İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Dtravel (TRVL) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Arz Miktarı

Merkezi olmayan özerk bir kuruluş olarak, Dtravel, platformu kullanan kişiler tarafından yönetilen ve geliştirilen bir topluluktur. Bir eve ev sahipliği yaparak veya rezervasyon yaptırarak, topluluğun politikalarını, vizyonunu ve yönünü doğrudan etkilemek için size bir ses verilir.

Diğer merkezileştirilmiş tatil uygulaması şirketleri rezervasyon başına %20’ye kadar ücret alırken, Dtravel ücretleri toplamda yalnızca %7,5 olarak belirler. Ev sahipleri daha fazla kazanır ve gezginler daha az öder.

Ev sahiplerinden misafirlere ve topluluk üyelerine kadar TRVL jetonlarına sahip herkes, platformun zaman içinde üyelerin ihtiyaçları ve tercihleriyle birlikte gelişmesini sağlayan kurumsal yönetimde söz sahibidir.

Dtravel, aşağıdakileri kullanarak blockchain teknolojisinden yararlanır:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Ödemeler için kripto para birimleri;
  • Operasyonlarını otomatikleştirmek için akıllı sözleşmeler;
  • Ev sahiplerinin ve konukların çıkarlarını dengelemek ve gerilimleri azaltmak için tokenomik ve merkezi olmayan yönetişim.

TRVL Coin Nedir?

Dtravel, her şeyden önce seyahat ekosistemindeki bir topluluktur. Dtravel topluluğunun kapsayıcı ve kalıcı bir hedefi, topluluğu desteklemek için bir platform oluşturmaktır.

TRVL coin Dtravel platformunun belirtecidir. TRVL coin, konaklama rezervasyonu, tekliflere oy verme ve sadakat programına erişim gibi imkanlar sunmaktadır. Ayrıca apılan yarışmalarda ödül kazanma fırsatıda sunmaktadır.

TRVL belirteci, ERC20 Standardı ile geliştirildi ve Ethereum blok zincirinde dağıtılacaktır.

TRVL Coin Nasıl Alınır?

Dtravel maksimum arz miktarı 1.000.000.000 TRVL token’dir. TRVL Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...