İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Facetune Nedir? Popüler Selfie Fotoğraf Düzenleyicisi

Facetune, selfie modunda çekilmiş fotoğrafları düzenlemek için kullanılan en başarılı uygulamalardan bir tanesidir. Öyle ki uygulama Android ve iOS marketlerinde ücretli olarak kullanılmasına karşın satın alan kullanıcıların büyük bir çoğunluğundan olumlu yorum alıyor. Şuan için en popüler fotoğraf düzenleme uygulaması olan Facetune uygulamasına yakından bakalım.

Facetune uygulaması ile portre modunda çektiğiniz fotoğraflara rötuş yapabilir ve fotoğrafların daha sanatsal görünmesini sağlayabilirsiniz. Fotoğraflarınızı bilgisayara atıp Photoshop tarzında uygulamalarda düzenlememize gerek kalmadan telefonunuzda detaylı olarak iyileştirme yapmanıza olanak sağlayan Facetune uygulaması sürekli güncellenerek yeni özellikleri kullanıcılarına sunmaktadır.

Çekilen çoğu fotoğrafın ufakta olsa bir dokunuşa ihtiyacı oluyor. İşte bu yüzden, dergiler insanları en iyi şekilde göstermek için Photoshop gibi pahalı ve karmaşık yazılımları kullanıyorlar. Pahalı yazılımlar kullanmadan fotoğraf düzenlemek için tasarlanan Facetune, her tür fotoğrafı rötuşlamak ve mükemmelleştirmek için kullanımı kolay, güçlü aletler (önceleri yalnızca profesyonellerin kullanımında olan) kullanır ve her fotoğraf doğrudan bir moda dergisinden çıkmış gibi görünür.

Facetune, fotoğrafları doğru açıdan çekmenize, cildinizde yada saçınızda pürüzleri gidermenize yardımcı olur. Facetune ile düzenlediğiniz fotoğrafları sosyal medya butonları yardımı ilekısa yoldan sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Facetune Uygulaması Nasıl Kullanılıyor

Facetune uygulamasını Google Play yada App Store’dan satın aldıktan hemen sonra telefonunuza kurarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı oldukça basittir. Daha önce çekmiş olduğunuz bir fotoğraf üzerinde yada Facetune uygulamasında çekeceğiniz yeni bir fotoğraf üzerinde alt bölümde bulunan iyileştirme seçenekleri ile oynama yapabilirsiniz.

Facetune uygulamasının ücretsiz versiyonu var mıdır?

Facetune uygulamasının ücretsiz sürümü Android marketlerde mevcuttur ancak uygulamada belirli periyotlarda reklamlar çıkmaktadır. Facetune full apk versiyonları internette mevcut olsa da bu uygulamalar son güncellemeleri almamaktadır. Facetune güncellemelerini almak ve tüm özelliklerinden reklamsız bir şekilde yararlanmak için uygulamayı satın almanız gerekiyor. Facetune nasıl satın alınır? Aşağıdaki mobil market linklerinden uygulamayı telefonunuza hemen yükleyebilirsiniz.

‎Facetune Basic
‎Facetune Basic
Developer: Lightricks Ltd.
Price: ₺69,99

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar