İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

EGS Coin Nedir? | EdgeSwap Nedir? | EGS Coin Hakkında Bilgiler

Edge Labs tarafından geliştirilen EdgeSwap, ZK Rollup teknolojisini benimseyen Ethereum tabanlı bir katman 2 ticaret protokolüdür. Sektörün birinci sınıf donanım hızlandırma çözümü ve devre optimizasyon sistemi ile EdgeSwap, pazara yüksek performanslı, uygun maliyetli takas ve çiftçilik hizmetleri sunar. Aynı zamanda katman 2 ölçekleme çözümleri arasında en üst düzeyde güvenlik ile kullanıcıların varlıklarını ve gizliliğini korur.

EdgeSwap’ın Avantajları

EdgeSwap, ZK Toplamalarını geliştirerek üstün performans sağlar:

  • Ethereum katmanı 2 üzerine inşa edilen AMM ödeme sistemi, likidite havuzuna, takaslara vb. odaklanarak ikinci düzey onay ve katman 2’de 0 gaz ücreti sağlar.
  • ZK Rollup çözümünü yükselterek, para çekme işlemlerini birkaç dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirebilir. Fonları 2. katmandan 1. katmana geleneksel çözümlerden üç ila beş kat daha hızlı bir oranda transfer ederek ve gaz ücretlerini %98 oranında azaltır.
  • Devre ortamlarının yürütülmesini ve kanıtlanmasını optimize ederek katman 2’de stake ve ödülleri etkinleştirir.
  • Katman 2 başarısız olduğunda, kullanıcılar katman 2 durum ağacını geri yüklemek için sözleşmenin işlem kayıtlarından veri alabilir ve fonları geri almak için bir sertifika oluşturabilir.

EGS Coin Nedir?

EGS coin, EdgeSwap platformunun ERC-20 yerel belirtecidir. Darphanede 1.000.000.000 adet olarak basılmıştır. Gelecekte bu miktar hiçbir şekilde arttırılamayacaktır.

EGS Coin Nasıl Alınır?

EGS token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...