İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DMS Coin Nedir? | Dragon Mainland Shards Nedir? | DMS Yorum

Dragon Mainland, PvP (Oyuncuya Karşı Oyuncu) ve PvE (Çevreye Karşı Oyuncu) savaşını, sofistike üreme, serbest ticaret ve NFT toplamayı birleştiren bir şifreleme oyunudur. Dragon Mainland oyununda oyuncular, ejderha kafataslarını emerek ve ejderhaları tüketerek ejderhaları iyileştirebilir ve geliştirebilir. Dragon Master’dan esinlenerek takımlarının ejderhalarına savaşmaları veya üremeleri için komut verebilirler. Oyunda para kazanmanın yanı sıra, kullanıcılar NFT ticareti yaparak, Defi etkinliklerine katılarak ve topluluk ortamını yöneterek de para kazanabilirler.

Ejderhalar özgürce savaşabilir ve üreyebilir ve oyuncular aynı zamanda Dragon Mainland’daki oyun sırasında jeton kazanabilirler.

DMS Coin Nedir?

DMS coin, Dragon Mainland Shards oyununun yerel belirtecidir. Oyun içerisinde neredeyse her işlemde kullanılmaktadır.

DMS coin kullanımı:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  1. Ödeme: Pazar yeri Dragon Mainland çevrimiçi olduktan sonra aynı anda açılacak ve kullanıcılar DMS ile pazardaki diğer kullanıcılardan ejderha ejderha kafatasları ve Dayanıklılık İksirleri vb. satın alabilecekler.
  2. Oyun tüketimi: Oyunda ejderhaların yetiştirilmesi için belirli bir miktarda DMS gereklidir (beceri yükseltme / kemik emilimi / kemik füzyonu).
  3. Yönetim: DMS sahiplerinin, belirteçleri stake ederek platform yönetişim oylamasına katılmasına izin verilecek.
  4. Stake etme: Kullanıcılar, haftalık ödüller almak için DMS’yi stake edebilecekler.
  5. Likidite madenciliği: Kullanıcılar, DMS jeton ödüllerini almak için gelir toplayıcıya DMS likiditesi sağlayabilir.
  6. Pazar temettüleri: Platform, Pazar Yeri tarafından kazanılan gelirlerle pazarın DMS’sini geri satın alacaktır.

Token tahsisi ve serbest bırakma planı:

Toplam DMS arzı 1.000.000.000 jetondur ve ek bir DMS düzenlenmeyecektir. Tamamlayıcı çıkış süresi, Genesis Dragon Egg’in piyasaya sürülmesinden 60 ay sonra olacaktır.

DMS Coin Nasıl Alınır?

DMS coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...