İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Fanly Online Takip Nedir? Nasıl Kullanılır?

Fanly Online uygulaması ile özellikle ailenizdeki kişilerin hareketlerini aktif bir şekilde izleyebilmektesiniz. Bu izleme karşılıklı bir şekilde yapılmaktadır. Hem ailenizin hem de kendinizin yüksek güvenle hayatını devam ettirebilmesi için ortaya konmuş çözümlerden biri de budur. Yalnızca ailenizle ilgili değil, karşılıklı olarak karar verdiğiniz insanlarla da bu uygulamayı kolay bir şekilde kullanabilmektesiniz. Bu uygulama sayesinde kişileri aktif bir şekilde takip edebilmektesiniz.

Fanly takip uygulaması özellikle ebeveynlerin çocukları üzerinde takip kurabilmek için kullanılmaktadır. Bakıldığında etik değer olarak bu uygulamanın verdiği özellikler toplum içinde kabul edilmemektedir ancak karşılıklı bir rızanın bulunması, etik durumunun geçerli olmasının önüne geçmektedir.

Fanly uygulaması kullanırken telefon numaralarınızın onaylanması gerekmektedir. Telefonların onaylanmış olması gerçek ve doğru bir hizmet verebilmek için de önemlidir. Bu uygulamanın insanlara sunmuş olduğu raporları alabilmek için telefon numaralarınıza gönderilecek olan kodları kullanmanız gerekecektir. Aynı zamanda telefon üzerinden izinlerin verilmesi gerekmektedir. Bu şekildeki doğrulamalar sayesinde kişilerin güvenliği net bir şekilde sağlanmaktadır.

Son dönemlere teknolojinin getirmiş olduğu faydalar ve yenilikler arasında bu tarz uygulamaların olması oldukça önemlidir. Bu uygulamalar sayesinde, insanlar kendi güvenliklerini ve sevdiklerinin güvenliklerini bir nebze de olsa sağlayabilmektedir. Aynı zamanda kişilerin birbirlerinden haberdar kalabilmesi için bu uygulama kullanılmaktadır. Ebeveynler, çocuklarının neler yaptığını görebilmek için Fanly Online takip uygulamasını kullanılmaktadır.

Fanly Online Takip Özellikleri

Fanly online uygulaması insanlara birçok farklı özellik sunmaktadır. Her geçen gün teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler ve değişikler ile bu uygulama dinamik bir şekilde gelişmeler göstermektedir. Uygulamanın sunduğu basit ara yüz ile çok kolay bir kullanım vermektedir. Bu kullanım sayesinde, kişiler isteklerine çok kolay bir şekilde ulaşabileceklerdir. Aynı zamanda anlık bildirim vermesi, takip ettiğiniz kişilerde bir değişiklik yaşandığında sizlere bilgi verebilmektedir. Öte yandan uygulamanın alt yapısı oldukça güçlüdür ve bu sebeple hızlı veri aktarımı olmaktadır. Bu veri aktarımı sayesinde sorunsuz ve kesintisiz hizmet alabilmektesiniz. Gün sonunda çeşitli istatistikler ve grafikler ile günlük aktivitelerin detayları iletilmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Fanly ygulamasını kullanmak için raporlarını görüntülemek istediğiniz telefon numarasına doğrulama kodu gönderilmekte ve bu telefon numarasından izin verilmesi istenmektedir.

Fanly Online Takip Nasıl İndirilir?

Fanly Online tüm telefonlarda ve tabletlerde hizmet verebilmektedir. Bunun yanında bilgisayarlar için de bir uygulama yapılmıştır. Hesabınızın girişini yaparak her türlü cihazda profilinizi kontrol edebilmektesiniz. Uygulama doğrudan ücretsiz olarak sunduğu birçok özelliğin yanında profesyonel bir modu da bulundurmaktadır. Bu mod belirli bir ücret karşılığından alınmaktadır. Öte yandan ücretsiz bir şekilde de çok fazla imkânı, uygulama kişilere sunmaktadır. IOS cihazlar için bu uygulama çok kolay bir şekilde mağaza üzerinden indirilebilmektedir. Bununla beraber Android cihazlar için de bu uygulama yer almaktadır. Fanly android cihazlara kurulmaktadır. Hem mağazalarda hem de Fanly apk uygulaması olarak da internet üzerinden cihazlara hızlı bir şekilde kurulabilmektedir.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...