İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DAR Coin Nedir? | Mines of Dalarnia Nedir? | Nasıl Oynanır?

Mines of Dalarnia bir aksiyon ve macera oyunudur. Oyuncular, düşmanlarla savaşırken ve nadir kalıntılar ve eserler ararken MoD evreninin sırlarını ortaya çıkarmak için becerilerini ve donanımlarını geliştirerek çeşitli oyun içi öğeleri sahiplenir ve birleştirebilir.

Oyuncular oyun içi öğeleri madencilik yapabilir ve bunları becerilerini geliştirmek ve oyun içindeki sıralarını artıran nadir eserler bulmak için kullanabilirler.

Madencilik oyunu, oyuncunun bir karakteri kontrol ettiği ve onları prosedürel olarak oluşturulmuş bir seviye boyunca yönlendirdiği, çeşitli mineralleri keşfetmek madencilik yatığı 2D platform üzerinde oynanmaktadır.

Mines of Dalarnia Hakkında Merak Edilenler

Mines of Dalarnia oyununu nerede bulabilir?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Mines of Dalarnia bir platform madenciliği tarayıcı oyunudur. Web tarayıcısı üzerinden oynanmaktadır. Şu anda Chrome ve Safari’yi destekliyor. Oyunu oynamak web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İnternet bağlantısı gerekir mi?

Evet. Mines of Dalarnia oynamak için sabit bir internet bağlantısı gereklidir.

Oynamak için ödeme yapmak gerekir mi?

Hayır, Mines of Dalarnia, oynaması ücretsiz bir oyundur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Oyunun ücretsiz versiyonunda herhangi bir sınırlama var mıdır?

Free Play’de oyuncular, yeteneklerini LvL 3’ün ötesine yükseltmek için gereken temel mineralleri elde edemezler.

Serbest oyun kullanıcıları Karasal dışındaki dünyalarda madencilik yapamayacak ve dünyaya özgü mineralleri toplama fırsatını kaçıracaklar.

Free Play’de oyuncular bir rafineri oluşturmak için gerekli mineralleri almazlar.

Mines of Dalarnia oyunamak için Chromia Vault’a kaydolmam gerekir mi?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Chromia Vault’a sahip olmayan oyuncular ücretsiz olarak ancak sınırlamalarla oynayabilecekler.

Chromia kasası nedir?

Chromia Vault, anahtarlarınızı, Chromia varlıklarınızı sakladığınız ve jetonlarınızı yönettiğiniz cüzdan yazılımımızdır. Yine de diğer cüzdanların çoğundan farklıdır, bu yüzden onun yerine Vault olarak adlandırılmıştır.

Oyunu deneyimlemek ve tüm detayları öğrenmek için minesofdalarnia.com resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

DAR Coin Nedir?

DAR coin, oyun içi para birimidir. Mines of Dalarnia içerisindeki tüm işlemlerde DAR belirteci kullanılmaktadır. DAR, bir oyuncu mineral toplama, yarışmalara katılma vb. gibi oyun içi etkinlikler gerçekleştirdiğinde oyun içinde verilen resmi ödüldür.

Advertisement. Scroll to continue reading.

DAR belirteçleri, gezegenin bahis havuzlarında stake edilebilir, bu da oyuncuların DAR jetonlarını stake etmeyen diğer oyunculara kıyasla daha hızlı seviye atlamasına ve çok daha kolay ilerlemesine yardımcı olur. 

DAR Binance Launchpool’daki 23. projedir.

DAR Token Arzı:

  • Maksimum arz miktarı: 800.000.000 DAR
  • Toplam arz miktarı: 800.000.000 DAR
  • Dolaşımdaki arz miktarı: 123.200.000 DAR

DAR Coin Nereden Alınır?

DAR Coin satın almak için Binance borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz. Binance borsasına Teknobur.com bağlantısı ile kayıt ol komisyon indirimleri ve avantajları yakala:

  • İlk 100$ değerindeki işleme 5$ bonus
  • 1.000$ alım-satım hacmine ulaşınca 20$ bonus
  • 20.000$ alım-satım hacminde 25$ bonus

Binance Kayıt Bağlantısı: https://www.binance.com/tr/register?ref=13569008

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....