İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DOGA Coin Nedir? | Dogami Nedir? | DOGA Coin Hakkında Bilgiler

DOGAMÍ, tamamen yeni, güçlendirilmiş bir deneyim yaratmak için en son blok zinciri yeniliklerini mobil oyunla birleştirir: Petaverse.Dogamí, oynamak için kazanılan, Metaverse’e hazır, sanal bir arkadaştır. Oyuncular Petaverse’de çeşitli etkinliklere katılabilir : benimseyin, oynayın, kazanın (katkılara dayalı olarak), rekabet edin ve sosyalleşin.

Oyunun genel amacı, en iyi ve en nadir Dogamí’yi (sanal köpek) geliştirmektir. Her Dogami farklı bir süreçten geçecektir. Yaşam döngüsü aşamaları: köpek yavrusu, yetişkin ve ruh. Avatarın seviyesini yükseltmek için Dogamí’nizi beslemeniz ve Dogamí’nizin farklı olgunluk aşamalarında gerçekleştirilen gerçek yaşam aktivitelerine karşılık gelen sıradan mini oyunlara katılmanız gerekir.

Petaverse’de aldığınız her karar, NFT’nizin geleceği üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir ve aktif katılım oyun içinde ödüllendirilecektir. Antrenman ve egzersiz gibi aktivitelerle Dogamí’nizin gelişimine önemli ölçüde katkıda bulunursunuz.

Bir Dogamí’nin Özellikleri

Her Dogami benzersizdir ve çeşitli görsel ve görsel olmayan özelliklerle tanımlanabilir. Bu özellikler, Dogamí’nizin Nadirlik Puanını ve kıtlık derecesini büyük ölçüde belirleyecektir . Nadirlik sıralama tablosu, oyuncuların köpeklerinin benzersizliğini ve onları bu kadar özel yapan şeyin ne olduğunu anlamalarını sağlayacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Görsel özellikler

 • Nadirlik Seviyesi
 • Göz rengi
 • kürk rengi
 • Doğurmak

Görsel olmayan özellikler

 • Kişilik
 • Köpek İstatistikleri (Canlılık, Sağlamlık, Zeka, Dostluk, İtaat)
 • Vücut Özellikleri
 • Köpek Grubu
 • Cinsiyet

DOGA Coin Nedir?

DOGA jetonu, Petaverse’in yerel para biriminden daha fazlasıdır

En gerçek haliyle, $DOGA tokeni, evcil hayvan ve sahibi arasındaki simbiyotik ilişki yoluyla üretilen enerjiyi temsil eder. Oyuncular, daha fazla enerji (token şeklinde) üretmek ve ardından simbiyotik bağı artırmak için Dogamí’lerine DOGA coin harcamalıdır.

DOGA aynı zamanda Petaverse için bir giriş bileti/erişim belirtecidir . Bu nedenle, oyuncuların Petaverse içindeki belirli etkinliklere erişmek ve bunlara katılmak için minimum DOGA’ya sahip olmaları gerekir .DOGA kıt ve faydalı bir kaynaktır. 1.000.000.000 DOGA ile sınırlı bir arz vardır. Yeni Tezos FA1.2 belirteç standardını kullanır. Özünde token, DOGAMÍ ekosisteminin para birimini temsil eder. Üç amaca hizmet eder:

 1. Dijital kupon: $DOGA jetonu, DOGAMÍ dijital ekosisteminde sanal köpekler, NFT’ler, aksesuarlar, sarf malzemeleri ve diğer oyun içi özellikler ve eklentiler satın almak için kullanılabilen dijital kupon olacaktır. Oyun içi öğelerin fiat para biriminde ifade edilen bir fiyatı olacak, karşılık gelen tutarlar DOGA olarak gerçek zamanlı olarak hesaplanacaktır.
 2. Yönetişim özellikleri: topluluk odaklı merkezi olmayan bir yönetimi teşvik etmek için $DOGA tokenleri, sahiplerinin DAO yönetişim toplantıları (yani Townhall Toplantıları) sırasında ekosisteme yeni özellikler, yükseltmeler ve/veya parametreler belirlemek veya geri bildirim sağlamak için teklif vermelerine ve oy vermelerine olanak tanır. Oylama ağırlığı, tutulan jeton sayısıyla orantılı olarak hesaplanacaktır. Oy kullanma hakkı yalnızca Petaverse’deki özelliklere oy vermekle sınırlıdır. $DOGA sahiplerine Şirketin, iştiraklerinin veya varlıklarının operasyonları ve yönetimi üzerinde oy kullanma hakkı vermez ve $DOGA bu kuruluşlardan herhangi birinde veya herhangi bir toplu yatırım planında herhangi bir öz sermaye payı teşkil etmez. Anlaşmanın herhangi bir ortak girişim veya ortaklık olması amaçlanmamıştır.
 3. Staking özellikleri: Ağ, aktif katkıda bulunanları ödüllendirmeyi amaçlar. Bu nedenle, erişim/katılım/oyun oynamak için $DOGA hissesi veren veya LP jetonları (Liquidity Provider) karşılığında diğer merkezi olmayan platformlarda likidite sağlayan kullanıcılar, $DOGA veya diğer NFT varlıkları şeklinde ödüller alacaklardır.

DOGA Coin Nasıl Alınır?

DOGA token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...