İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Oyun

En İyi İnternetsiz Mobil Oyunlar – Android 2021

Google Play üzerinde yer alan birçok oyunu oynamak için telefonunuzun internete bağlı olması gerekiyor. Ancak bir internet paketinizin olmadığı durumlarda veya internet kullanamadığınız alanlarda, vakit geçirmek amacıyla telefonunuzda oyun oynamak isteyebilirsiniz.

Tüm bu sebeplerden dolayı internetsiz mobil oyunlar internete erişimi olmayan veya kısıtlı olan kullanıcılar arasında popülerliğini devam ettiriyor. Google Play’deki yüzlerce oyun arasında vakit kaybetmemeniz adına, sizin için en iyi internetsiz oyunları listeledik. 


Major Mayhem

Major Mayhem, Adult Swim Games tarafından geliştirilmiş nişancı türünde bir oyundur. Ateş etmeyi oldukça seven Major Mayhem’in görevi ise, güzel bir kızı kötü adamların elinden kurtarmak.

Bu görevi tamamlamak için çeşitli silahlar ve araçlar kullanmanız gerekiyor. Oyunda 45 seviye, 4 oyun modu, 100 başarım ve 150 mini görev bulunuyor. Oyun çılgın canavarlarla dolu 3 doğal mekana (Tropik, Metropolis ve Çöl) ev sahipliği yapıyor. Eğer ilginizi çektiyse oyunu hemen aşağıdaki sekmeden indirebilirsiniz.

Major Mayhem
Major Mayhem
Developer: [adult swim] games
Price: Free
Advertisement. Scroll to continue reading.

Swamp Attack

Yoğun bir ormanın dışında, yeşilliklerle kaplı eski bir kulübe. Bu kulübede, bir avcı ve oduncu olan Swamp Attack’ın iyi huylu kahramanı yaşıyor. Yıllar boyunca ormanda hiç kimse bulunmuyordu. Ancak şimdi timsahlar, kunduzlar ve uçan kuşların saldırısı altında ve kahramanımızın onları alt etmesi gerekiyor. 

Seksen yedi seviyeden oluşan oyunda ayrıca hızlı oyun modu da bulunuyor. Oyuncunun her seviyede farklı silahlar ve patlayıcılar kullanarak kulübeyi koruması gerekiyor. Diğer seviyelere geçtiğiniz zaman kazandığınız altınlarla ise silahlarınızı geliştirebiliyorsunuz.

Swamp Attack
Swamp Attack
Developer: Outfit7 Limited
Price: Free

Inotia 4

Inotia 4, karanlığın ordusunu ezmeye ve tahrip olmuş şehirlere barış getirmeyi amaçlayan korkusuz bir kahraman hakkında kasvetli bir efsaneyi anlatıyor. Oyunun başında karakterinizin görünümünü ve ileride bulunacağı sınıfı seçebilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra diyaloglar yardımıyla atmosferi hissetmeye başlıyorsunuz.

Oynanış: Oyunun savaş efektleri oldukça gerçekçi bir hissiyat veriyor. Oyunda başarılı olmak için belli bir strateji belirlemeli ve buna göre hareket etmelisiniz. Orta Çağ karakterlerini barındıran oyunda, Şövalyeler, Prensler ve Karanlık Savaşçılar bulunuyor. Atmosferi oldukça etkileyici olan oyun sağlam bir deneyim sunuyor.

Oyunda zafer kazandıktan sonra kendi şehrinize geri dönerek kıyafetinizi değiştirebilir ve ayrıca yeni yetenekler öğrenebilirsiniz.

Inotia 4
Inotia 4
Developer: Com2uS
Price: Free
Advertisement. Scroll to continue reading.

Real Football

Klasik bir futbol oyunu olarak öne çıkan Real Football, oldukça iyi grafiklere ve atmosfere sahip bir oyun. Her şeyin standart bir şekilde ilerlediği oyunda ilk olarak eğitim maçında yetenekleri denemeniz gerekiyor. Sonuçlara göre, yazılım oyunun zorluğunu belirliyor.

Oyunun en önemli özelliği ise kariyer moduna sahip olması. Oyunda az bilinen bir kulübü popüler hâle getirerek, dünya çapında bir takım oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz takımın ismini belirleyebilir, forma ve bayrak gibi özellikleri de isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

Real Football
Real Football
Developer: Gameloft SE
Price: Free

Gangstar Vegas

Aksiyon seven oyuncuların arasında oldukça popüler bir yere sahip olan Gangstar Vegas, dövüş, yarış ve şiddet içerikli sahnelere sahip bir oyun. GTA ile oldukça benzerlik gösteren oyun aşağıdaki özelliklere sahip.

Oyunun Özellikleri:

  • Oldukça doyurucu bir hikayeye sahip olan oyunda, atmosfer sizi içine çekiyor.
  • Oyunun dünyası oldukça geniş.
  • Seksen adet özel görev sizi bekliyor.
  • Çok sayıda silahın bulunduğu oyunda yeteneklerinizi yükseltebilirsiniz.
  • Oyundaki karakterlerin hepsinin kendine has özellikleri ve davranışları var.

Vegas Gangsteri - mafia oyunu
Vegas Gangsteri - mafia oyunu

Fallout Shelter

Nükleer savaşın başlaması ile birlikte insanlar savaşın yıkıcı etkilerine karşı hayatta kalmaya çalışıyor. Nükleer patlamalarla birlikte radyasyona maruz kalan insanlar ve hayvanlar üzerinde değişik türlerde mutasyonlar meydana geliyor. Yaşanamaz hale gelen dünya üzerinde ise insanlar sadece dağların içindeki sığınaklarda hayatına devam edebiliyor.

İşte tüm bu yaşananların sonucunda, oyunda insanlara sığınak olacak bir oteli işletmeniz gerekiyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Fallout Shelter
Fallout Shelter
Price: Free

RedSun RTS

Sadece zaman geçirmek için tasarlanmış oyunlar ilginizi çekmiyor mu? O zaman, strateji türünde kendini ispat etmiş bir oyun olan RedSun RTS’yi denemenizi öneriyoruz. Oldukça detaylı ve ilginç grafikleri ile sizi içine çekecek olan oyunda, düşmanlarınızı yenmek için çeşitli stratejiler benimsemeli ve plana uygun hareket etmelisiniz.

Oyundaki amacınız ise kendi üssünüzü kurmak ve güçlendirerek savaşa karşı hazır hale getirmek.

Redsun
Redsun
Developer: Digital Garbage
Price: Free

Soccer Star 2018

İki oyun türünün birleşimi olarak ortaya çıkan Soccer Star 2018 Top Leagues, hem futbol simülatörü hem de menajer modunu bir arada sunuyor. Piyasada birçok benzer oyun bulunmasına rağmen, kaliteli bir iş çıkaran oyun geliştiricisi Studio Genera Games, bu oyun ile oldukça popülerlik kazanmış durumda.

Oyuna başladığınız zaman hangi ülkede oynamak istediğinizi ve isminiz ile forma numaranızı belirlemeniz gerekiyor. Daha sonra Dünya Kupası finallerinde yer alan milli takımda yer alıyorsunuz.

Soccer Star 23 Top Leagues
Soccer Star 23 Top Leagues
Advertisement. Scroll to continue reading.

Bio Inc

Oldukça ilginç bir simülatör olan Bio Inc isimli oyunun konusu bir hayli değişik ve orijinal. Bir doktor olduğunuzu düşünün. Ancak amacınız, tedavi ettiğiniz hastayı hızlı bir şekilde öldürebilmek.

Bunu gerçekleştirmek için hastanın vücuduna girerek çeşitli risk faktörlerini bir araya getirmeniz gerekiyor. Oyunda ilerledikçe ise daha karmaşık seviyeleri açabilirsiniz.

