İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Enjin ( ENJ ) Coin nedir?

Enjin® dünyanın en büyük sosyal oyun sitesi platformudur

18.7 milyon oyuncu ve 250.000’den fazla oyun topluluğuna ev sahipliği yapıyorlar.

ENJ, topluluklara, içerik oluşturuculara, oyun sunucularına ve oyun yayıncılarına, sanal malları ve gerçek değeri bir platforma uygulamak için kolay bir çözüm sağlayacak. Geliştiriciler, örneğin oyunlarına ve topluluğuna gerçek değer uygulayabilir.Örneğin Enjin Para parasına bağlı sanal eşyalar oluşturabilir yada alabilirler. Oyuncular, tüm sanal eşyalarını Enjin Para cüzdanı içinde saklayabilirler.

Enjin Para Parası Özellikleri

Enjin Para madalyası ekosisteminin öne sürülen özelliklerinden ve avantajlarından bazıları şunları içerir:

Blockchain’teki Sanal Ürünler: Enjin coin, oyuncular ve içerik yaratıcılar için sanal mülkiyet sağlamak, yeni bir model olarak sanal malları yönetmek, dağıtmak ve ticaret yapmak için merkezi olmayan bir platform olacak.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Oyun Endüstrisi İçin SDK’lar: Enjin Para platformu oyun endüstrisi için üretilmiştir. Birden çok dil için SDK’ler sunar. SDK’lar, ek cüzdanlar ve ödeme platformlarıyla birlikte, tamamen açık kaynak olarak sunulacaktır.

Gerçek Eşya Sahibi Olma Oyunu: Eşyalar fiziksel bir şey olmasa bile, blokçu nesne sahipliğini doğrulamayı kolaylaştırır. Online oyuncular, oyunlarından oyuna, topluluğa kadar varlıklarını getirebilir veya ticarette bulunabilir, oynamaya devam ettikçe dijital cüzdanlarını gerçek değerlerle artırabilir.

Dolandırıcılıktan ve Yüksek Ücretlerden Kaçının: Fiyat para birimleri ve geleneksel ödeme platformları, tüketiciler ve içerik yaratıcıları için yüksek ücretlerle gelir.  Enjin Para, minimum işlem ücretleriyle güven ve güvenlik yaratmak için basılmaktadır .

Sanal Eşyalar Yaratın ve Yönetin: Oyunlar ve topluluklar Enjin Coin’i “ana para birimi” olarak kullanırken oyundaki eşyaları, para birimlerini ve ayrıcalık simgelerini daraltabilir. Varlıklar, öğeyi tutan kişi tarafından istediği zaman Enjin Para ile tekrar dönüştürülebilir.

Öğe Ticareti Ekonomileri: Oyuncular, oyun ortamının dışında birbirleriyle ticaret yapabilir ve birden fazla oyun boyunca değer yaratabilir. Enjin Coin, bir oyunun sınırları dışında birleşik bir oyun ticaret ekonomisi yaratacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Herşeyi Kolayca Yönetin: Sanal eşyaları programlı veya bir uygulama vasıtasıyla oluşturun ve yönetin. Enjin, kişiselleştirilmiş vital malları görüntülemek ve yönetmek için çerçeveler ve araç setleri oluşturmayı planlıyor.

Akıllı Cüzdanlar: Enjin mobil ve PC kullanımı için bir cüzdan geliştirecek. M-cüzdan, güvendiğiniz oyunlar ve çevrimiçi topluluklarla bağlantı kuracaktır. İşlem ve abonelik taleplerini alabilir ve oyun içi satın alımları kolaylaştırabilir.

ENJ coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar