İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

dFund (DFND) Coin Nedir? | DFund Coin Hakkında Bilgiler

dFund (DFND) Coin Palkadot temelleri ile donatılmış ve ekibinin mükemmel çalışması ile en iyi projelere adımlar atacak kısa sürede ise ath ler ile sürekli gündeme gelecek bir dijital para gibi görünüyor. Her ne kadar şu anda fiyatının düşük seviyelerde olması hoş olmasa da alım için birçok yatırımcıya fırsat tanıdığını söyleyebiliriz.

dFund (DFND) Coin dijital para birimine şöyle bir bakalım; şu anda coinmarketcap verilerine göre #4333. Sırada ve 1,454 kişinin izleme listesinde yer alıyor sıralama ve izleme listesi sayısı henüz 2 yaşını doldurmamış bir dijital para birimi için oldukça iyi hatta iddialı diyebiliriz. Her ne kadar meme coinlerin şu anda hızlı çıkışlarını görsek de her zaman sağlam dijital paraların liderliği sürecek gibi.

Palkadot sistemi üzerine kurulu oluşu güven ve ciddi mana da arz topluyor. Henüz tam değerine ulaşmamış palkadot eko sistemi ve dijital para birimi kendi potansiyeline kavuştuğu zaman bundna dFund (DFND) Coin ‘de etkilenecek ve hızlı bir artış ile ath ‘ler devrilecektir.

DFund (DFND) Coin Amacı Nedir?

Resmi internet sayfalarında bulunan tanıtım paragraflarından birine göz atalım;

“Kullanıcılar, teminat vermeleri durumunda kredi çekebileceklerdir, teminat gereksinimleri borç veren tarafından belirlenir, bu nedenle risk toleranslarına bağlı olarak bazı borç verenler teminatın en az %120 olması şartı koyacaktır. Kredi tutarı, bazı yüksek riskten yararlananlar teminat gereksinimini kredinin yalnızca %50’si olarak belirleyebilir ve hem borç verenler hem de borç alanlar için toplam özerklik ve seçim özgürlüğü sağlar. Borç verenler ayrıca faiz oranını ve kredinin süresini belirler ve açıkçası düşük teminatlı krediler, yüksek teminatlı kredilerden çok daha yüksek bir faiz oranına sahip olacaktır.”

Her şeyin tam internet ortamına göre dizayn edildiği borçların, kredilerin, gün sayısının ve faiz oranın belirlenebileceği anlaşmalı borç alımlar kredi çekimlerinin olacağı bu sistem oldukça ilgi görecektir. Yıl başında en tepeye bıraktığı ath ye geri dönmesi ise beklenen hareketlerden biri.

Yol haritaları üzerinde ‘de belirtikleri üzere 2021 4. Çeyrek döneminde “Akıllı sözleşmelerde kullanılmak üzere algoritmik stabilcoin piyasaya sürüldü” bu da en az bir güncelleme kadar hatta belki de daha fazla önemli bir haber denebilir. Tokenomik ve yol haritasına bakılacak olursa 2022 yılı içerisinde ciddi yatırımlar ve hacim yüksekliği kazanacağa benziyor.

Stabelcoin ‘in piyasaya sürülmesi ve DFund (DFND) Coin fiyat artışı arasındaki bağ ile birlikte destekler artmaya başladı.

DFND Coin Nasıl Alınır?

DFND Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Kadena, blockchain’in dünyanın etkileşim ve işlem yapma biçiminde devrim yaratabileceği fikri üzerine kuruldu. Kadena, blockchain’in herkes için çalışmasını sağlayan bir teknoloji geliştiriyor. Kadena ekosistemi,...

Kripto Para

CEEK, müzik sanatçılarını, sporcuları ve diğer dijital içerik yaratıcılarını doğrudan sanal dünyalardaki hayranlarına bağlar. CEEK Smart, şu anda bir tiyatro, konser arenası, spor kompleksi,...

Kripto Para

Real Realm, milyonlarca kullanıcısı olan bir savaş strateji oyunudur. Blok zinciri dünyasındaki muazzam potansiyelin farkında olan Real Realm, benzersiz algoritmalarla doğal olarak Ücretsiz Oyna...

Kripto Para

ShopNEXT, Binance Pay ve Binance Smart Chain tarafından desteklenen, mağazadan kazanılan bir kripto alıştırma platformudur. ShopNEXT ortaklarında alışveriş yaparken kullanıcılar ücretsiz kripto para (Bitcoin, Ethereum,...