İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Facebook sahte istenmeyen uygulamayı engelleme!

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Facebook'da gün içerisinde belkide yüzlerce oyun ve uygulama isteği ile karşı karşıya kalınabiliyor. Durum böyle olunca Facebook kullanıcıları hesaplarını silme noktasına gelebiliyor. Facebook'da tarafınıza gelen bu tarz oyun istekleri ve uygulama taleplerini bunlara ek olarak tıkla kime benziyorsun tarzı virüs dolu uygulamaları engellemenin basit bir yöntemi var.

Facebook'da görmek istemediğiniz oyun bildirimlerini ve uygulamaları aşağıdaki adımları takip ederek engelleyebilirsiniz.

→ Facebook'un sağ üst köşesinde bulunan simgesine tıklayın ve Ayarlar'ı seçin.

→ Sol sütunda Engelleme'ye tıklayın.

→ Uygulamaları engelle kısmında, engellemek istediğiniz uygulamanın veya oyunun adını yazın.

Facebook'da bir uygulama veya oyunun engellemesini kaldırmak için, adının yanındaki Engellemeyi Kaldır'a tıklayın.

 

Facebook sahte bildirim engelleme, facebook virüs engelleme, facebook sürekli grup talebi engelleme, facebook uygulama engelleme, facebook çoklu beğeni engelleme, facebook beni gruba almışlar engelleme, facebook bildirimleri engelleme, facebook oyun isteklerini engelleme, facebook uygulama engeli nasıl kaldırılıyor, facebook uygulamaya giremiyorum çözüm?

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar