İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Fanly Online Takip Nedir? Nasıl Kullanılır?

Fanly Online uygulaması ile özellikle ailenizdeki kişilerin hareketlerini aktif bir şekilde izleyebilmektesiniz. Bu izleme karşılıklı bir şekilde yapılmaktadır. Hem ailenizin hem de kendinizin yüksek güvenle hayatını devam ettirebilmesi için ortaya konmuş çözümlerden biri de budur. Yalnızca ailenizle ilgili değil, karşılıklı olarak karar verdiğiniz insanlarla da bu uygulamayı kolay bir şekilde kullanabilmektesiniz. Bu uygulama sayesinde kişileri aktif bir şekilde takip edebilmektesiniz.

Fanly takip uygulaması özellikle ebeveynlerin çocukları üzerinde takip kurabilmek için kullanılmaktadır. Bakıldığında etik değer olarak bu uygulamanın verdiği özellikler toplum içinde kabul edilmemektedir ancak karşılıklı bir rızanın bulunması, etik durumunun geçerli olmasının önüne geçmektedir.

Fanly uygulaması kullanırken telefon numaralarınızın onaylanması gerekmektedir. Telefonların onaylanmış olması gerçek ve doğru bir hizmet verebilmek için de önemlidir. Bu uygulamanın insanlara sunmuş olduğu raporları alabilmek için telefon numaralarınıza gönderilecek olan kodları kullanmanız gerekecektir. Aynı zamanda telefon üzerinden izinlerin verilmesi gerekmektedir. Bu şekildeki doğrulamalar sayesinde kişilerin güvenliği net bir şekilde sağlanmaktadır.

Son dönemlere teknolojinin getirmiş olduğu faydalar ve yenilikler arasında bu tarz uygulamaların olması oldukça önemlidir. Bu uygulamalar sayesinde, insanlar kendi güvenliklerini ve sevdiklerinin güvenliklerini bir nebze de olsa sağlayabilmektedir. Aynı zamanda kişilerin birbirlerinden haberdar kalabilmesi için bu uygulama kullanılmaktadır. Ebeveynler, çocuklarının neler yaptığını görebilmek için Fanly Online takip uygulamasını kullanılmaktadır.

Fanly Online Takip Özellikleri

Fanly online uygulaması insanlara birçok farklı özellik sunmaktadır. Her geçen gün teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler ve değişikler ile bu uygulama dinamik bir şekilde gelişmeler göstermektedir. Uygulamanın sunduğu basit ara yüz ile çok kolay bir kullanım vermektedir. Bu kullanım sayesinde, kişiler isteklerine çok kolay bir şekilde ulaşabileceklerdir. Aynı zamanda anlık bildirim vermesi, takip ettiğiniz kişilerde bir değişiklik yaşandığında sizlere bilgi verebilmektedir. Öte yandan uygulamanın alt yapısı oldukça güçlüdür ve bu sebeple hızlı veri aktarımı olmaktadır. Bu veri aktarımı sayesinde sorunsuz ve kesintisiz hizmet alabilmektesiniz. Gün sonunda çeşitli istatistikler ve grafikler ile günlük aktivitelerin detayları iletilmektedir.

Fanly ygulamasını kullanmak için raporlarını görüntülemek istediğiniz telefon numarasına doğrulama kodu gönderilmekte ve bu telefon numarasından izin verilmesi istenmektedir.

Fanly Online Takip Nasıl İndirilir?

Fanly Online tüm telefonlarda ve tabletlerde hizmet verebilmektedir. Bunun yanında bilgisayarlar için de bir uygulama yapılmıştır. Hesabınızın girişini yaparak her türlü cihazda profilinizi kontrol edebilmektesiniz. Uygulama doğrudan ücretsiz olarak sunduğu birçok özelliğin yanında profesyonel bir modu da bulundurmaktadır. Bu mod belirli bir ücret karşılığından alınmaktadır. Öte yandan ücretsiz bir şekilde de çok fazla imkânı, uygulama kişilere sunmaktadır. IOS cihazlar için bu uygulama çok kolay bir şekilde mağaza üzerinden indirilebilmektedir. Bununla beraber Android cihazlar için de bu uygulama yer almaktadır. Fanly android cihazlara kurulmaktadır. Hem mağazalarda hem de Fanly apk uygulaması olarak da internet üzerinden cihazlara hızlı bir şekilde kurulabilmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Çalışkan, akıllı telefonunuz için çok az dinlenme vakti vardır. Bugün birçok profesyonel gibiyseniz, akıllı telefonları iş, oyun ve aradaki kişisel işlerin bir karışımı için...

Kripto Para

Gate.io borsasında listeye eklenen QTCON Coin hakkında merak edilenleri bu makalemizde inceleyeceğiz. Projenin lansman tarihi 2019 yılıdır. Aradan geçen sürede platform hızla geliştirilmiştir. Quiztok,...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...

Uygulama

Wordscapes, 10 milyondan fazla insanın oynadığı bağımlılık yaratan bir kelime avı oyunudur. Kelime bulma oyunları ve bulmacaları bir araya getiren bulmaca, kelime bağlama ve kelime...