İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DigiByte (DGB) Coin Nedir?

DigiByte, üç farklı katmana dayanan eksiksiz bir blok zinciri ağıdır. En üst katman akıllı sözleşmeler , merkezi olmayan uygulamalar ve özelleştirilebilir belirteçler içindir. Orta katman, DigiByte yerel madeni paranın ağ boyunca hareket edebileceği ve temel varlığı olarak hizmet edebileceği halka açık defterdir. Alt katman, sistemin temel altyapısıdır ve merkezi olmayan düğümleri, istemci yazılımını ve her biri arasındaki iletişimi içerir.

DigiByte’ın en yeni inovasyonu, akıllı sözleşmelere , merkezi olmayan uygulamalara ve programlanabilir tokenlere izin veren DigiByte blok zincirinin en üst katmanı olan DigiAssets’tir . DigiByte’ın artırılmış güvenliği ve ölçeklenebilirliği nedeniyle ekip, DigiAssets gibi bir platform için ideal temel protokolü sunduğuna inanıyor.

DigiByte’ye göre Bitcoin ve Ethereum gibi blok zincirleri  yeterince güvenli veya ölçeklenebilir değil. DigiByte, rakiplerinden daha hızlı ve daha güvenli, kanıtlanmış ve test edilmiş bir çözüme sahip olduğunu iddia ediyor.

DigiByte’ın kısa tarihi

  • Ocak 2014 – DigiByte resmi olarak piyasaya sürüldü.
  • Nisan 2017 – Segwit, DigiByte’de etkinleştirildi ve bunu yapan ilk büyük altcoin oldu
  • Mayıs 2019 – DigiAssets piyasaya sürüldü
  • Şubat 2020 – DigiByte Vakfı açıldı
  • Haziran 2020 – Binance borasında listelendi

DigiByte (DGB) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar