İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Fetch (FET) Coin Nedir?

Fetch.AI, ekonomik bir internet oluşturmak için yapay zeka ve blockchain teknolojisinin bir araya getirilmesidir. Temel olarak, dijital veri, donanım, hizmet, altyapı ve çeşitli sorunlara çözüm bulmak için çalışan kullanıcılar tarafından yönetilmektedir.

Fetch.AI ekosistemi , uygun maliyetlerle yüksek kaliteli çözümler sunmak için kendine özgü bir akıllı muhasebe teknolojisi kullanmaktadır.

Fetch, esas olarak farklı endüstriyel sektörler (ulaşım, enerji dağıtımı ve tedarik zinciri gibi) için merkezi olmayan çözümler oluşturmak için tasarlanmış bir blok zinciri platformu olarak düşünülebilir.

Fetch ekibi, dijital veri kullanımı yüksek olan şirketlerin yaşadığı sorunlara çözümler üreten “yapay zeka tabanlı bir modül” geliştirdiklerini ifade ediyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

FET Coin Toplam Arz

Fet coin toplam arz miktarı 1.151.441.226 Fet token’dir. Aktif dolaşımdaki arz miktarı ise 746.113.681 fet coin’dir.

FET Coin Nereden Satın Alınır?

FET coin 28.02.2019 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir. FET coin alım satım işlemlerini aşağıdaki linkten Binance borsasına kayıt olarak hemen gerçekleştirebilirsiniz.

FET coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar