İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Dego Finans (DEGO) Coin Nedir? Toplam Arz Ne Kadar?

Dego Finans Binance yeni kripto paralar bölümüne eklendiği andan itibaren en çok aratılan coinler arasında yerini aldı. Peki Dego coin nedir? Dego coin projesi nedir?

Dego Finans nedir?

17 Eylül 2020’de başlatılan Dego.finance (DEGO), herkesin NFT’leri basabileceği, NFT madenciliği, açık artırmalar ve Ethereum ve Binance Akıllı Zincir üzerinde ticaret yapabileceği açık bir NFT ekosistemi sunan çapraz zincir NFT + DeFi protokolü ve altyapısıdır.

DEGO, Blockchain projelerinin kullanıcı tabanını genişletmesine, belirteçleri dağıtmasına ve daha çeşitli NFT destekli uygulamalar geliştirmesine olanak tanıyan bir çapraz zincir altyapısı sunar. DEGO ayrıca Substrate aracılığıyla bir Parachain oluşturuyor, zincirler arası NFT varlık aktarımlarını mümkün kılıyor, uygulamaları ve temel protokolleri birleştiriyor.

Dego NFT Standardı, para basma sürecinde belirli miktarlarda ERC20 / BEP20 jetonu enjekte eden bir kilitleme mekanizmasına izin verir, böylece her DEGO NFT, içinde kilitli jetonların değerine eşit bir öz değere sahiptir.

Dego Finans Vizyon Nedir?

Çekirdek ekip “İyilik için Blockchain” vizyonuna inanıyor ve kitlesel olarak benimsenen Dapps sağlama geçmişine sahipler. Dego, kullanımı eğlenceli ve entegre etmesi kolay ürünler ve araçlar sağlayan Blockchain’deki Lego tuğlaları gibidir. Günlük kullanım için sıradan insanlara blok zinciri uygulaması hizmeti sunmak istiyorlar.

DEGO Coin Toplam Arz Ne Kadar?

DEGO Finans toplam arz miktarı 21.000.000 DEGO coin’dir. Şuan dolaşımda 8.607.383 DEGO coin vardır. DEGO coin 10.03.2021 tarihinde Binance borsasına katılarak büyük bir çıkış gerçekleştirmiştir.

FIS coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Kripto meraklılarının yönlendirme kodunu kullanarak Binance’e nasıl kaydolabilecekleri ve bonus kuponunu nasıl alabilecekleri konusunda adım adım bir kılavuz. Binance referans kodu: 13569008 Binance.com kripto borsasındaki yeni...

Kripto Para

Geleneksel yani itibari para birimlerinin miladını doldurduğu fikri artık daha güçlü savunulurken alternatif olarak görülen kripto paralara olan ilgi çığ gibi büyüyor. Kripto paraların...

Kripto Para

Binance USD, dünyanın en büyük işlem hacmine sahip ve önde gelen kripto para borsası Binance tarafından desteklenen, dolar destekli bir stabil coin’dir . Binance tarafından çıkartıldığı ilk günden günümüze...

Kripto Para

Highstreet, 2015 yılında kurulan bilgisayar vizyonu tabanlı bir VR perakende şirketi olan LumiereVR’den oluşturuldu. Ekip, yıllar içinde Hershey’s Chocolate gibi markalardan Victoria Secrets’a, L...