İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DMS Coin Nedir? | Dragon Mainland Shards Nedir? | DMS Yorum

Dragon Mainland, PvP (Oyuncuya Karşı Oyuncu) ve PvE (Çevreye Karşı Oyuncu) savaşını, sofistike üreme, serbest ticaret ve NFT toplamayı birleştiren bir şifreleme oyunudur. Dragon Mainland oyununda oyuncular, ejderha kafataslarını emerek ve ejderhaları tüketerek ejderhaları iyileştirebilir ve geliştirebilir. Dragon Master’dan esinlenerek takımlarının ejderhalarına savaşmaları veya üremeleri için komut verebilirler. Oyunda para kazanmanın yanı sıra, kullanıcılar NFT ticareti yaparak, Defi etkinliklerine katılarak ve topluluk ortamını yöneterek de para kazanabilirler.

Ejderhalar özgürce savaşabilir ve üreyebilir ve oyuncular aynı zamanda Dragon Mainland’daki oyun sırasında jeton kazanabilirler.

DMS Coin Nedir?

DMS coin, Dragon Mainland Shards oyununun yerel belirtecidir. Oyun içerisinde neredeyse her işlemde kullanılmaktadır.

DMS coin kullanımı:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  1. Ödeme: Pazar yeri Dragon Mainland çevrimiçi olduktan sonra aynı anda açılacak ve kullanıcılar DMS ile pazardaki diğer kullanıcılardan ejderha ejderha kafatasları ve Dayanıklılık İksirleri vb. satın alabilecekler.
  2. Oyun tüketimi: Oyunda ejderhaların yetiştirilmesi için belirli bir miktarda DMS gereklidir (beceri yükseltme / kemik emilimi / kemik füzyonu).
  3. Yönetim: DMS sahiplerinin, belirteçleri stake ederek platform yönetişim oylamasına katılmasına izin verilecek.
  4. Stake etme: Kullanıcılar, haftalık ödüller almak için DMS’yi stake edebilecekler.
  5. Likidite madenciliği: Kullanıcılar, DMS jeton ödüllerini almak için gelir toplayıcıya DMS likiditesi sağlayabilir.
  6. Pazar temettüleri: Platform, Pazar Yeri tarafından kazanılan gelirlerle pazarın DMS’sini geri satın alacaktır.

Token tahsisi ve serbest bırakma planı:

Toplam DMS arzı 1.000.000.000 jetondur ve ek bir DMS düzenlenmeyecektir. Tamamlayıcı çıkış süresi, Genesis Dragon Egg’in piyasaya sürülmesinden 60 ay sonra olacaktır.

DMS Coin Nasıl Alınır?

DMS coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...

Kripto Para

Nimiq’in Misyon ve VizyonuNimiq Proje DurumuNIM Coin BilgileriNIM Coin Nasıl Alınır? Nimiq(NIM), kendi çeşitli uygulama ekosistemine sahip, web’e özgü, merkezi olmayan, sansüre dayanıklı bir...