İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Reklam

En İyi Instagram Analiz Uygulaması: Liker Analyzer Nedir? Nasıl Kullanılır?

Sahip olduğu kullanıcı kitlesi ile dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından olan Instagram, insanların yaşamlarına dair paylaşımda bulundukları ve arkadaşları veya diğer kullanıcılarla etkileşime geçtikleri bir merkez haline gelmiş durumda.

İşletmeler için de daha fazla kişiye erişmeyi mümkün hale getiren Instagram’ın kullanıcılar için en yüksek önem arz eden özelliği ise takipçi sayısı. Bir kişinin popülerliğini ölçmenin bir yolu olarak görülen takipçi sayısı, gönderilerin aldığı beğeni sayısını da doğrudan etkileyen bir faktör.

Peki Liker Analyzer uygulaması ile sahip olduğunuz takipçilere dair detaylı bir analize ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Instagram’da sizi takip eden çeşitli insanların ne şekilde davrandığına dair muhtemelen kabataslak bir fikriniz vardır. Size özel hazırlanan detaylı analiz ile sizi yıllardır takip eden ancak hiçbir fotoğrafınızı beğenmeyen hayalet takipçiler, sıkı takipçileriniz, sizi takip etmeyi bırakanlar ve daha fazlasına Liker Analyzer uygulaması ile ulaşabilirsiniz.

Liker Analyzer, etkileşimlerinizi kolaylıkla takip edip, gönderi kalitenizi arttırmanızı sağlayan yardımcı bir uygulamadır. Uygulama gönderiler ve takipçiler arasında bir köprü niteliği taşıdığı için takipçi odaklı paylaşım kalitesi arttırmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Instagram kullanıcıları arasında en çok merak edelin “Instagram’da gönderilerimi en çok kim beğendi, Instagram’da en çok beğenilen gönderiler, Instagram’da hayranlar arasında arama yapabilme, Instagram’da en çok yorum alan gönderi” soruların cevap bulduğu ve diğer birçok analizin yer aldığı Liker Analyzer uygulaması ilk bakışta kullanmaya değer duruyor.

Liker Analyzer uygulaması veriler doğru okunduğunda ve bu verilere göre hareket edildiğinde Instagram takipçi arttırma yöntemleri arasına eklenebilir. Gelelim uygulama hakkında diğer detaylara…

Liker Analyzer Güvenli Mi?

Uygulamayı kullanmaya başlamadan önce bazı soru işaretlerini gidermek gerekiyor. Üçüncü parti bir Instagram uygulaması yükleyen kullanıcılar haklı olarak güvenlik konusunda endişe duyuyor.

Ancak diğer Instagram takibi bırakanları görme veya analiz uygulamalarından farklı olarak Liker Analyzer, Instagram web sitesini ayrı bir sekmede açarak sizin güvenli bir şekilde Instagram’ın kendi sitesi üzerinden oturum açmanızı sağlıyor. Yani Liker Analyzer tarafından şifrenizin saklanması gibi bir durum söz konusu değil.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Güvenlik konusundaki endişelerinizi giderdikten sonra uygulama ile neler yapabileceğinize bir göz atalım.

Liker Analyzer – Özellikleri

Hangi Saatte Paylaşım Yaparsam En Çok Beğeniyi Alırım?

Bu sorunun cevabını muhtemelen daha önce merak etmişsinizdir. Ancak bu sorunun genel bir cevabı yok.

Bu sorunun cevabını bulabilmek için takipçilerinizin davranışlarının analiz edilmesi gerekiyor. Liker Analyzer paylaştığınız Instagram gönderilerinin en çok hangi saatlerde beğeni aldığını analiz ederek hangi saatlerde paylaşım yapmanız gerektiğini size söyler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bu sayede Instagram takipçilerinizin hangi saatlerde daha aktif olduğunu ve gönderi etkileşimine yöneldiğini öğrenebilir paylaşım sıklığını bu bilgilere göre dizayn edebilirsiniz.

Instagram Gönderi ve Hayran Analizi

Instagram’da

 • Gönderilerinizi en çok beğenen sıkı takipçileri listeleme
 • Hayranlar arasında arama yapabilme
 • En beğenilen gönderileri sıralama

Instagram Takip ve Takipçi Analizi

 • Geri takip etmeyen ve geri takip edilmeyen kullanıcıları listeleme
 • Sizi takip eden ancak hiçbir gönderinizi beğenmeyen hayalet/gölge takipçileri ortaya çıkarma

Instagram Etiket Analizi

 • Favori etiketleri listeleme
 • Etiketli gönderilerin aldığı beğeni sayısını gösterme

Instagram Yorum Analizi

 • En çok yorumu hangi gönderinizin aldığını el ile aramanıza gerek yok. Liker Analyzer otomatik olarak hangi fotoğrafınızın en çok gönderiyi aldığını gösterir.
 • En çok yorumu hangi saatte aldığınıza bağlı olarak bir dahaki paylaşımınızı hangi saat aralığında yapmanız gerektiğini gösterir.

Liker Analyzer Lig

Diğer Instagram analiz uygulamalarından farklı olarak Liker Analyzer, kullanıcıların daha fazla takipçiye ulaşabilmesi ve gerçek takipçi kazanabilmesi için belirli bir algoritmaya göre her kullanıcıyı sıralar. Aldığı beğeni, takipçi sayısı ve algoritma ile bir skora sahip olan kullanıcılar kendi şehirlerinde sıralamaya tabi tutulur.

Böylece sıralamada başarılı olan kullanıcıların uygulama içinde daha fazla kişiye ulaşabilmesi ve gerçek takipçi kazanması sağlanır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Liker Analyzer Nasıl Kullanılır?

Liker Analyzer uygulamasını kullanmaya başlamak için Instagram hesabınız ile oturum açmanız yeterlidir. Daha sonra yukarıda listelediğimiz uygulamanın sunduğu özelliklerden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılardan uygulamaya ulaşabilirsiniz.

likeranalyzer.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

 1. zerrin

  Şubat 6, 2020 at 8:00 pm

  bu uygulama hata veriyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Instagram’ın yeni eklentisi Twitter’ın rakibi Threads bugün itibari ile hayata geçti. İlk günden yoğun ilgi gören yeni sosyal medya uygulamasında herkes takipçi sayısını arttırmaya...

HABER

2021 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2021 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...

İnceleme

Hepimizin zaman zaman internet üzerinden para kazanma hayalleri olmuştur. Online yöntemlerle para kazanmak bazen göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Daha doğrusu hedeflediğimiz para miktarı kazanma...

Çözüm

Instagram e-posta değiştirme işlemi oldukça kolaydır. Günümüzde sosyal medya uygulamalarındaki güvenlik sorunu nedeni ile hesaplarınızı güvende tutmak oldukça önemlidir. Hesaplarınız kötü amaçlı kişilerin eline...