İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

En İyi Online Video Birleştirme Siteleri

2021 yılının hemen başında yapılan araştırmalarda sosyal medya üzerine yapılan paylaşımlarda video eğiliminin ciddi oranda arttığı gözlemlenmiştir.

Sosyal medyanın yanı sıra Youtube üzerinden gelir elde eden kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır. Yapılan paylaşımların çoğunda içerik kalitesini arttırmak için video birleştirme ve düzenleme programları kullanılmaktadır. Ancak bu video düzenleme programlarının maliyetleri yüksek olduğundan yeni başlayanlar için video düzenleme programları pek cazip olmayabiliyor.

Bu makalemizde online ortamda video düzenleme işlemlerini yapabileceğiniz sitelerden bahsedeceğiz. Özellikle herhangi bir program yüklemeden online ortamda video birleştirme işlevi oldukça fazla işinize yarayacaktır. Peki en iyi online video birleştirme siteleri hangileridir?

 En İyi Online Video Birleştirme Siteleri

Online Video Cutter

Online Video Cutter, tamamen ücretsiz olarak video dönüştürme, video kırpma, video döndürme ve video düzenleme gibi özellikleri kullanmanıza imkan veren online bir platformdur. En iyi ücretsiz video düzenleme sitesi diyebiliriz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Online Cideo Cutter Özellikler;

 • Uygulama, hemen hemen tüm video formatlarını desteklemektedir.
 • Dosyanızı yükledikten sonra kalite değerini ve çıktı formatını seçebiliyorsunuz.
 • Kırpma işlemi sayesinde bir videoyu istediğiniz bir çerçeveye yerleştirebiliyorsunuz.
 • Bir videoyu 90,180 veya 270 derece döndürebilirsiniz.
 • 500 MB’a kadar olan tüm video formatlarında düzenleme işlemi yapabilirsiniz.
 • Tüm online video kesme işlemlerini yapabilirsiniz.

Aconvert

Aconvert, bir çok formattaki videoları dönüştürme, video kesme, video birleştirme ve video düzenleme gibi işlemleri ücretsiz olarak sunmaktadır. Aconvert, online ortamda ücretsiz video dönüştürmek için kullanabileceğiniz nadir sitelerden bir tanesidir. Sitenin en büyük dezavantajı 200mb dosya boyutundan daha büyük dosyalarda işlem yapılamamasıdır.

Aconvert online video düzenleme sitesini kullanarak videoları tersten oynatabilir, video akışını değiştirebilir yada videolarını kırpa bilirsiniz.

Magisto

Magisto, video birleştirme, efekt ekleme, arka fon müziği ayarlama, resimlerden video yapma gibi bir çok özelliği içerisinde barındırıyor. Magisto platformunda videolarınızı düzenleyip daha sonra kısayol bağlantılarından rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Magisto, ücretsiz sürümünde video düzenleme işlemlerinde size sunulan özelliklerin yanı sıra ücretli üyelik sistemi ile detaylı bir çok özelliğe sahip olmak için üç ayrı paket (Premium, Professional, Business) bulunuyor. Bu paketlerden satın alarak video birleştirme ve düzenleme konusunda bir çok detaylı özelliği online olarak kullanabiliyorsunuz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

 1. Alp

  Ağustos 31, 2021 at 5:21 pm

  Tiktok video birleştirme için işe yarar mı?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar