İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ElonCity (ECT) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Eloncity, elektrik üretim kaynaklarının izlenmesini ve dağıtılmasını sağlamak için yüksek performanslı blok zincirleme teknolojisinden oluşan merkezi olmayan yenilenebilir bir enerji ekosistemidir . Blockchain platformu, enerji arayan bireylerin işbirliklerini ve enerji kaynaklarını paylaşmalarını arttırabilecekleri bir topluluk oluşturmayı önermektedir. Bu kavram, Eloncity’nin enerji sektöründeki merkezi olmayan yenilenebilir enerji kaynaklarının benimsenmesini engelleyen nedenleri hafifletme düşüncesiyle uyumludur.

Eloncity enerji depolama sistemi üretilen yenilenebilir enerjinin talebini ve arzını dengelemeye yardımcı olmak için IoT teknolojileri ile çalışacaktır.

Eloncity blockchain protokolü, enerji hizmetleri için işlemlerin etkin bir şekilde kaydedilmesi ve takibi için açık ve güvenli bir şekilde dağıtılmış bir defter üzerinde çalışır. Açık kaynak kodlu bu sistem Eloncity platformunu gelişime açık kılmaktadır.

Açık pazar için Eloncity Token’ı kullanan platform, kullanıcıların küresel yenilenebilir enerji çözümleri için birleşik bir ağa erişmelerini sağlar.

ECT coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Erol

    Mayıs 18, 2019 at 9:02 pm

    Tiktok hiç bir ismi kabul etmiyor hangi harfler le yazmam gerek yardımcı olurmusunuz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar