İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ENV Coin Nedir? | Envoy Network Projesi Nedir?

Envoy Network ekibi, hem blok zincirinde hem de gerçek dünyada yaşayan yeni bir NFT türü oluşturmayı hedefliyor. Bu platformda her NFT beş farklı katmana kadar çıkabilir: Diamond, Platinum, Gold, Silver ve Community. ENVOY ile herkes en büyük sanatçıların ve markaların hayran kitlesine ulaşan çeşitli koleksiyonlardan faydalanabilecek.

ENV Coin Nedir?

ENVOY Vault™, topluluk içinde ve dışında heyecan yaratmak için bir araçtır. ENV jetonlarını stake eden üyeler Collector Points kazanacak, bu da hesabınıza belirli bir Seviye kazandıracaktır. ENVOY Vault™ girişi o anda hangi seviyede olduğunuza göre belirlenir. Bir ENVOY Vault™ kilit açma etkinliğine katılmak için doğru seviyeye sahip olmanız ve kilidini açmak için ENV jetonlarını tahsis etmeniz gerekir.

Üyeler, toplu amaçlarını tamamlamak için Kasaları arkadaşları ve aileleriyle paylaşmaya ve konuşmaya teşvik edilecekler. 

ENVOY belirteci, ENVOY ekosisteminin temelidir. Standartlaştırılmış sanatçı işbirliği süreci, ENVOY VAULT ödül sistemi ve ENVOY’un bir sanatçılar topluluğunu hayranlarıyla nasıl bir araya getirdiği, ENVOY’un bu genel bakışında ele alınmaktadır.

ENVOY, “Koleksiyonlarda yeni bir dönem” ve türünün tek örneği bir sanat topluluğu oluşturmak için NFT’lerin gerçek dünyadaki teşviklerle birlikte kullanılabileceği bir yer yaratır.

ENVOY, NFT Dünyasını Herkes İçin Daha İyi Hale Getiriyor!

ENVOY’daki geliştirme ekibi, mevcut NFT pazarındaki sürekli gelişime uyum sağlayarak, NFT platformlarında büyük bir boşluk olduğunu keşfetti.

NFT pazarı, bir NFT ağını oluşturmak, tanıtmak ve yönetmek için yaratıcılara hizmet verebilecek profesyonellere ihtiyaç duyar.

Bu nedenle ENVOY, yenilikçi projeler üretme, topluluk NFT’lerini artırma ve hem hayranlar hem de koleksiyoncular için cömert bir ödül sistemi sunma hedefleriyle yeni bir NFT markası yaratmayı seçti.

ENV Coin Nasıl Alınır?

Envoy Network yönetim belirteci maksimum arz miktarı 100,000,000 ENV token’dir. ENV Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Şu anda, kripto dünyasındaki eğilim değişti ve en yüksek büyüyen pazar segmentlerinden biri NFT ve oyna-kazan modeli geniş çapta yayılıyor. Bu segment, ilgili yatırımcılar...

Kripto Para

Creaticles, harika sanatçılara kaynak sağlamanıza, NFT’ler yaratmanıza ve basmanıza yardımcı olur. Başlamak için ihtiyacınız olan tek şey bir fikirdir. Creaticles geri kalan işlemlerin hepsini sizin için...

Kripto Para

YCT coin, Gate.io borsasında ön satışa eklenen coinler arasına girerek hedeflerinden bir tanesini daha gerçekleştirmiş oldu. Bu yazımızda YCT token hakkında merak edilenleri sizlere...

Kripto Para

Mytheria, siz de dahil olmak üzere sanatçılar için özel bir Kazanmak için Oyna topluluğu sunan ve sanatçı topluluğu adına (GODFORGE) sahip ilk öncü NFT oyunudur. GODFORGE, sanat...