İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DOE Coin Nedir? | Dogs Of Elon Nedir? | Haber

Doge Coin ve Shib Coin’in kripto para ekosistemi içerisinde yarattığı inanılmaz etki yeni çıkartılan kripto paralar üzerinde de oldukça fazla etkili oluyor. Özellikle Elon Musk’ın tetiklediği bu kripto paralar yatırımcılarında oldukça fazla ilgisini çekiyor. Bu yazımızda Gate.io borsası ön satışa eklenen DOE coini incelyeceğiz.

Dogs of Elon – Elon’un Köpekleri

DOE Coin, diğer meme coinler Doge ve Shib coinden farksızdır. Mantık olarak benzer olsalarda aralarında ciddi bir arz farkı vardır. Mem coinlerin ortak özelliği genelde çok yüksek arz miktarlarına sahip olmalarıdır. DOE coin ise sadece 1.000.000.000 maksimum arz miktarına sahiptir. Buda birim fiyatının diğerlerine göre daha yüksek olmasını sağlamaktadır.

DOE Coin Nedir?

DOE, topluluk odaklı bir DeFi kripto para birimi belirtecidir ve Dogs Of Elon NFT’lerinin arkadaşıdır. DOE, pasif olarak daha fazla $DOE, renDOGE ve $SHIBA kazanmak için stake edilebilir. DOE aynı zamanda bir ERC20 belirtecidir.

Token güvenliğini sağlamak için DOE token sözleşmesi ve Dogs Of Elon NFT sözleşmesini CertiK tarafından denetlenir. DOE sözleşmesi, nane işlevleri gibi potansiyel olarak tehlikeli herhangi bir kod içermez. Yani, arz 1.000.000.000 DOE olarak sabitlenmiştir.

Ayrıca, bahis ödüllerini havuzlara yatırdıktan sonra, bu sözleşmenin mülkiyetinden vazgeçerek, ödüllerin geri çekilemeyeceğini veya ödülün değiştirilemeyeceği bir sistem geliştiriliyor.

DOE platformunda mem madeni para topluluğundan ilham alan 10.000 benzersiz koleksiyon karakteri vardır. Buradan istediğiniz NFT’leri satın alabilir ve takas edebilirsiniz.

DOE Coin Nasıl Alınır?

DOE Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Kadena, blockchain’in dünyanın etkileşim ve işlem yapma biçiminde devrim yaratabileceği fikri üzerine kuruldu. Kadena, blockchain’in herkes için çalışmasını sağlayan bir teknoloji geliştiriyor. Kadena ekosistemi,...

Kripto Para

CEEK, müzik sanatçılarını, sporcuları ve diğer dijital içerik yaratıcılarını doğrudan sanal dünyalardaki hayranlarına bağlar. CEEK Smart, şu anda bir tiyatro, konser arenası, spor kompleksi,...

Kripto Para

Real Realm, milyonlarca kullanıcısı olan bir savaş strateji oyunudur. Blok zinciri dünyasındaki muazzam potansiyelin farkında olan Real Realm, benzersiz algoritmalarla doğal olarak Ücretsiz Oyna...

Kripto Para

ShopNEXT, Binance Pay ve Binance Smart Chain tarafından desteklenen, mağazadan kazanılan bir kripto alıştırma platformudur. ShopNEXT ortaklarında alışveriş yaparken kullanıcılar ücretsiz kripto para (Bitcoin, Ethereum,...