İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Decred (DCR) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Decred, madenciler ve kullanıcılar arasında bir denge sağlamak için bir hibrid fikir birliği sistemi kullanan bir kripto para birimidir. Decred platformunun hedefi, daha sağlam bir para birimi oluşturmak için bu hibrit sistemi kullanmaktır.

Diğer madencilik yapılan kripto para birimlerine göre Decred, kullanıcıların pahalı madencilik donanımına ihtiyaç duymadan projeye doğrudan katılmalarına izin veriyor.

Decred’i kullanmaya başlamak için yazılımı yüklemeniz gerekir. Ağda bir yer edinmek ve cüzdanınıza karar vermek için birden fazla istemciden seçim yapabilirsiniz. Decred ile çalışmaya başlamak, diğer kripto para birimleri ve blockchain teknolojilerinde olduğu kadar kolay değildir. Bu yüzden geliştiriciler yeni başlayanlar için çevrimiçi bir kullanma kılavuzu yayınladı.

İşletim sistemi olarak Decred, Windows, Mac OS, Linux ve Unix tabanlı işletim sistemleri istemcileri tarafından kullanılabilen çok platformlu bir dijital para birimidir.

Cüzdan seçenekleri;

Decred ile çalışmaya başlamanın en kolay yolu Web Cüzdanını kullanmaktır. Bu cüzdanda herkes wallet.decred.org adresinden erişebilir. Online platformdan herhangi bir şey indirmenize gerek yoktur.

Alternatif olarak, Windows kullanıcıları Paymetheus cüzdanını kullanabilir, Mac ve Linux kullanıcıları Decrediton cüzdanını kullanabilirler.

DCR coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar