İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

EGAME Coin Nedir? | EVERY GAME Nedir? | Haber | Yorum

EGAME, Gate.io platformu tarafından ön satış listesine eklendi. Kripto para biriminin topluluğu henüz çok iyi rakamlara ulaşmamış olarak görünüyor. İnternette ise EGAME token hakkında çok az bilgi var.

EVERY GAME hakkında derlediğimiz temel bilgileri ve amacı hakkında edindiğimiz bilgileri inceleyelim.

EGAME Coin Nedir?

EVERY GAME platformu, kullanıcılara (içerik kullanıcıları, geliştiriciler ve ortaklar) blok zincirine dayalı olarak güvenilirlik ve güvenlik sağlayacak ve mevcut oyun kullanım ortamıyla neredeyse aynı olan bir ortam hazırlayarak kolaylık temelinde en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.

Platform, temelde yeni oyunları ve hale hazırda popüler oyunları bir ortamda toplayarak çok daha düşük maliyetlerle kullanıcılara sunmayı hedefliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bunun için ERC-20 tabanlı EGAME (daha sonra işlem ücreti ödemeden ana ağı kullanabilirsiniz) ödeme jetonu olarak kullanılır ve platformdaki EGAME Parasını çevirdikten sonra tüm içerikleri kullanabilirsiniz.

EVERY GAME platformunda şimdiden bire çok oyun bulunmaktadır. Yakın dönemde platformda çok daha oyun hizmeti sunulması beklenmektedir.

EGAME Coin Nasıl Alınır?

EVERY GAME jetonu maksimum arz miktarı 10.000.000.000 EGAME token’dir. EGAME Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...