İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DOE Coin Nedir? | Dogs Of Elon Nedir? | Haber

Doge Coin ve Shib Coin’in kripto para ekosistemi içerisinde yarattığı inanılmaz etki yeni çıkartılan kripto paralar üzerinde de oldukça fazla etkili oluyor. Özellikle Elon Musk’ın tetiklediği bu kripto paralar yatırımcılarında oldukça fazla ilgisini çekiyor. Bu yazımızda Gate.io borsası ön satışa eklenen DOE coini incelyeceğiz.

Dogs of Elon – Elon’un Köpekleri

DOE Coin, diğer meme coinler Doge ve Shib coinden farksızdır. Mantık olarak benzer olsalarda aralarında ciddi bir arz farkı vardır. Mem coinlerin ortak özelliği genelde çok yüksek arz miktarlarına sahip olmalarıdır. DOE coin ise sadece 1.000.000.000 maksimum arz miktarına sahiptir. Buda birim fiyatının diğerlerine göre daha yüksek olmasını sağlamaktadır.

DOE Coin Nedir?

DOE, topluluk odaklı bir DeFi kripto para birimi belirtecidir ve Dogs Of Elon NFT’lerinin arkadaşıdır. DOE, pasif olarak daha fazla $DOE, renDOGE ve $SHIBA kazanmak için stake edilebilir. DOE aynı zamanda bir ERC20 belirtecidir.

Token güvenliğini sağlamak için DOE token sözleşmesi ve Dogs Of Elon NFT sözleşmesini CertiK tarafından denetlenir. DOE sözleşmesi, nane işlevleri gibi potansiyel olarak tehlikeli herhangi bir kod içermez. Yani, arz 1.000.000.000 DOE olarak sabitlenmiştir.

Ayrıca, bahis ödüllerini havuzlara yatırdıktan sonra, bu sözleşmenin mülkiyetinden vazgeçerek, ödüllerin geri çekilemeyeceğini veya ödülün değiştirilemeyeceği bir sistem geliştiriliyor.

DOE platformunda mem madeni para topluluğundan ilham alan 10.000 benzersiz koleksiyon karakteri vardır. Buradan istediğiniz NFT’leri satın alabilir ve takas edebilirsiniz.

DOE Coin Nasıl Alınır?

DOE Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Gate.io borsasına yeni girecek kripto paralar arasında listelenen ZKT coin hakkında merak edilen bilgileri birlikte inceleyelim. zkTube, zkRollup konseptine dayanmaktadır. Kısacası, zkRollup, tüm fonların ana...

Kripto Para

ORBLER, dünyanın her yerinden insanların zevk alabileceği gerçek zamanlı bir savunma oyunudur. Bir oyuncu, bir desteye 5 ORB kaydederek oyunun tadını çıkarabilir. Bazen bir...

Kripto Para

Ritestream, Film ve TV NFT’leri için merkezi olmayan küresel bir platformdur. Film ve eğlence prodüksiyonlarına fon sağlamak ve bunları piyasaya sürmek, film yapımcıları ve...

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...