İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

EGAME Coin Nedir? | EVERY GAME Nedir? | Haber | Yorum

EGAME, Gate.io platformu tarafından ön satış listesine eklendi. Kripto para biriminin topluluğu henüz çok iyi rakamlara ulaşmamış olarak görünüyor. İnternette ise EGAME token hakkında çok az bilgi var.

EVERY GAME hakkında derlediğimiz temel bilgileri ve amacı hakkında edindiğimiz bilgileri inceleyelim.

EGAME Coin Nedir?

EVERY GAME platformu, kullanıcılara (içerik kullanıcıları, geliştiriciler ve ortaklar) blok zincirine dayalı olarak güvenilirlik ve güvenlik sağlayacak ve mevcut oyun kullanım ortamıyla neredeyse aynı olan bir ortam hazırlayarak kolaylık temelinde en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.

Platform, temelde yeni oyunları ve hale hazırda popüler oyunları bir ortamda toplayarak çok daha düşük maliyetlerle kullanıcılara sunmayı hedefliyor.

Bunun için ERC-20 tabanlı EGAME (daha sonra işlem ücreti ödemeden ana ağı kullanabilirsiniz) ödeme jetonu olarak kullanılır ve platformdaki EGAME Parasını çevirdikten sonra tüm içerikleri kullanabilirsiniz.

EVERY GAME platformunda şimdiden bire çok oyun bulunmaktadır. Yakın dönemde platformda çok daha oyun hizmeti sunulması beklenmektedir.

EGAME Coin Nasıl Alınır?

EVERY GAME jetonu maksimum arz miktarı 10.000.000.000 EGAME token’dir. EGAME Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...