İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

En İyi Tatil Uygulamaları | 2019

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte tatil rezervasyonları şimdiden yapılmaya başlandı. Tur şirketleri bu dönemde indirim, promosyon ve çeşitli etkinliklerle müşterilerin karşısına daha sık çıkıyor. Bu dönemde hemen hemen her platformda tatil reklamları yayınlanıyor. Şubat ayında Google arama motorunda “en iyi tur şirketi, en iyi tatil yeri, en iyi tatil firması, en iyi seyahat firması, en iyi tatil sitesi, en iyi tatil uygulaması” kelimeleri binlerce kez aranmış, doğal olarak herkes uygun fiyata güzel bir yaz tatili geçirmek istiyor. Peki tatil seçimi için en iyi mobil uygulama hangisidir? En iyi tatil uygulaması hangisidir?

Dönem dönem mobil uygulamaları sizler için incelemeye devam ediyoruz. Gündem tatil olunca biz de uygulama kısmında bir makale yazalım ziyaretçilerimize yardımcı olalım dedik. Mobil tatil uygulamalarını incelerken müşterilerin en çok merak ettiği konuları (en iyi ve en uygun tatil yerleri, en iyi ve en uygun oteller vb.) ne kalitede sunduklarını özellikle inceledik ve gerçek fırsatları sunup sunmadıklarını araştırarak karar vermeye çalıştık.

Fırsat doğruluğunun yanı sıra uygulamanın kullanışlı olması, hızlı olması, arayüzü, güvenliği, daha az sorun yaşatması, rezervasyon güncellenmesi ve müşteri yorumları gibi bir çok kriteri göz önünde bulundurarak en iyi tatil uygulamasını belirliyoruz.

Öncelikle ülkem insanını yani bizleri memnun etmek biraz zor. Uygulamalara yapılan binlerce yorumda birbirinden farklı bir çok görüş bulmak mümkün biz uygulamaları deneyimleyerek kararı kendi görüşümüze göre vereceğiz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

En İyi Tatil Uygulaması – Etstur Mobil Uygulaması

Uygulamanın en belirgin özelliği yeni bir akıllı telefon kullanıcısının bile rahatlıkla kullanabileceği şekilde dizayn edilmesidir. Mobil tatil uygulamaları arasında en iyi hız performansı açık ara Etstur Mobil’de diyebiliriz. Sayfalar yoğun olsa da yüklenme hızı oldukça iyi görünüyor.

Uygulama içerisinde sunulan fırsatların bazılarını diğer tatil ve seyahat uygulamalarında daha uyguna bulduk ancak özel bir anlaşma yada farklı bir sponsorluk durumu olabilir. Birkaç istisna dışında sunulan indirim fırsatlarının çoğu gerçeği yansıtıyor.

Bir çok uygulamayı aynı anda test ettiğimizde uygulama içi iletişim bölümlerinden geç yanıtlar aldık ve bazılarından hiç yanıt alamadık ancak Etstur Mobil uygulamasında acil talep formu doldurduktan bir kaç dakika sonra tarafımıza dönüş yapıldı. Bu konuda mobil uygulama marketlerindeki müşteri yorumlarına bile özenle cevap verdiklerini bizzat gözlemleme fırsatımız oldu.

Diğer öne çıkan özellikler: Uygulama içerisinde daha önce aratılan tatil bölgeleri ve otellerde özel indirimler olduğunda tarafınıza bildirim geliyor. Tesisler hakkında net ve detaylı bilgilerin bulunması mobil bir uygulama için gayet iyi görünüyor. Rezervasyon güncellemesi uygulama üzerinden yapılabiliyor. Bulunduğunuz yere en yakın otel ve tatil fırsatlarını tek bir tıklama ile görebiliyorsunuz.

Etstur mobil uygulaması bizim incelememizde geçerli puan aldı geliştiricilerini tebrik ediyoruz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Seyahat grubunda mobil market uygulamaları arasında 4,6 puan alan Etstur Mobil uygulaması yayınladığı son sürüm ile müşterilerinde beğenisini kazanmış görünüyor.

‎Etstur - Otel Ara, Uçak Bileti
‎Etstur - Otel Ara, Uçak Bileti
Etstur - Otel Ara, Uçak Bileti
Etstur - Otel Ara, Uçak Bileti
Developer: Etstur
Price: Free

 

En İyi Tatil Rehberi Uygulaması – Maps.me

Maps.me dünya çapında 100 milyonu aşkın kullanıcı tarafından tercih edilen kullanışlı ve çok güzel bir uygulama, özellikle tatile gittiğiniz bölge hakkında çok fazla bilgi sahibi değilseniz bu uygulama çok işinize yaracaktır. Çevrimdışı çalışma özelliği sayesinde internet paketinizden kullanmadan en iyi kullanıcı deneyimini sunmayı hedefleyen Maps.me farklı uygulamalarda bulunan bir çok özelliği içerisinde barındırıyor.

Uygulama içerisinde bir çok kategoride aramalar yaparak çevrenizi çok daha kolay keşfedebiliyorsunuz. Örneğin, restoranlar, kafeteryalar, turistik yerler, oteller, ATM’ler ve toplu taşımalar. Uygulama içerisine entegre olan Booking.com ile tatil turları ve otellere anında rezervasyon yapılabiliyor.

Hızlı ve güvenli bu uygulama sayesinde çevrenizi keşfetmek çok daha kolay olacak!

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yardımcı haritalar grubunda mobil market uygulamaları arasında 4,7 puan alan Maps.me milyonlarca kullanıcının beğenisini kazanmış görünüyor.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar