İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

EGS Coin Nedir? | EdgeSwap Nedir? | EGS Coin Hakkında Bilgiler

Edge Labs tarafından geliştirilen EdgeSwap, ZK Rollup teknolojisini benimseyen Ethereum tabanlı bir katman 2 ticaret protokolüdür. Sektörün birinci sınıf donanım hızlandırma çözümü ve devre optimizasyon sistemi ile EdgeSwap, pazara yüksek performanslı, uygun maliyetli takas ve çiftçilik hizmetleri sunar. Aynı zamanda katman 2 ölçekleme çözümleri arasında en üst düzeyde güvenlik ile kullanıcıların varlıklarını ve gizliliğini korur.

EdgeSwap’ın Avantajları

EdgeSwap, ZK Toplamalarını geliştirerek üstün performans sağlar:

  • Ethereum katmanı 2 üzerine inşa edilen AMM ödeme sistemi, likidite havuzuna, takaslara vb. odaklanarak ikinci düzey onay ve katman 2’de 0 gaz ücreti sağlar.
  • ZK Rollup çözümünü yükselterek, para çekme işlemlerini birkaç dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirebilir. Fonları 2. katmandan 1. katmana geleneksel çözümlerden üç ila beş kat daha hızlı bir oranda transfer ederek ve gaz ücretlerini %98 oranında azaltır.
  • Devre ortamlarının yürütülmesini ve kanıtlanmasını optimize ederek katman 2’de stake ve ödülleri etkinleştirir.
  • Katman 2 başarısız olduğunda, kullanıcılar katman 2 durum ağacını geri yüklemek için sözleşmenin işlem kayıtlarından veri alabilir ve fonları geri almak için bir sertifika oluşturabilir.

EGS Coin Nedir?

EGS coin, EdgeSwap platformunun ERC-20 yerel belirtecidir. Darphanede 1.000.000.000 adet olarak basılmıştır. Gelecekte bu miktar hiçbir şekilde arttırılamayacaktır.

EGS Coin Nasıl Alınır?

EGS token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...