İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Dtravel (TRVL) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Arz Miktarı

Merkezi olmayan özerk bir kuruluş olarak, Dtravel, platformu kullanan kişiler tarafından yönetilen ve geliştirilen bir topluluktur. Bir eve ev sahipliği yaparak veya rezervasyon yaptırarak, topluluğun politikalarını, vizyonunu ve yönünü doğrudan etkilemek için size bir ses verilir.

Diğer merkezileştirilmiş tatil uygulaması şirketleri rezervasyon başına %20’ye kadar ücret alırken, Dtravel ücretleri toplamda yalnızca %7,5 olarak belirler. Ev sahipleri daha fazla kazanır ve gezginler daha az öder.

Ev sahiplerinden misafirlere ve topluluk üyelerine kadar TRVL jetonlarına sahip herkes, platformun zaman içinde üyelerin ihtiyaçları ve tercihleriyle birlikte gelişmesini sağlayan kurumsal yönetimde söz sahibidir.

Dtravel, aşağıdakileri kullanarak blockchain teknolojisinden yararlanır:

  • Ödemeler için kripto para birimleri;
  • Operasyonlarını otomatikleştirmek için akıllı sözleşmeler;
  • Ev sahiplerinin ve konukların çıkarlarını dengelemek ve gerilimleri azaltmak için tokenomik ve merkezi olmayan yönetişim.

TRVL Coin Nedir?

Dtravel, her şeyden önce seyahat ekosistemindeki bir topluluktur. Dtravel topluluğunun kapsayıcı ve kalıcı bir hedefi, topluluğu desteklemek için bir platform oluşturmaktır.

TRVL coin Dtravel platformunun belirtecidir. TRVL coin, konaklama rezervasyonu, tekliflere oy verme ve sadakat programına erişim gibi imkanlar sunmaktadır. Ayrıca apılan yarışmalarda ödül kazanma fırsatıda sunmaktadır.

TRVL belirteci, ERC20 Standardı ile geliştirildi ve Ethereum blok zincirinde dağıtılacaktır.

TRVL Coin Nasıl Alınır?

Dtravel maksimum arz miktarı 1.000.000.000 TRVL token’dir. TRVL Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Kadena, blockchain’in dünyanın etkileşim ve işlem yapma biçiminde devrim yaratabileceği fikri üzerine kuruldu. Kadena, blockchain’in herkes için çalışmasını sağlayan bir teknoloji geliştiriyor. Kadena ekosistemi,...

Kripto Para

CEEK, müzik sanatçılarını, sporcuları ve diğer dijital içerik yaratıcılarını doğrudan sanal dünyalardaki hayranlarına bağlar. CEEK Smart, şu anda bir tiyatro, konser arenası, spor kompleksi,...

Kripto Para

Real Realm, milyonlarca kullanıcısı olan bir savaş strateji oyunudur. Blok zinciri dünyasındaki muazzam potansiyelin farkında olan Real Realm, benzersiz algoritmalarla doğal olarak Ücretsiz Oyna...

Kripto Para

ShopNEXT, Binance Pay ve Binance Smart Chain tarafından desteklenen, mağazadan kazanılan bir kripto alıştırma platformudur. ShopNEXT ortaklarında alışveriş yaparken kullanıcılar ücretsiz kripto para (Bitcoin, Ethereum,...