İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Dtravel (TRVL) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Arz Miktarı

Merkezi olmayan özerk bir kuruluş olarak, Dtravel, platformu kullanan kişiler tarafından yönetilen ve geliştirilen bir topluluktur. Bir eve ev sahipliği yaparak veya rezervasyon yaptırarak, topluluğun politikalarını, vizyonunu ve yönünü doğrudan etkilemek için size bir ses verilir.

Diğer merkezileştirilmiş tatil uygulaması şirketleri rezervasyon başına %20’ye kadar ücret alırken, Dtravel ücretleri toplamda yalnızca %7,5 olarak belirler. Ev sahipleri daha fazla kazanır ve gezginler daha az öder.

Ev sahiplerinden misafirlere ve topluluk üyelerine kadar TRVL jetonlarına sahip herkes, platformun zaman içinde üyelerin ihtiyaçları ve tercihleriyle birlikte gelişmesini sağlayan kurumsal yönetimde söz sahibidir.

Dtravel, aşağıdakileri kullanarak blockchain teknolojisinden yararlanır:

  • Ödemeler için kripto para birimleri;
  • Operasyonlarını otomatikleştirmek için akıllı sözleşmeler;
  • Ev sahiplerinin ve konukların çıkarlarını dengelemek ve gerilimleri azaltmak için tokenomik ve merkezi olmayan yönetişim.

TRVL Coin Nedir?

Dtravel, her şeyden önce seyahat ekosistemindeki bir topluluktur. Dtravel topluluğunun kapsayıcı ve kalıcı bir hedefi, topluluğu desteklemek için bir platform oluşturmaktır.

TRVL coin Dtravel platformunun belirtecidir. TRVL coin, konaklama rezervasyonu, tekliflere oy verme ve sadakat programına erişim gibi imkanlar sunmaktadır. Ayrıca apılan yarışmalarda ödül kazanma fırsatıda sunmaktadır.

TRVL belirteci, ERC20 Standardı ile geliştirildi ve Ethereum blok zincirinde dağıtılacaktır.

TRVL Coin Nasıl Alınır?

Dtravel maksimum arz miktarı 1.000.000.000 TRVL token’dir. TRVL Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...