İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

En İyi Ses Kalitesine Sahip Telefonlar | 2020 Güncel Liste

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Akıllı telefonlarda müzik ve video uygulamalarının artması, tv yayınlarının online platforma doğru kayması ve Youtube gibi mecraların çoğalması ile birlikte cep telefonlarındaki ses kalitesi de ciddi oranda önem kazanmaya başladı. Artık cep telefonu alırken önemli kriterlerden bir tanesi de ses kalitesi oluyor. Bu noktada en iyi hoparlör ve müzik kalitesine sahip cep telefonları kullanıcılar tarafından daha çok tercih ediliyor.

Telefonun ses kalitesi film izlerken yada müzik dinlerken kullanıcı deneyimlerini ciddi oranda etkiliyor. Bu makalemizde en iyi ses kalitesine sahip akıllı telefonları DxOMark puanlarını baz alarak sizlerle paylaşacağız. DxOMark bu konuda bir çok kriteri göz önünde bulundurarak piyasadaki tüm telefonlar arasında bir kalite sıralaması yapmaktadır.

En İyi Ses Kalitesine Sahip Telefonlar 

Huawei Mate 20 X – 75

Apple iPhone XS Max – 74

Apple iPhone 11 Pro Max – 71

Samsung Galaxy Note 10+ – 66

Samsung Galaxy S10+ – 65

Honor 20 Pro – 53

Sony Xperia – 145

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar