İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DEP Coin Nedir? | DEAPCoin Nedir? | DEP Coin Hakkında Bilgiler

PlayMining, küresel GameFi (Oyun Tabanlı Merkezi Olmayan Finans) endüstrisinin önde gelen NFT oyun platformudur. 26 Mayıs 2020’de dünyanın ilk Play to Win token ekonomisi olarak başlatılan hizmetin şu anda 100 ülkeden 2 milyondan fazla oyuncusu var.

Axie Infinity, aynı yılın 9 Temmuz’unda SLP’yi dağıtmaya başladı. PlayMining, tamamen yeni eğlence içeriği yaratırken Japonya’dan ve yurtdışından küresel içerik oluşturucuların haklarını ve faydalarını koruyan bir sistem oluşturma hedefiyle doğdu. 2018’den bu yana, Japonya’nın en ünlü manga sanatçılarından bazıları da dahil olmak üzere 100’den fazla yaratıcının yepyeni orijinal sanat eserlerinden NFT’ler oluşturmayı başardılar. Nisan 2020 ile Aralık 2021 arasında, içerik oluşturucular PlayMining kazançlarından 1 milyar yen’in üzerinde kazanç sağlayarak haklarını ve avantajlarını koruma hedefini gerçekleştirdi.

Eşsiz İşlevine Sahip Üç Hizmet

1). Madencilik Oyunları Oyna:

PlayMining Games: DappRadar’ın oyun sıralamasında Dokuzuncu sırada yer alan ve 40.000’den fazla MAU’ya (Aylık Aktif Kullanıcı) sahip oldukça popüler bir kart savaş oyunu olan amiral gemisi JobTribes ile başlayarak, Aralık 2021 itibariyle 3 oynanabilir oyun sunuyor. 10’dan fazla oyundan oluşan bir dizi 2022’nin sonunda piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Başlatılan Oyunlar:

  • Ticaret Kartı Savaş Oyunu “JobTribes”
  • Yapboz Oyunu “PlayMining Puzzle×JobTribes”
  • Para İtici Oyunu “Şanslı Çiftçi”

Başlatılması Planlandı:

  • Çoklu Yemek Pişirme Oyunu “Burger Pişirme!” (Bahar 2022’nin lansman)
  • Boyama ve Yarış Oyunu “Graffiti Racer” (2022 Yazında Teslim Edilecek)

Yukarıdaki oyunların tümü, blok zincirinden NFT verilerini çağıran bir API aracılığıyla NFT oyunları olarak işlev gören zincir dışı HTML5 tarayıcı tabanlı uygulamalardır. Bu özellik, mevcut oyun geliştiricileri için üçüncü taraf girişini daha erişilebilir hale getirerek oyun içeriğinin daha da zenginleştirilmesinin yolunu açıyor.

2). DEP tarafından NFT Marketplace:

Oyun içi öğelere odaklanan bir NFT pazarıdır. Anlaşmalar, ERC721 standart NFT’leri aracılığıyla gerçekleşir. Japon pop kültürünün en iyi sanatçılarından çeşitli ürünler sunma konusunda benzersizdir. Yalnızca popüler yaratıcılara ait 80’den fazla orijinal sanat eseriyle, NFT ticareti yoluyla Nisan 2020’den bu yana paylaşılan toplam kâr 1 milyar yen’i aşıyor.

3). PlayMadencilik Kasası:

PlayMining Vault, PlayMining’in ekonomisine katkıda bulunan kullanıcılara DEP’ler, NFT’ler ve PMG’ler veren bir teşvik yapısı oluşturur. Oyunu oynamayan kullanıcılar da kazanabilir.

DEP Coin Nedir?

DEAPcoin(DEP), oynaması ücretsiz PlayMining platformuna katılan kullanıcıları ödüllendirmek için verilen bir ERC-20 yardımcı program simgesidir. Belirteç, PlayMining NFT Marketplace’te NFT satın almak ve ayrıca PlayMining platformunda oyun içi öğeler satın almak ve metaverse platformumuzda arazi satın almak gibi yaklaşan hizmetleri satın almak için kullanılır.

DEP, 28 Ağustos 2018’de, dünyadaki herkese DEP madeni para sağlama arzusuyla 30.000.000.000.000 maksimum arz ile çıkarıldı. Oyna-Kazan iş modeli manzarası 2018’den bu yana önemli ölçüde değişti; simge yapısı, kültür ve pazarın kendisinden gelen taleple birlikte dönüşmektedir.

DEP, PlayMining Portal’daki DEP Staking’de stake edilebilir.

DEP Coin Nasıl Alınır?

DEP Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...