İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Dentacoin (DCN) nedir?

Dentacoin (DCN), adından da anlaşılacağı üzere diş hekimliği dünyasına gıda sağlayan dijital bir para birimidir. DCN, özellikle küresel diş endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturuldu.

Dijital para birimi, Mart 2017’de gelişim süreçlerine otomasyon ve sayısallaştırma özelliklerinin tanıtılması için Dental Implant Kliniği SWISS Dentraprime tarafından uygulandı ve deneme çalışmalarına başladı.

Hasta sadakat programının bir parçası olarak Dentacoin kullanıldı. Kliniği ziyaret eden hastalara geri bildirimleri, yorumları veya önerileri karşılığında Dentacoin hediye edildi.

Dentacoin Vakfı’nın ilk hedefi bir inceleme platformu oluşturmaktır. Bununla birlikte gelecekte diğer projelerin yanı sıra, bir blokçu tabanlı sigorta programı ve bir blokçu tabanlı sağlık veri tabanı çıkarmayı planlıyorlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Dentacoin, dünya genelindeki geliştiriciler, diş hekimleri, pazarlamacılar, mühendisler ve FinTech uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından oluşturuldu. Takım topluca Dentacoin Vakfı olarak bilinir.

Dentacoin Nasıl Çalışır?

Dentacoin ekonomisi, gözden geçirme platformu, bir sigorta sistemi ve bir blokaj zincirinde inşa edilmiş sağlık veritabanı da dahil olmak üzere birkaç farklı bölümden oluşuyor.

Dentacoin, özerklik, güven, hız ve güvenlik sağlamak için akıllı bir sözleşme sistemi kullanıyor. Diğer blok platformları gibi, Dentacoin Güvenilir İnceleme Platformundaki verileri değiştirmek veya silmek imkansızdır.

Sistemin nihai amacı diş hekimliği bakımı uygulamasını dünya çapında geliştirmektir. Diş hekimleri Dentacoins platformuna erişerek neleri iyileştirebileceklerini veya doğru yaptıklarını görebilirler.

Dentacoin tüm dünyada diş hekimleri tarafından kullanılmak üzere kurulmuştur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar