İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Dusk Network (DUSK) Coin Nedir?

Binance borsasında listelenen Dusk Coin 22 Temmuz saat 10:00’da borsada işleme alındığı andan itibaren kısa sürede ciddi oranda bir artış yakalayarak dikkatleri üzerine çekti. Dusk Coin hakkında merak edilenleri ve temelindeki teknolojiyi bu makalemizde sizlere aktaracağız.

Dusk, dijital menkul kıymet ihracını kolaylaştırmak ve dünyanın ilk programlanabilir ve gizli menkul kıymetleriyle ticari uyumu sağlamak için başlatılmıştır.

Dusk Network şifreli şeffaf bir dijital defterdir. Dusk Network temelde mülkiyet, uyumluluk ve fonların gizli kanıtlarını sağlayan yüksek verimli ve ölçeklenebilir Blockchain teknolojisidir.

Dijital menkul kıymet işlemleri gerçekleştirmek çoğu zaman pahalı ve uzun bir süreçtir. Dusk, bu süreci kolaylaştırıyor ve dünyanın ilk programlanabilir gizli güvenlik sözleşmesiyle alım, satım uyumluluğunu otomatikleştiriyor.

Kullanıcıların en çok önem verdiği konular gizlilik ve güvenliktir. Bu iki konu hem yatırımcılar hem de düzenleyiciler tarafından talep edilmektedir. Dusk, gizlilik odaklı, güvenli ve programlanabilir bir çerçeveye sahiptir. Bu çerçeve, hissedarların sözleşmesinin, tüzüğünün ve ilgili mevzuatın koşullarını temsil etmek için dijital menkul kıymetler ihraç edenler tarafından kullanılır. Bu yeni çerçeveye ‘Gizli Güvenlik Sözleşmesi’ kısa adı ile ‘XSC’ adını veriliyor.

Dusk ağı üzerinde oluşturulan Dusk Coin 22 Temmuz itibari ile Binance borsasında listelenmiştir.

Dusk Network (DUSK) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Kaynak : dusk.network

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar