İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DOGEDASH Coin Nedir? | DOGEDASH Hakkında bilgiler

DOGEDASH, basit tanımı ile oyna kazan mantığı ile çalışan köpek temalı mobil oyundur. Gate.io borsasında ön listeye eklenmesi ile birlikte adından bahsettiren mobil oyun ve kripto para birimi hakkında bilgileri sizler için derledik.

Doge Dash Nedir?

Doge Dash, oynanması oldukça basit ve eğlenceli ilerlemeli bir mobil oyundur. Oyundaki amaç zıplayarak yoldaki Dash altınlarını toplamak ve engelleri geçerek en sondaki köpek evine ulaşmadık.

Doge Dash, oyuncu ilerledikçe zorluk derecesi artan 10 eğlenceli, hızlı tempolu seviye içerir. Oyuncular, Köpek Evi’ne ulaşmak ve oyunu tamamlamak için platformlar, canavarlar ve hatta zombi istilasına uğramış bir şehir üzerinde ve altında gezinmelidir.

Her Dash, oyuncuya oyuna girmek için 100 Doge Dash jetonuna mal olur. Bu jetonlar, gelecekteki oyunculara dağıtılmasını sağlamak için Game Rewards cüzdanlarına yeniden dağıtılır.

Her Dash’de toplam 10.000 jeton mevcuttur. Bir oyuncu 10. seviyenin sonunda köpek kulübesine ulaşırsa, toplanan paralar daha sonra kripto cüzdanlarına eklenir ve anında takas edilebilir.

DOGEDASH Coin Maksimum arz miktarı 100.000.000.000 jetondur. Her işlem başına komisyonun %3’lük kısmı yakılır ve %3’lük kısmı işlemi yapan kullanıcıya geri verilir.

DOGEDASH Coin Nasıl Alınır?

DOGEDASH Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Şu anda, kripto dünyasındaki eğilim değişti ve en yüksek büyüyen pazar segmentlerinden biri NFT ve oyna-kazan modeli geniş çapta yayılıyor. Bu segment, ilgili yatırımcılar...

Kripto Para

Creaticles, harika sanatçılara kaynak sağlamanıza, NFT’ler yaratmanıza ve basmanıza yardımcı olur. Başlamak için ihtiyacınız olan tek şey bir fikirdir. Creaticles geri kalan işlemlerin hepsini sizin için...

Kripto Para

YCT coin, Gate.io borsasında ön satışa eklenen coinler arasına girerek hedeflerinden bir tanesini daha gerçekleştirmiş oldu. Bu yazımızda YCT token hakkında merak edilenleri sizlere...

Kripto Para

Mytheria, siz de dahil olmak üzere sanatçılar için özel bir Kazanmak için Oyna topluluğu sunan ve sanatçı topluluğu adına (GODFORGE) sahip ilk öncü NFT oyunudur. GODFORGE, sanat...