İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Fantom (FTM) Coin Nedir?

Binance borsasında 11 Haziran’da işlem görmeye başlayan Fantom coin hakkında çok az kaynak var. Kısıtlı kaynaklar ve forumlardan edindiğimiz bilgileri bu makalemizde sizlere aktarmak istiyoruz.

Fantom, dağıtılmış muhasebe teknolojilerinin ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmeyi amaçlayan, Yönlendirilmiş Asiklik Grafik (DAG) tabanlı bir Akıllı Sözleşme platformudur. Projenin misyonu, dünyadaki tüm işlem organları arasında uyumluluk sağlamak ve düşük maliyetli gerçek zamanlı işlemlere ve veri paylaşımına izin veren bir ekosistem oluşturmaktır.

Platform, Fantom OPERA Zinciri ile entegre olacak “Lachesis Protocol” ile farklılaşmayı hedefliyor. Amaç, tüm kullanıcılar için anında işlemlerin ve sıfıra yakın işlem maliyetlerinin tadını çıkarmak için dApp’lerin geliştirilmesini desteklemek.

Binance borsasına dahil olduktan sonra oldukça yoğun ilgi gören Fantom Coin borsaya yeni giren her yeni kripto para birimi gibi ilk haftayı bir miktar düşüşte tamamladı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

2018 Ekim ayında piyasalarda işlem görmeye başlayan Fantom (FTN) coin şuan da ilk çıkış değerini iki katına çıkartmış dudumdadır.

Fantom (FTM) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar