İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

FCON Coin Nedir? | Space Falcon Nedir? | FCON Yorum

Space Falcon, gezegenlerin, uzay gemilerinin ve galaksilerin tanıtılmasıyla sanal varlıkları bir adım öteye taşıyor. Oyun içi öğeler için NFT’ler, oyuncuların satın aldıkları, kazandıkları veya ürettikleri şeylere tam anlamıyla sahip oldukları ve bunları kontrol ettikleri anlamına geliyor. Bu, öğenin nadir olduğunu kanıtlamanın ötesine geçer, sonsuz ölçeklenebilirliğe kapı açar.

Space Falcon, blok zinciri ödül sistemlerini entegre ederek oyuncuları teşvik eden tarayıcıda çalıştırmak için klasik uzay nişancı oyununu 3D olarak yeniden yarattı.

Çeşitli özelleştirilebilir varlık koleksiyonunu ve oyun deneyimini son derece ilgi çekici hale getirmeyi hedefliyor. Oyuncular, oyunun ilerleyen aşamalarında gerekli olacak galaksilere, gezegenlere, uzay gemilerine ve diğer dünya dışı varlıklara sahip olabilecekler.

Ayrıca galaksiler arası varlıklar, faydalarını daha da artırmak için oyun içi pazarda takas edilebilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

FCON Coin Nedir?

FCON, Space Falcon ekosisteminin bir belirtecidir. Oyun içi satın alma, yükseltme ve ödül programında kullanılır. Maksimum arz miktarı 20,000,000,000 FCON coin olarak sabitlenmiştir.

FCON coin geleceği ile alakalı yorumlar incelendiğinde Elon Musk’ın projeye ilgi duyması ihtimalinin yatırımcıları oldukça fazla heyecanlandırdığı görülüyor.

FCON Coin Nasıl Alınır?

FCON Token satın almak için Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...