İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Easy Voice Recorder Nedir? Nasıl Kullanılır?

Easy Voice Recorder Nedir?

Değerli anılarınızı kaydetmek için Easy Voice Recorder sizin yakın arkadaşınız olacak. Önemli ayrıntıları,  toplantılarınızdaki önemli noktaları, dersleri ve daha birçoğunu herhangi bir kısıtlama olmadan kaydedebilirsiniz. Okulda veya kurslarda sınıfın en arka sırasında dahi otursanız öğretmen yakınınızda olmasa bile, ders notlarınızı net bir şekilde kaydedebileceksiniz.

Sınavlarınıza çalışırken kaydettiğiniz ders notlarını defalarca dinleyerek sınavlarınızda daha iyi bir başarı sağlayabilirsiniz. Teknolojik imkânların ilerlemesiyle birlikte artmakta olan ses kayıt programları, sizler için iş hayatınızda veya eğitim hayatınızda birçok noktada yardımcı olurlar. Easy Voice Recorderi, yalnızca iş veya eğitim için değil aynı zamanda eğlence amaçlıda kullana biliyorsunuz.

Birçok cihaz ses kayıt programlarıyla uyumlu olarak bizlere sunulsa da, bazı kullanıcılar telefonları ile gelen ses kayıt uygulaması dışındaki uygulamaları da denemektedirler. Başka ses kayıt uygulaması denemek için araştırma yapan kullanıcılar Easy Voice Recorder Pro adlı efsane bir uygulamayla karşılaşıyorlar.

Easy Voice Recorder Pro’nun Özellikleri Nelerdir?

Herhangi bir zaman limiti olmadan ve sıkıştırılmış format seçme seçeneği sayesinde; bitmek bilmeyen dersleri ve sizlerin dinlemekten yorulduğu fakat patronumuzun konuşmaktan yorulmadığı toplantıları kaydetmek daha kolay olacaktır. Kaydettiğiniz toplantı veya ders notlarını istediğiniz cihazınızdan arkadaşlarınıza veya çalışanlarınıza dilediğiniz mesajlaşma uygulaması ile gönderebilmektesiniz. Aklınıza gelen melodileri en kaliteli ve kolay şekilde kayıt edip üzerinde ince ayarlar yapa bilirsiniz

Advertisement. Scroll to continue reading.

Easy Voice Recorder Nasıl Kullanılır?

 • En iyi kalitede PCM ve MP4’e kaydedebilir ya da cihazınızda kısıtlı yeriniz varsa yer kazanmak için AMR kullanabilirsiniz.
 • Telefonunuza ekleyeceğiniz Widget’lar ve kısayollar sayesinde yapacağınız yeni bir kayda hızlıca başlayın ve kolaylıkla arka planda kaydedebilirsiniz.
 • Yaptığınız kayıtları dilediğiniz mesajlaşma uygulaması ile gönderin ya da yaptığınız kayıtlardan birini zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz.
 • Android Wear desteği sayesinde akıllı saatinizden rahatlıkla kayıt yapabilirsiniz.
 • Etkileyici birçok özellikler arasından biride açık ve koyu temalar olması uygulamanın ara yüzünü güzelleştiriyor.

Easy Voice Recorder kullanımında ücretsiz sürüm özellikleri size yeterli gelmediyse pro sürüme geçmeniz gerekiyor. Eğer ücretli Easy Voice Recorder sürümü alırsanız ayrıyeten aşağıdaki özelliklere de sahip olabilirsiniz. (bu sürüm yalnızca desteklenen cihazlarda bulunmaktadır)

 • Yapacağınız yeni kayıtlarınızı uygulama kendiliğinden Google Drive’ınıza ya da Dropbox’ınıza yükler.
 • Ücretli sürümde ücretsiz sürüme ek olarak MP3 ve AAC biçiminde kayıt seçeneği bulunmaktadır.
 • Bu sürümde yalnızca cihazınızdan değil bluetooth cihazınızın mikrofonu kullanarak kayıt yapabilirsiniz.
 • Yaptığınız kayıtları dilediğiniz şekilde kırpın ve Edit modu sayesinde isteğinize göre hoşunuza gitmeyen bölümleri kaldıra bilir veya düzenleyebilirsiniz.
 • Yaptığınız kayıtları klasörlerle yönetip düzenleyin ve kayıtlarınızı dilerseniz SD kartınıza kaydedebilirsiniz.
 • Bildirimler çubuğunu kullanarak veya Tasker ve Locale eklentilerimiz aracılığıyla kaydediciyi herhangi bir yerden kontrol edin.

– Bonus özellikleri: stereo kaydedin, dosyaları içe aktarın, sessizliği atlayın, ses artırma, özel bitrates ve daha fazlası. Easy Voice Recorder tam olarak ne adı diyor: ses kaydedici ve ses kaydedici kullanımı kolay.

Easy Voice Recorder APK

Easy Voice Recorder APK ile pro özellikleri kullanabilirsiniz ancak bu tarz dosyalar virüs içerebilmektedir. Bu yüzden indirdiğiniz cihazda bir antivirüs programı olmasında yarar var.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...