İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ENV Coin Nedir? | Envoy Network Projesi Nedir?

Envoy Network ekibi, hem blok zincirinde hem de gerçek dünyada yaşayan yeni bir NFT türü oluşturmayı hedefliyor. Bu platformda her NFT beş farklı katmana kadar çıkabilir: Diamond, Platinum, Gold, Silver ve Community. ENVOY ile herkes en büyük sanatçıların ve markaların hayran kitlesine ulaşan çeşitli koleksiyonlardan faydalanabilecek.

ENV Coin Nedir?

ENVOY Vault™, topluluk içinde ve dışında heyecan yaratmak için bir araçtır. ENV jetonlarını stake eden üyeler Collector Points kazanacak, bu da hesabınıza belirli bir Seviye kazandıracaktır. ENVOY Vault™ girişi o anda hangi seviyede olduğunuza göre belirlenir. Bir ENVOY Vault™ kilit açma etkinliğine katılmak için doğru seviyeye sahip olmanız ve kilidini açmak için ENV jetonlarını tahsis etmeniz gerekir.

Üyeler, toplu amaçlarını tamamlamak için Kasaları arkadaşları ve aileleriyle paylaşmaya ve konuşmaya teşvik edilecekler. 

ENVOY belirteci, ENVOY ekosisteminin temelidir. Standartlaştırılmış sanatçı işbirliği süreci, ENVOY VAULT ödül sistemi ve ENVOY’un bir sanatçılar topluluğunu hayranlarıyla nasıl bir araya getirdiği, ENVOY’un bu genel bakışında ele alınmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ENVOY, “Koleksiyonlarda yeni bir dönem” ve türünün tek örneği bir sanat topluluğu oluşturmak için NFT’lerin gerçek dünyadaki teşviklerle birlikte kullanılabileceği bir yer yaratır.

ENVOY, NFT Dünyasını Herkes İçin Daha İyi Hale Getiriyor!

ENVOY’daki geliştirme ekibi, mevcut NFT pazarındaki sürekli gelişime uyum sağlayarak, NFT platformlarında büyük bir boşluk olduğunu keşfetti.

NFT pazarı, bir NFT ağını oluşturmak, tanıtmak ve yönetmek için yaratıcılara hizmet verebilecek profesyonellere ihtiyaç duyar.

Bu nedenle ENVOY, yenilikçi projeler üretme, topluluk NFT’lerini artırma ve hem hayranlar hem de koleksiyoncular için cömert bir ödül sistemi sunma hedefleriyle yeni bir NFT markası yaratmayı seçti.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ENV Coin Nasıl Alınır?

Envoy Network yönetim belirteci maksimum arz miktarı 100,000,000 ENV token’dir. ENV Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...