İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Dtravel (TRVL) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Arz Miktarı

Merkezi olmayan özerk bir kuruluş olarak, Dtravel, platformu kullanan kişiler tarafından yönetilen ve geliştirilen bir topluluktur. Bir eve ev sahipliği yaparak veya rezervasyon yaptırarak, topluluğun politikalarını, vizyonunu ve yönünü doğrudan etkilemek için size bir ses verilir.

Diğer merkezileştirilmiş tatil uygulaması şirketleri rezervasyon başına %20’ye kadar ücret alırken, Dtravel ücretleri toplamda yalnızca %7,5 olarak belirler. Ev sahipleri daha fazla kazanır ve gezginler daha az öder.

Ev sahiplerinden misafirlere ve topluluk üyelerine kadar TRVL jetonlarına sahip herkes, platformun zaman içinde üyelerin ihtiyaçları ve tercihleriyle birlikte gelişmesini sağlayan kurumsal yönetimde söz sahibidir.

Dtravel, aşağıdakileri kullanarak blockchain teknolojisinden yararlanır:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Ödemeler için kripto para birimleri;
  • Operasyonlarını otomatikleştirmek için akıllı sözleşmeler;
  • Ev sahiplerinin ve konukların çıkarlarını dengelemek ve gerilimleri azaltmak için tokenomik ve merkezi olmayan yönetişim.

TRVL Coin Nedir?

Dtravel, her şeyden önce seyahat ekosistemindeki bir topluluktur. Dtravel topluluğunun kapsayıcı ve kalıcı bir hedefi, topluluğu desteklemek için bir platform oluşturmaktır.

TRVL coin Dtravel platformunun belirtecidir. TRVL coin, konaklama rezervasyonu, tekliflere oy verme ve sadakat programına erişim gibi imkanlar sunmaktadır. Ayrıca apılan yarışmalarda ödül kazanma fırsatıda sunmaktadır.

TRVL belirteci, ERC20 Standardı ile geliştirildi ve Ethereum blok zincirinde dağıtılacaktır.

TRVL Coin Nasıl Alınır?

Dtravel maksimum arz miktarı 1.000.000.000 TRVL token’dir. TRVL Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....