Bio Inc Plague Doctor Offline
Bio Inc Plague Doctor Offline

The Battle of Polytopia

Muhteşem bir şehir simülatör oyunu olan The Battle of Polytopia, insanlık tarihinde yaşamış çeşitli medeniyetlerin savaşını konu alıyor. Peki siz hangi rolü seçeceksiniz? Korkusuz bir Viking, Romalı bir lejyoner, özgürlük savaşçısı bir Hindu veya savaşçı bir Spartalı?

Ücretsiz bir strateji oyunu olan The Battle of Polytopia’da, tüm olaylar gerçek zamanda meydana geliyor. Sizin, güçlü bir liderlik sergileyerek, devletinizi güçlü bir konuma getirmeniz gerekiyor. Bunu sağlama için, stratejik, endüstriyel ve askeri araçlar ve binalar geliştirmeniz gerekiyor.

Oyunda toplamda dört farklı mekan bulunuyor. Her haritada ise, oyunun gidişatını etkileyecek olan farklı doğal yapılar yer alıyor.

The Battle of Polytopia
The Battle of Polytopia
Developer: Midjiwan AB
Price: Free
Advertisement. Scroll to continue reading.

Six-Guns

Oyuncuların kalbini nasıl kazanacağını iyi bilen Gameloft, Six-Guns ile birlikte birçok oyuncunun takdirini kazandı. 

Vahşi Batı’da geçen hikayede, oyuncu bir kovboy olarak oyuna başlıyor. Karısını kaybettikten sonra daha iyi bir hayat için diğerlerine yardım etmeyi amaçlayan kovboy, silahı ve atı ile beraber maceraya başlıyor. 

Her seviyede farklı bir görevi yerine getirmeniz gerekiyor. Haritada belirlenen noktaya vardığınız zaman ise düşmanlarınızı yenerek görevi tamamlamalısınız. Başardığınız her görev için kazandığınız ödüllerle ise, silah, kıyafet ve farklı ekipmanlar satın alabilirsiniz. 

Six-Guns: Gang Showdown
Six-Guns: Gang Showdown
Developer: Gameloft SE
Price: Free

Mekorama

Deneysel bir bulmaca oyunu olan Mekorama, değişik bir hikayeye ev sahipliği yapıyor. Farklı geometrilerden oluşan seviyeleri tamamlamanız gerekiyor. 

Mekorama
Mekorama
Developer: Martin Magni
Price: Free

Traffic Rider

Farklı seviyelerde motorsikletlere, hedeflere ve yarışlara sahip olan Traffic Rider, oldukça heyecanlı bir birinci-şahıs sürüş deneyimi sunuyor. Arabalarla dolu bir yolda, farklı görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Oyunun zorluğu ise, seçilen motorsiklete ve yolun yoğunluğuna bağlı olarak değişiyor. 

Traffic Rider
Traffic Rider
Developer: skgames
Price: Free
Advertisement. Scroll to continue reading.

Age of Strategy

Klasik sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Age of Strategy, 8-bit grafikleri ile kullanıcıya 300’den fazla haritada oynama imkanı sunuyor. 

Kullanıcıyı farklı dönemlere götüren oyunda, isterseniz tarihte gerçekleşmiş savaşları tekrarlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda çok oyunculu modda ise diğer oyuncularla mücadele etmek mümkün. Hikaye modunda 170 haritaya sahip olan oyunda ayrıca 40 rastgele harita bulunuyor. 

Age of Strategy
Age of Strategy
Developer: Zero Touch group
Price: Free

Stack

Zaman geçirmek için oldukça etkili bir oyun olan Stack, dinamik bir oyun deneyimi sunuyor. Her oyuncuyu tatmin edecek bir oyun olan Stack, basitliği ve karmaşıklığı bir araya getiriyor. 

Oyunda bir kule inşa etmeniz gerekiyor. Ancak bu o kadar da basit değil. Kuleyi oluşturduğunuz tabakalar belli bir oranda eşleşmeli, aksi taktirde kuleyi oluşturma işi gittikçe zorlaşıyor. 

Stack
Stack
Developer: Ketchapp
Price: Free

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar