İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DOGEDASH Coin Nedir? | DOGEDASH Hakkında bilgiler

DOGEDASH, basit tanımı ile oyna kazan mantığı ile çalışan köpek temalı mobil oyundur. Gate.io borsasında ön listeye eklenmesi ile birlikte adından bahsettiren mobil oyun ve kripto para birimi hakkında bilgileri sizler için derledik.

Doge Dash Nedir?

Doge Dash, oynanması oldukça basit ve eğlenceli ilerlemeli bir mobil oyundur. Oyundaki amaç zıplayarak yoldaki Dash altınlarını toplamak ve engelleri geçerek en sondaki köpek evine ulaşmadık.

Doge Dash, oyuncu ilerledikçe zorluk derecesi artan 10 eğlenceli, hızlı tempolu seviye içerir. Oyuncular, Köpek Evi’ne ulaşmak ve oyunu tamamlamak için platformlar, canavarlar ve hatta zombi istilasına uğramış bir şehir üzerinde ve altında gezinmelidir.

Her Dash, oyuncuya oyuna girmek için 100 Doge Dash jetonuna mal olur. Bu jetonlar, gelecekteki oyunculara dağıtılmasını sağlamak için Game Rewards cüzdanlarına yeniden dağıtılır.

Her Dash’de toplam 10.000 jeton mevcuttur. Bir oyuncu 10. seviyenin sonunda köpek kulübesine ulaşırsa, toplanan paralar daha sonra kripto cüzdanlarına eklenir ve anında takas edilebilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

DOGEDASH Coin Maksimum arz miktarı 100.000.000.000 jetondur. Her işlem başına komisyonun %3’lük kısmı yakılır ve %3’lük kısmı işlemi yapan kullanıcıya geri verilir.

DOGEDASH Coin Nasıl Alınır?

DOGEDASH Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...