İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DAR Coin Nedir? | Mines of Dalarnia Nedir? | Nasıl Oynanır?

Mines of Dalarnia bir aksiyon ve macera oyunudur. Oyuncular, düşmanlarla savaşırken ve nadir kalıntılar ve eserler ararken MoD evreninin sırlarını ortaya çıkarmak için becerilerini ve donanımlarını geliştirerek çeşitli oyun içi öğeleri sahiplenir ve birleştirebilir.

Oyuncular oyun içi öğeleri madencilik yapabilir ve bunları becerilerini geliştirmek ve oyun içindeki sıralarını artıran nadir eserler bulmak için kullanabilirler.

Madencilik oyunu, oyuncunun bir karakteri kontrol ettiği ve onları prosedürel olarak oluşturulmuş bir seviye boyunca yönlendirdiği, çeşitli mineralleri keşfetmek madencilik yatığı 2D platform üzerinde oynanmaktadır.

Mines of Dalarnia Hakkında Merak Edilenler

Mines of Dalarnia oyununu nerede bulabilir?

Mines of Dalarnia bir platform madenciliği tarayıcı oyunudur. Web tarayıcısı üzerinden oynanmaktadır. Şu anda Chrome ve Safari’yi destekliyor. Oyunu oynamak web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İnternet bağlantısı gerekir mi?

Evet. Mines of Dalarnia oynamak için sabit bir internet bağlantısı gereklidir.

Oynamak için ödeme yapmak gerekir mi?

Hayır, Mines of Dalarnia, oynaması ücretsiz bir oyundur.

Oyunun ücretsiz versiyonunda herhangi bir sınırlama var mıdır?

Free Play’de oyuncular, yeteneklerini LvL 3’ün ötesine yükseltmek için gereken temel mineralleri elde edemezler.

Serbest oyun kullanıcıları Karasal dışındaki dünyalarda madencilik yapamayacak ve dünyaya özgü mineralleri toplama fırsatını kaçıracaklar.

Free Play’de oyuncular bir rafineri oluşturmak için gerekli mineralleri almazlar.

Mines of Dalarnia oyunamak için Chromia Vault’a kaydolmam gerekir mi?

Chromia Vault’a sahip olmayan oyuncular ücretsiz olarak ancak sınırlamalarla oynayabilecekler.

Chromia kasası nedir?

Chromia Vault, anahtarlarınızı, Chromia varlıklarınızı sakladığınız ve jetonlarınızı yönettiğiniz cüzdan yazılımımızdır. Yine de diğer cüzdanların çoğundan farklıdır, bu yüzden onun yerine Vault olarak adlandırılmıştır.

Oyunu deneyimlemek ve tüm detayları öğrenmek için minesofdalarnia.com resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

DAR Coin Nedir?

DAR coin, oyun içi para birimidir. Mines of Dalarnia içerisindeki tüm işlemlerde DAR belirteci kullanılmaktadır. DAR, bir oyuncu mineral toplama, yarışmalara katılma vb. gibi oyun içi etkinlikler gerçekleştirdiğinde oyun içinde verilen resmi ödüldür.

DAR belirteçleri, gezegenin bahis havuzlarında stake edilebilir, bu da oyuncuların DAR jetonlarını stake etmeyen diğer oyunculara kıyasla daha hızlı seviye atlamasına ve çok daha kolay ilerlemesine yardımcı olur. 

DAR Binance Launchpool’daki 23. projedir.

DAR Token Arzı:

  • Maksimum arz miktarı: 800.000.000 DAR
  • Toplam arz miktarı: 800.000.000 DAR
  • Dolaşımdaki arz miktarı: 123.200.000 DAR

DAR Coin Nereden Alınır?

DAR Coin satın almak için Binance borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz. Binance borsasına Teknobur.com bağlantısı ile kayıt ol komisyon indirimleri ve avantajları yakala:

  • İlk 100$ değerindeki işleme 5$ bonus
  • 1.000$ alım-satım hacmine ulaşınca 20$ bonus
  • 20.000$ alım-satım hacminde 25$ bonus

Binance Kayıt Bağlantısı: https://www.binance.com/tr/register?ref=13569008

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...