İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

EGAME Coin Nedir? | EVERY GAME Nedir? | Haber | Yorum

EGAME, Gate.io platformu tarafından ön satış listesine eklendi. Kripto para biriminin topluluğu henüz çok iyi rakamlara ulaşmamış olarak görünüyor. İnternette ise EGAME token hakkında çok az bilgi var.

EVERY GAME hakkında derlediğimiz temel bilgileri ve amacı hakkında edindiğimiz bilgileri inceleyelim.

EGAME Coin Nedir?

EVERY GAME platformu, kullanıcılara (içerik kullanıcıları, geliştiriciler ve ortaklar) blok zincirine dayalı olarak güvenilirlik ve güvenlik sağlayacak ve mevcut oyun kullanım ortamıyla neredeyse aynı olan bir ortam hazırlayarak kolaylık temelinde en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.

Platform, temelde yeni oyunları ve hale hazırda popüler oyunları bir ortamda toplayarak çok daha düşük maliyetlerle kullanıcılara sunmayı hedefliyor.

Bunun için ERC-20 tabanlı EGAME (daha sonra işlem ücreti ödemeden ana ağı kullanabilirsiniz) ödeme jetonu olarak kullanılır ve platformdaki EGAME Parasını çevirdikten sonra tüm içerikleri kullanabilirsiniz.

EVERY GAME platformunda şimdiden bire çok oyun bulunmaktadır. Yakın dönemde platformda çok daha oyun hizmeti sunulması beklenmektedir.

EGAME Coin Nasıl Alınır?

EVERY GAME jetonu maksimum arz miktarı 10.000.000.000 EGAME token’dir. EGAME Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Kadena, blockchain’in dünyanın etkileşim ve işlem yapma biçiminde devrim yaratabileceği fikri üzerine kuruldu. Kadena, blockchain’in herkes için çalışmasını sağlayan bir teknoloji geliştiriyor. Kadena ekosistemi,...

Kripto Para

CEEK, müzik sanatçılarını, sporcuları ve diğer dijital içerik yaratıcılarını doğrudan sanal dünyalardaki hayranlarına bağlar. CEEK Smart, şu anda bir tiyatro, konser arenası, spor kompleksi,...

Kripto Para

Real Realm, milyonlarca kullanıcısı olan bir savaş strateji oyunudur. Blok zinciri dünyasındaki muazzam potansiyelin farkında olan Real Realm, benzersiz algoritmalarla doğal olarak Ücretsiz Oyna...

Kripto Para

ShopNEXT, Binance Pay ve Binance Smart Chain tarafından desteklenen, mağazadan kazanılan bir kripto alıştırma platformudur. ShopNEXT ortaklarında alışveriş yaparken kullanıcılar ücretsiz kripto para (Bitcoin, Ethereum,...