İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Facebook sahte istenmeyen uygulamayı engelleme!

Facebook'da gün içerisinde belkide yüzlerce oyun ve uygulama isteği ile karşı karşıya kalınabiliyor. Durum böyle olunca Facebook kullanıcıları hesaplarını silme noktasına gelebiliyor. Facebook'da tarafınıza gelen bu tarz oyun istekleri ve uygulama taleplerini bunlara ek olarak tıkla kime benziyorsun tarzı virüs dolu uygulamaları engellemenin basit bir yöntemi var.

Facebook'da görmek istemediğiniz oyun bildirimlerini ve uygulamaları aşağıdaki adımları takip ederek engelleyebilirsiniz.

→ Facebook'un sağ üst köşesinde bulunan simgesine tıklayın ve Ayarlar'ı seçin.

→ Sol sütunda Engelleme'ye tıklayın.

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Uygulamaları engelle kısmında, engellemek istediğiniz uygulamanın veya oyunun adını yazın.

Facebook'da bir uygulama veya oyunun engellemesini kaldırmak için, adının yanındaki Engellemeyi Kaldır'a tıklayın.

 

Facebook sahte bildirim engelleme, facebook virüs engelleme, facebook sürekli grup talebi engelleme, facebook uygulama engelleme, facebook çoklu beğeni engelleme, facebook beni gruba almışlar engelleme, facebook bildirimleri engelleme, facebook oyun isteklerini engelleme, facebook uygulama engeli nasıl kaldırılıyor, facebook uygulamaya giremiyorum çözüm?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar