İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Fair (FAIR) coin nedir?

Faircoin nedir?

Faircoin, uzun yıllar süren araştırmalar, testler ve hazırlık işlemlerinden sonra şimdi en esnek ve ekolojik kripto para birimlerinden biridir . Faircoin sadece hızlı ve verimli olmakla kalmayıp aynı zamanda güvenlidir.

Faircoin’i Neden Seçmelisiniz?

Ekolojik

Faircoin’i benzersiz kılan şeylerin başında ekolojik olması gelir. Bu para birimini kullanmaya başladığınızda genelde diğer para birimlerinde olduğu gibi yüksek güç tüketimi konusunda endişelenmenize gerek olmayacağından emin olabilirsiniz. Faircoin, hızlı ve düzgün işlemleri kolaylaştırmak için düşük güç kontrolü tüketimini benimsemiştir.

Güvenilir

Advertisement. Scroll to continue reading.

Faircoin şu anda çoğu Altcoins ve Bitcoin’den daha iyi performans gösteren yenilikçi bir blok zincir teknolojisidir . Daha az enerji kullanması üyelerin daha hızlı işlem yapabilmeleri anlamına gelir. Faircoin, bir kooperatif blockchain’i harekete geçiren ilk para birimidir.

Hızlı

Faircoin, kıta, ülke, kullanıcı arasındaki döviz transferlerini ve sıradan banka hesapları arasında çok düşük veya maliyetsiz bir şekilde para transferini kolaylaştırıyor. Faircoin ekosistemi, kullanıcıların satış noktası sistemlerini paylaşması, ATM’ler aracılığıyla EURO alışverişi, ön ödemeli kartlar, doğrudan makbuzlar için ödeme yapma ve uzun süre elitlerin elinde olduğu diğer bankacılık hizmetleri için kullanabileceği entegre bir kolektif zekaya sahiptir. Her işlem, üç dakikadan kısa bir sürede teyit edilecektir.

Şeffaf

Faircoin, adil işletme değerlerini destekleyen birkaç ödeme yönteminden biridir. Faircoin, küçük değişiklikler yapılması durumunda kullanıcılarını yazılımlarını yükseltmeye zorlamaz. Zincir yöneticileri gerektirmeyen dağıtılmış bir doğrulama mekanizması kullanır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Güçlü bir Geleceği var

Faircoin’deki bazı Blockchain parametreleri ayarlanabilir. Bu dijital pazarın talep ettiği gelecekteki ihtiyaçlara uyum sağlamak için gelecekte değişiklikler yapılabileceği anlamına geliyor. Faircoin düzenli bir şekilde  çevrimiçi işbirliği yapan ve toplantılar düzenleyen platformu sayesinde geleceğe daha emin adımlarla ilerliyor.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar