İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Everipedia (IQ) Coin Nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Everipedia, yeni geliştirilen “merkezi olmayan” bir çevrimiçi ansiklopedidir. Everipedia, tüm bilgilerin tüm insanlar için erişilebilir olduğu bir dünya vizyonunu gerçekleştirme amacı ile çıktığı yolda blockchain teknolojisini kullanıyor. Everipedia, 19 Haziran 2020’de yerel IQ jetonlarının Binance borsasında işlem başlayacağını duyurduğunda uzun süre gündemde kalmayı başarmıştı.

Bir sürümde belirtildiği gibi, IQ jetonlarının listelenmesi, EOS’da (merkezi olmayan uygulamalar geliştirmek için en büyük platformlardan biri) verilen bir jetonun Binance’de ilk kez listelendiğini gösteriyor.

Binance ile yapılan iş birliği sonrası Everipedia’nın kurucularından büyüme ile alakalı bir çok açıklama geldi. Kurucu ortaklar yaptığı açıklamada:

“Bu dönüm noktası, Everipedia’nın ve IQ ekosisteminin yanı sıra Everipedia’nın öncülük ettiği EOS ekosisteminin büyüme ve olgunluğunun önemli bir göstergesidir.” ,“Everipedia, blockchain teknolojisini kullanan dünyanın ilk ansiklopedisidir. Bir sonraki adımımız, merkezi olmayan finans ürünlerimizi platforma yerleştirmek. “

IQ tokenlerinin Binance listesi, Everipedia’nın DeFi (Merkezi Olmayan Finans) çözümleri geliştirmeye odaklanacağını onaylamasından kısa bir süre sonra geldi. Şirket, yakında çeşitli DeFi projelerini içerecek bir yol haritası yayınlayacağını açıkladı.

2018’de Everipedia, merkezi olmayan bir bilgi tabanı geliştirmek ve çeşitli diğer blok zinciri veya dağıtılmış defter teknolojisi (DLT) projelerine fon sağlamak için Galaxy Digital liderliğindeki bir tur aracılığıyla 30 milyon dolarlık fon sağladı.

Everipedia, 300 milyon wiki görünümüne, 50.000’den fazla günlük aktif kullanıcıya ulaşmayı başardı ve ayrıca İngilizce, Mandarin, Korece ve İspanyolca dillerinde merkezi olmayan bir ansiklopedi başlattı.

Binance’de IQ tokenleri ile alım satım 19 Haziran 2020’de başladı.

Everipedia (IQ) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar