İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

FAME Coin Nedir? | Fantom Maker Nedir? | FAME Coin Hakkında Bilgiler

Platform, Halvings sermayesinin kurucusu ve sahibi olan CEO Maurizio Esposito ve kripto para piyasası ve nişleri hakkında derin bir anlayışa sahip deneyimli bir girişimci ve iş geliştiricisi tarafından yönetiliyor. Diğer önde gelen ekip üyeleri arasında, hem hükümet hem de Fortune 500 şirketleri ile çalışan deneyimli bir danışman ve BT uzmanı olan Fantom Maker’ın kurucu ortağı David Braut yer alıyor. David Braut, NFT tabanlı bir DeFi ödünç verme platformu olan Themis’in kurucu ortağı olarak biliniyor.

Fantom merkezli bir fırlatma rampası olarak Fantom Maker, kullanıcılarına Fantom ekosisteminde yerleşik erken aşama projelere erişim sağlamak için tasarlanmıştır. Bu, yeni merkezi olmayan borsalar, oyna-kazan oyunları, DeFi protokolleri, metaverse projeleri, dijital pazarlar ve daha fazlasını içerebilir.

Platform, tüm token sahipleri için garantili tahsisler sunması bakımından kendisini diğer birçok fırlatma rampasından ayırır. Çoğu platformda olduğu gibi, daha fazla jetona sahip olan kullanıcılar daha büyük tahsisler alacaktır, ancak her tahsisi, varlıklarının büyüklüğüne göre FAME sahipleri arasında orantılı olarak dağıtan bir ölçeklendirme sistemi üzerinde çalışır.

Bu sistem sayesinde, Fantom Maker, küçük sahiplerin bile projelerinde tahsisat almasına izin verir ve herkese erken aşamadaki Fantom tabanlı proje lansmanlarına katılma fırsatı verirken giriş engellerini en aza indirmeye yardımcı olur.

Projelerin görünürlüğünü en üst düzeye çıkarmak için, Fantom Maker ayrıca genel Fantom topluluğu için her projenin zamından bir parça ayırıyor herhangi bir FAME jetonu olmayanların bir piyango sistemi aracılığıyla bu satışlara katılmalarına izin veriyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

FAME Coin Nedir?

FAME coin, Fantom Maker platformunun FRC20 yardımcı program belirtecidir. Jeton yönetim sistemi üzerinde eşit hak sahipliği ve erken edinme ayrıcalıkları sağlamaktadır.

FAME Coin Nasıl Alınır?

Fame coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...