İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DEP Coin Nedir? | DEAPCoin Nedir? | DEP Coin Hakkında Bilgiler

PlayMining, küresel GameFi (Oyun Tabanlı Merkezi Olmayan Finans) endüstrisinin önde gelen NFT oyun platformudur. 26 Mayıs 2020’de dünyanın ilk Play to Win token ekonomisi olarak başlatılan hizmetin şu anda 100 ülkeden 2 milyondan fazla oyuncusu var.

Axie Infinity, aynı yılın 9 Temmuz’unda SLP’yi dağıtmaya başladı. PlayMining, tamamen yeni eğlence içeriği yaratırken Japonya’dan ve yurtdışından küresel içerik oluşturucuların haklarını ve faydalarını koruyan bir sistem oluşturma hedefiyle doğdu. 2018’den bu yana, Japonya’nın en ünlü manga sanatçılarından bazıları da dahil olmak üzere 100’den fazla yaratıcının yepyeni orijinal sanat eserlerinden NFT’ler oluşturmayı başardılar. Nisan 2020 ile Aralık 2021 arasında, içerik oluşturucular PlayMining kazançlarından 1 milyar yen’in üzerinde kazanç sağlayarak haklarını ve avantajlarını koruma hedefini gerçekleştirdi.

Eşsiz İşlevine Sahip Üç Hizmet

1). Madencilik Oyunları Oyna:

PlayMining Games: DappRadar’ın oyun sıralamasında Dokuzuncu sırada yer alan ve 40.000’den fazla MAU’ya (Aylık Aktif Kullanıcı) sahip oldukça popüler bir kart savaş oyunu olan amiral gemisi JobTribes ile başlayarak, Aralık 2021 itibariyle 3 oynanabilir oyun sunuyor. 10’dan fazla oyundan oluşan bir dizi 2022’nin sonunda piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Başlatılan Oyunlar:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Ticaret Kartı Savaş Oyunu “JobTribes”
  • Yapboz Oyunu “PlayMining Puzzle×JobTribes”
  • Para İtici Oyunu “Şanslı Çiftçi”

Başlatılması Planlandı:

  • Çoklu Yemek Pişirme Oyunu “Burger Pişirme!” (Bahar 2022’nin lansman)
  • Boyama ve Yarış Oyunu “Graffiti Racer” (2022 Yazında Teslim Edilecek)

Yukarıdaki oyunların tümü, blok zincirinden NFT verilerini çağıran bir API aracılığıyla NFT oyunları olarak işlev gören zincir dışı HTML5 tarayıcı tabanlı uygulamalardır. Bu özellik, mevcut oyun geliştiricileri için üçüncü taraf girişini daha erişilebilir hale getirerek oyun içeriğinin daha da zenginleştirilmesinin yolunu açıyor.

2). DEP tarafından NFT Marketplace:

Oyun içi öğelere odaklanan bir NFT pazarıdır. Anlaşmalar, ERC721 standart NFT’leri aracılığıyla gerçekleşir. Japon pop kültürünün en iyi sanatçılarından çeşitli ürünler sunma konusunda benzersizdir. Yalnızca popüler yaratıcılara ait 80’den fazla orijinal sanat eseriyle, NFT ticareti yoluyla Nisan 2020’den bu yana paylaşılan toplam kâr 1 milyar yen’i aşıyor.

3). PlayMadencilik Kasası:

PlayMining Vault, PlayMining’in ekonomisine katkıda bulunan kullanıcılara DEP’ler, NFT’ler ve PMG’ler veren bir teşvik yapısı oluşturur. Oyunu oynamayan kullanıcılar da kazanabilir.

DEP Coin Nedir?

DEAPcoin(DEP), oynaması ücretsiz PlayMining platformuna katılan kullanıcıları ödüllendirmek için verilen bir ERC-20 yardımcı program simgesidir. Belirteç, PlayMining NFT Marketplace’te NFT satın almak ve ayrıca PlayMining platformunda oyun içi öğeler satın almak ve metaverse platformumuzda arazi satın almak gibi yaklaşan hizmetleri satın almak için kullanılır.

DEP, 28 Ağustos 2018’de, dünyadaki herkese DEP madeni para sağlama arzusuyla 30.000.000.000.000 maksimum arz ile çıkarıldı. Oyna-Kazan iş modeli manzarası 2018’den bu yana önemli ölçüde değişti; simge yapısı, kültür ve pazarın kendisinden gelen taleple birlikte dönüşmektedir.

DEP, PlayMining Portal’daki DEP Staking’de stake edilebilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

DEP Coin Nasıl Alınır?

DEP Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...