İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

En Dayanıklı Telefon Modelleri 2021

En İyi Telefon Modelleri

Geçtiğimiz her yıl akıllı telefon üreticilerinin çoğu yüzlerce telefon modelini piyasaya sürüyor. Bu telefonlar arasında markanın yaygınlığı, geliştirilmiş özellikler, fiyat ve performans özelliklerine göre bir tercih yapıp satın alacağımız en dayanıklı telefon modeline karar vermeye çalışıyoruz.

Bazı üst düzey teknolojik telefonlar ise “amiral gemisi” adıyla tanınmakta ve bu cihazlar telefon üreticileri tarafından dönemin en iyi ve en dayanıklı telefon modeli olarak kullanıcılara tanıtılmaktadır. En güncel verilerle 2021 yılının en iyi telefonlarına bu makalemizde yer verdik. Önceki yıllara binaen çok büyük bir fiyat değişikliği söz konusudur. Apple ve Samsung’un ülkemizde uzun yıllar boyunca satış yapmasıyla kökleşmiş bir marka olması ve artan kur sebebiyle bu iki büyük telefon üreticisinin fiyatlarının artması 2021’in en iyi telefonları listemizi biraz uzun tutmamıza sebep oldu.

Orta düzey sement ve üst segment olarak nitelendirdiğimiz en iyi telefonlar listesine hızlıca bir göz atalım.

2021 Yılının En İyi Orta Düzey (Orta Segment) Telefonları

→ Oppo Find X2Pro

→ Xiaomi Mi Note

→ Samsung Galaxy A71

→ Yeni iPhone SE

→ Honor 10 Lite

→ Poco F2 Pro

Orta düzey segmentte sıraladığımız bu telefonlar içlerinde fiyat olarak en pahalı olan telefon Oppo Find X2Pro modelidir. Oppo Find X2Pro henüz yaygınlık ve servis ağı geliştirilmediğinden dolayı amiral gemisi olarak değerlendirmedik. Fakat çoğu özelliği ile en iyi telefonlar ile kıyaslanabilecek düzeyde hatta bazısına fark attı bile diyebiliriz.

Orta düzey segmentteki telefonlar lüks sınıfına göre fiyat olarak daha ekonomik ve bir o kadar da dayanıklı ve kaliteli telefonlardır. Bu telefonlar tarafsız araştırma şirketleri tarafından değerlendirildiğinde bazen yılın en iyi telefonu seçiliyor. Örneğin geçtiğimiz sene bu segmentte bulunan One Plus 8 Pro Avrupa’nın en iyi telefonu seçilmişti.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Gelecek dönemlerde Oppo ismini çok daha sık duyacağımızı tahmin ediyoruz. Özellikle Xiaomi ve Huawei cihazlarının Android ile olan sürtüşmeleri ve ABD’nin bu işletim sistemine pek sıcak bakmaması ve kullanılmasını istememesi kullanıcıları bir süre başka alternatif markalara yöneltecek gibi görünüyor.

2021 Yılının En İyi Amiral Gemisi (Üst Segment) Telefonları

→ Apple iPhone 12 Pro

→ Xiaomi Mi 10T Pro

→ Samsung Galaxy Note 20 Ultra

→ OnePlus 8T

→ Huawei P40 Pro

Üst segmentteki telefonlar yani amiral gemi telefonların en iyiler listesi sürekli güncellenmekte çünkü adeta şirketler bir yarış içindeler.  Güncel 2021 amiral gemisi listesini ve orta segmentteki telefonların listesini sizinle paylaştık. En dayanıklı en sağlam telefonlar ve daha fazlası için bizi takipte kalın.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Arayan veya aranan kişiye karşı tarafın kimliğine dair herhangi bir ipucu vermeyen gizli numara ile nasıl arama yapabileceğinize dair tüm yöntemleri yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz....

Çözüm

Teknoloji dünyasından hayatımıza giren ve en geniş kullanıcı kitlesine ulaşan cihazlar akıllı telefonlardır. İletişimin vazgeçilmezi haline gelen Android telefon kullanımında en sık karşılaşılan sorun,...

HABER

Dünyanın En İnce Android Telefonları Dünyada en çok tercih edilen mobil işletim sistemlerinden birisi kesinlikle Android cihazlardır. Bu cihazlarda kullanıcılar teknik özelliklerin yanı sıra...

Çözüm

Telefon klavyesi çıkmıyor ne yapmalıyım? Android cihazlarda zaman zaman karşımıza çıkan mesaj bölümünde klavye çıkmıyor sorunu oldukça can sıkıcı bir hatadır. Genellikle bu sıkıntı...