İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DV Coin Nedir? | Dreamverse Nedir? | DV Coin Hakkında Bilgiler

DV Token, Gate.io borsasında listelenmesinin ardından kullanıcılar tarafından merak edilen kripto paralar arasında yerini almıştır. İnternette hakkında çok az bilgi bulunan Dreamverse ile alakalı edindiğimiz bilgileri bu yazımızda sizlere aktaracağız.

Dreamverse Coinmarketcap listesinde olmamasından dolayı henüz çok az insan tarafından tanınmaktadır.

Dreamverse, birçok yıldızı, film ve televizyon gibi en iyi IP dünyalarını, animasyon ve oyunları ve gerçek dünyayı restore eden son derece gerçekçi ve rafine bir sanal dünyadır. 

Dreamverse, yüksek sadakat, incelik, güçlü görsel etki ve sürükleyici güçlü deneyime sahip bir meta evren yaratmaya kendini adamıştır. Kullanıcılar, gerçekte olduğu gibi aynı varoluş ve deneyim duygusunu elde etmek için satabilir, inşa edebilir, paylaşabilir, katılabilir ve başkalarıyla etkileşime girebilir. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Dreamverse, hem dijital hem de sanal formatlarda en önde gelen NFT sanat eserlerini ve sanatçılarını içeren halka açık etkileşimli bir dijital sanat deneyimidir. Galeri, 10 çığır açan NFT sanatçısı, TIME ve Metapurse’un küratörlüğünü yaptığı 150’den fazla sanatçının çalışmalarını içermektedir.

DV Coin Nedir?

DV coin, Dreamverse platformuna güç veren platformun yerel ödeme belirtecidir. Maksimum arz miktarı 2.100.000.000 DV token ile sınırlandırılmıştır. İlk ön satış sonrasında 62.580.000 DV token dolaşıma salınacaktır.

DV Coin Nasıl Alınır?

DV coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...