İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

İnceleme

En İyi Uçuş Simülasyon Oyunları (PC) – 2019

Uçaklarla ve havacılıkla ilgilenmiş olan her oyuncunun yolu mutlaka simülasyonlardan geçmiştir. Yıllardır geliştirilen çeşitli uçak simülasyonları arasında oyuncuların seçim yapabileceği onlarca oyun yer alıyor. Biz de bu yazımızda bu oyunlar arasından en iyileri belirleyerek oyuncuların değerlendirmesine sunuyoruz. İşte bilgisayar için en iyi uçuş simülasyon oyunları:

1. X-Plane 11 Global Flight Simulator

Uçuş meraklıları X-Plane 11 Global Flight Simulator ile ilgili olarak en çok gerçekçi 3D kokpit özelliğini beğeniyor. Uçuş simülasyonlarını oynamaya yeni başlayan oyuncular bile oyunu kolay bir şekilde öğrenerek çeşitli havalimanları, şehirler ve etkileyici manzaralar ile oyunun atmosferine kolayca uyum sağlıyor. Oyun gerçekçi bir deneyim elde etmek isteyen oyuncular tarafından tercih edilebilir.

2. X-Plane 10

X-Plane 10 şu anda piyasada yer alan en gerçekçi uçuş simülasyonlarından bir tanesi. Kendi uçaklarınızı oluşturabileceğiniz oyunda farklı ağırlıklar, farklı havalimanlarından kalkış gibi çeşitli uçuş koşullarını değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda çok oyunculu özelliğini destekleyen oyunu arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

3. Microsoft Flight Simulator X

Kendi rotalarınızı ve uçaklarınızı oluşturarak Dünya’nın her köşesine uçun. Üçüncü partiler tarafından geliştirilen birçok eklenti ve özel uçak görünümleri ile birlikte Microsoft Flight Simulator deneyiminizi daha ilginç hale getirebilirsiniz. Her sürüm ile beraber yeni şehirler ve uçaklar oyuna ekleniyor. Standart ve Deluxe paketleri ile satışa sunulan Microsoft Flight Simulator, Deluxe paketi ile daha fazla şehir, uçak ve havalimanı içeriyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

4. IL-2 Sturmovik

Bir savaş uçuş simülasyonu olan IL-2 Sturmovik, savaş anlarını deneyimlemek isteyen simülasyon severler tarafından tercih ediliyor. Harika grafiklere sahip olan oyun 32 kişinin it dalaşına sahne olan çok oyunculu moda ve etkileyici görevlere sahip. Uçakların savaşta nasıl bir etkiye sahip olduğunu deneyimlemek istiyorsanız IL-2 Sturmovik ilginizi çekebilir.

5. Lock On: Modern Air Combat

Savaşta Amerika ve Rusya tarafından üretilmiş sekiz adet jet uçağın kontrolünü alabilirsiniz. Lock On: Modern Air Combat başlangıç görevleri ve size oyunu öğretmek amacıyla hazırlanmış öğretici rehber ile geliyor. Eğer tek oyunculu görevlerden hoşlanmıyorsanız LAN veya internet üzerinden oyunu çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz.

6. B-17 Flying Fortress

B-17 bombardıman uçağının kontrolünü alın ve uzun mesafeli bombalama görevlerini yerine getirin. On iki bombardıman uçağından oluşan filoyu kontrol ettiğiniz oyunda 6 kilometre altınızda bulunan hedefleri yok etmeniz gerekiyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar