İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DePo Coin Nedir? | DePo Coin Hakkında Bilgiler

DePo, hem yeni hem de deneyimli kullanıcılar tarafından kullanılabilecek yüksek kaliteli, çok pazarlı bir toplayıcı platform sağlamak için durmaksızın çalışmaktadır. Her zaman şeffaf ve hesap verebilir, tamamen kapsayıcı, sürdürülebilir, küresel ve merkezi olmayan olmayı kendilerine ilke edinmişlerdir.

Güvenlik bilincine sahip, müşteri odaklı ve çevreye duyarlı bir platform olan DePo, tek bir platformdan kriptonun tüm yönlerini küresel bir kitleye kolayca erişilebilir kılmak istiyor.

DePo’nun güçlü ve sezgisel arayüzü, sayısız token, NFT ve DeFi ürünlerine zahmetsiz erişim sağlayarak birden fazla farklı blok zincirine ve borsaya bağlanır.

DePo Platformunu Tanıyalım

  • Tüm portföyünüzü tek bir yerden gerçek zamanlı olarak izleyin ve yönetin satın almak, satmak ve ticaret yapmak için düzinelerce farklı uygulama ve web sitesi arasında geçiş yapmanıza gerek yok.
  • DePo, kullanıcılara varlıkları üzerinde her zaman tam kontrole sahip olduklarına dair güven veren, tamamen denetlenmiş, gözetimsiz, merkezi olmayan bir çözümdür.
  • Optimize edilmiş takas yönlendirme ve merkezi döviz arbitraj fırsatları, her işlemde en iyi fiyatı almanızı sağlar.
  • Hem finansal kurumlar hem de daha geniş halk arasında kripto para biriminin toplu olarak benimsenmesini teşvik etmek için tasarlanmış tamamen sezgisel bir kullanıcı deneyimi sağlar.

DePo, borsalar ve takas havuzları ile rekabet etmek yerine, onların sipariş defterlerini kullanımı kolay tek bir terminalde birleştirerek tüm kripto piyasasına tek bir yerden erişmenizi sağlıyor.

DePo Coin Nedir?

DePo coin platformun yönetim belirtecidir. Platforma güç veren DePo coin aynı zamanda gelecekte yönetim yeteneğini sahiplere devredecektir. DePo coin bir ERC20 belirtecidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Maksimum arz miktarı 1.000.000.000 DePo coin olarak sınırlandırılmıştır.

DePo Coin Nasıl Alınır?

DePo Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...