İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DOE Coin Nedir? | Dogs Of Elon Nedir? | Haber

Doge Coin ve Shib Coin’in kripto para ekosistemi içerisinde yarattığı inanılmaz etki yeni çıkartılan kripto paralar üzerinde de oldukça fazla etkili oluyor. Özellikle Elon Musk’ın tetiklediği bu kripto paralar yatırımcılarında oldukça fazla ilgisini çekiyor. Bu yazımızda Gate.io borsası ön satışa eklenen DOE coini incelyeceğiz.

Dogs of Elon – Elon’un Köpekleri

DOE Coin, diğer meme coinler Doge ve Shib coinden farksızdır. Mantık olarak benzer olsalarda aralarında ciddi bir arz farkı vardır. Mem coinlerin ortak özelliği genelde çok yüksek arz miktarlarına sahip olmalarıdır. DOE coin ise sadece 1.000.000.000 maksimum arz miktarına sahiptir. Buda birim fiyatının diğerlerine göre daha yüksek olmasını sağlamaktadır.

DOE Coin Nedir?

DOE, topluluk odaklı bir DeFi kripto para birimi belirtecidir ve Dogs Of Elon NFT’lerinin arkadaşıdır. DOE, pasif olarak daha fazla $DOE, renDOGE ve $SHIBA kazanmak için stake edilebilir. DOE aynı zamanda bir ERC20 belirtecidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Token güvenliğini sağlamak için DOE token sözleşmesi ve Dogs Of Elon NFT sözleşmesini CertiK tarafından denetlenir. DOE sözleşmesi, nane işlevleri gibi potansiyel olarak tehlikeli herhangi bir kod içermez. Yani, arz 1.000.000.000 DOE olarak sabitlenmiştir.

Ayrıca, bahis ödüllerini havuzlara yatırdıktan sonra, bu sözleşmenin mülkiyetinden vazgeçerek, ödüllerin geri çekilemeyeceğini veya ödülün değiştirilemeyeceği bir sistem geliştiriliyor.

DOE platformunda mem madeni para topluluğundan ilham alan 10.000 benzersiz koleksiyon karakteri vardır. Buradan istediğiniz NFT’leri satın alabilir ve takas edebilirsiniz.

DOE Coin Nasıl Alınır?

DOE Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...