İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Facebook Gönderiler Şu Anda Yüklenemiyor Hatası [ÇÖZÜM]

Facebook mobil uygulamasında son zamanlarda sıklıkla rastlanan “Gönderiler şu anda yüklenemiyor” hatası mobil uygulama altyapısı ile alakalı bir sorun gibi görünse de aslında tamamen internet erişimi ile alakalı bir hatadır. Mobil cihazlarda özellikle WiFi bağlantısı zayıf olduğundan Facebook gönderi yükleme hatası veriyor. Facebook kritik güncellemeleri yapılmadığında nadiren de olsa gönderiler yüklenemiyor hatası alınmaktadır. Peki Facebook gönderi yüklenemedi hatası nasıl çözülür?

Facebook uygulamasında ana sayfada paylaşımlar görünmüyor ise yapmanız gereken ilk şey internet bağlantınızı kontrol etmektir. İnternet bağlantınız koptuğunda yada zayıf olduğunda uygulama açılır ancak haber kaynağında gönderileri göremezsiniz. WiFi bağlantısında son gönderileri göremiyorsanız uygulamayı tamamen kapatıp mobil veriye geçiş yaptıktan sonra yeniden denemelisiniz. Muhtemelen sorun çözülmüş olacaktır.

Facebook gönderiler şu anda yüklenemiyor hatası devam ediyor ise aşağıdaki linklerden işletim sisteminize uygun olan Facebook mobil uygulamasını güncelleyip yeniden deneyin. Facebook kritik güncellemeler sonrasında güncellemeyi zorunlu kıldığından bazı fonksiyonlar çalışmayabiliyor.

‎Facebook
‎Facebook
Price: Free+
Facebook
Facebook
Price: Free

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar