İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

EGAME Coin Nedir? | EVERY GAME Nedir? | Haber | Yorum

EGAME, Gate.io platformu tarafından ön satış listesine eklendi. Kripto para biriminin topluluğu henüz çok iyi rakamlara ulaşmamış olarak görünüyor. İnternette ise EGAME token hakkında çok az bilgi var.

EVERY GAME hakkında derlediğimiz temel bilgileri ve amacı hakkında edindiğimiz bilgileri inceleyelim.

EGAME Coin Nedir?

EVERY GAME platformu, kullanıcılara (içerik kullanıcıları, geliştiriciler ve ortaklar) blok zincirine dayalı olarak güvenilirlik ve güvenlik sağlayacak ve mevcut oyun kullanım ortamıyla neredeyse aynı olan bir ortam hazırlayarak kolaylık temelinde en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.

Platform, temelde yeni oyunları ve hale hazırda popüler oyunları bir ortamda toplayarak çok daha düşük maliyetlerle kullanıcılara sunmayı hedefliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bunun için ERC-20 tabanlı EGAME (daha sonra işlem ücreti ödemeden ana ağı kullanabilirsiniz) ödeme jetonu olarak kullanılır ve platformdaki EGAME Parasını çevirdikten sonra tüm içerikleri kullanabilirsiniz.

EVERY GAME platformunda şimdiden bire çok oyun bulunmaktadır. Yakın dönemde platformda çok daha oyun hizmeti sunulması beklenmektedir.

EGAME Coin Nasıl Alınır?

EVERY GAME jetonu maksimum arz miktarı 10.000.000.000 EGAME token’dir. EGAME Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...