hazırlarken harcamalar için altın gereklidir. Altını, diğer oyuncuların kahramanlarını birlikte bir takım oluşturmak için kiralamak vb. için de kullanabilirsiniz.

GOLD coin, kahramanları işe aldıktan sonra günlük çalışmalara katılarak madencilik yaparak elde edilebilir. GOLD ayrıca DEX platformu aracılığıyla da işlem görebilir.

GOLD Coin Nasıl Alınır?

GOLD Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...