İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

FCON Coin Nedir? | Space Falcon Nedir? | FCON Yorum

Space Falcon, gezegenlerin, uzay gemilerinin ve galaksilerin tanıtılmasıyla sanal varlıkları bir adım öteye taşıyor. Oyun içi öğeler için NFT’ler, oyuncuların satın aldıkları, kazandıkları veya ürettikleri şeylere tam anlamıyla sahip oldukları ve bunları kontrol ettikleri anlamına geliyor. Bu, öğenin nadir olduğunu kanıtlamanın ötesine geçer, sonsuz ölçeklenebilirliğe kapı açar.

Space Falcon, blok zinciri ödül sistemlerini entegre ederek oyuncuları teşvik eden tarayıcıda çalıştırmak için klasik uzay nişancı oyununu 3D olarak yeniden yarattı.

Çeşitli özelleştirilebilir varlık koleksiyonunu ve oyun deneyimini son derece ilgi çekici hale getirmeyi hedefliyor. Oyuncular, oyunun ilerleyen aşamalarında gerekli olacak galaksilere, gezegenlere, uzay gemilerine ve diğer dünya dışı varlıklara sahip olabilecekler.

Ayrıca galaksiler arası varlıklar, faydalarını daha da artırmak için oyun içi pazarda takas edilebilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

FCON Coin Nedir?

FCON, Space Falcon ekosisteminin bir belirtecidir. Oyun içi satın alma, yükseltme ve ödül programında kullanılır. Maksimum arz miktarı 20,000,000,000 FCON coin olarak sabitlenmiştir.

FCON coin geleceği ile alakalı yorumlar incelendiğinde Elon Musk’ın projeye ilgi duyması ihtimalinin yatırımcıları oldukça fazla heyecanlandırdığı görülüyor.

FCON Coin Nasıl Alınır?

FCON Token satın almak için Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...