İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DOGEDASH Coin Nedir? | DOGEDASH Hakkında bilgiler

DOGEDASH, basit tanımı ile oyna kazan mantığı ile çalışan köpek temalı mobil oyundur. Gate.io borsasında ön listeye eklenmesi ile birlikte adından bahsettiren mobil oyun ve kripto para birimi hakkında bilgileri sizler için derledik.

Doge Dash Nedir?

Doge Dash, oynanması oldukça basit ve eğlenceli ilerlemeli bir mobil oyundur. Oyundaki amaç zıplayarak yoldaki Dash altınlarını toplamak ve engelleri geçerek en sondaki köpek evine ulaşmadık.

Doge Dash, oyuncu ilerledikçe zorluk derecesi artan 10 eğlenceli, hızlı tempolu seviye içerir. Oyuncular, Köpek Evi’ne ulaşmak ve oyunu tamamlamak için platformlar, canavarlar ve hatta zombi istilasına uğramış bir şehir üzerinde ve altında gezinmelidir.

Her Dash, oyuncuya oyuna girmek için 100 Doge Dash jetonuna mal olur. Bu jetonlar, gelecekteki oyunculara dağıtılmasını sağlamak için Game Rewards cüzdanlarına yeniden dağıtılır.

Her Dash’de toplam 10.000 jeton mevcuttur. Bir oyuncu 10. seviyenin sonunda köpek kulübesine ulaşırsa, toplanan paralar daha sonra kripto cüzdanlarına eklenir ve anında takas edilebilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

DOGEDASH Coin Maksimum arz miktarı 100.000.000.000 jetondur. Her işlem başına komisyonun %3’lük kısmı yakılır ve %3’lük kısmı işlemi yapan kullanıcıya geri verilir.

DOGEDASH Coin Nasıl Alınır?

DOGEDASH Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...