İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Flurry Finance (FLURRY) Coin Nedir? | Geleceği ve Toplam Arz

2020 yılı merkezi olmayan finansın (DeFi) gelişimi ve büyümesinde önemli bir dönüm noktası oldu. Şu anda değeri 19 milyar dolar olan DeFi, finans sektörünün ayrılmaz bir parçası haline geldi. Mevcut ekosistemde, kripto sahipleri artık yatırımlardan önemli getiriler elde edebilir.

Pazar sağlıklı görünse de, sadece bir yıl içinde inanılmaz bir büyüme ile, gelişiminin çeşitli yönleri eksik. Çoğu çözümdeki aktif getiri üretme mekanizmalarını anlamak zordur, çünkü bunlar genellikle ortalama kripto meraklılarının sahip olmadığı belirli teknik altyapılar ve gereksinimler gerektirir.

Diğer sorunların yanı sıra, Ethereum ağı doymuş hale geldi ve ağ içindeki işlem ücretlerinin önemli ölçüde artmasına neden oldu. Bu genellikle çeşitli ağlarda az sayıda kriptoya sahip kullanıcıları dezavantajlı kılıyor.Finans, kullanıcılara kazanmak, ticaret yapmak ve harcamak için bir çıkış sağlarken tüm bu sorunların üstesinden gelen en son çözümdür.

Flurry Ne Zaman Kuruldu?

2021 yılında tanıtılan blockchain çözümü Flurry, DeFi içerisinde fark yaratmayı hedefliyor. Şimdiye kadar platform, yüksek gaz maliyeti, fon tahsisi ve kullanıcı deneyimi eksikliği gibi sektörün karşılaştığı sayısız sorunu ele aldı. Parlak mühendisler ve finans uzmanlarından oluşan bir ekipten oluşan FLURRY, ekosistem içinde gelişiyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Flurry finans şimdiye kadar DUCKDAO , Soul Capital, Dutch Crypto Investors ve Shima Capital gibi şirketlerle ortaklık kurarak blok zincirinin karşılaştığı tüm sorunların üstesinden gelmek için kullanıcı dostu bir mekanizma sağladı.

Flurry Kurucuları Kimlerdir?

Platformun kurucusu ve CTO’su Lawrence Wong, Türev İşlem Tüccarı olarak zengin bir deneyime sahiptir ve DeFi’nin en parlak beyinlerinden biridir. Daiwa Capital Markets, KBC Financial Products gibi önde gelen şirketlere sahiptir ve Barclays Capital Markets’ta Ticaret Sistemleri Geliştiricisi olarak görev yapmıştır.

Benzer şekilde, Kurucu Ortak Mike Ting, geleneksel finans ve DeFI alanında 10 yıllık deneyime sahiptir. Bir finans uzmanı olarak Mike, JP Morgan, Societe Generale, Daiwa Capital Markets ve KBC Financial Products gibi çok sayıda ünlü finans kuruluşunun bir parçası olmuştur. Ayrıca Mike, kripto para türevleri ticareti sunan bir platform olan C-trade’in kurucu ortaklarından biridir.

Flurry Finans (FLURRY) Nedir?

Yeni bir getiri toplama platformu olarak tanımlanan FLURRY protokolü, kullanıcıların platformda desteklenen çok sayıda altcoin karşılığında rhoTokens basmasına olanak tanır. Flurry finans tüm kullanıcılar tarafından desteklenen sabit paralar için işlem ücretine göre ayarlanmış en iyi verimi arar ve bulur. rhoToken, değiş tokuş edilen tüm tokenler için 1:1 orantılılık ile platform içindeki değişim aracıdır.

Merkezi olmayan platform, rhoTokens aracılığıyla kullanıcılara kripto işlemleriyle gelen sürükleme süreçlerine oldukça basit bir yaklaşım sunuyor. Kullanıcılar verimli bir şekilde verim üretebilir, kilitleme/kilit açma adımlarını atlayabilir ve sonuç olarak verim çiftçiliği sırasında çok sayıda DeFi ürünü arasında geçiş yapmaktan kaçınabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Özetle Flurry, tümü kullanıcı destekli sabit paralar için işlem ücretine göre ayarlanmış en iyi verimi bulan bir protokoldür.

Toplam Arz Ne Kadar?

Flurry token maksimum arz miktarı 10.000.000.000 FLURRY olarak açıklandı. İlk turda tüm kanallar aracılığı ile 280.000.000 FLURRY token satışı yapılacak. Gate borsasında ilk aşamada ön satış ile 16,666,666 FLURRY token satılacağı duyuruldu. Ön satıştan Flurry coin satın alıp piyasaya çıkış avantajından yararlanmak için Gate.io borsasına kayıt olup Startup bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Bir kaç gün içerisinde ön satış sonrası borsada listelendikten sonra “Flurry coin neden yükseldi” sorusu binlerce yatırımcı tarafından sıklıkla aratılacaktır. Bunun sebebini şimdiden açıklayalım. Kripto paralar borsada listelendikleri ilk gün yüksek olasılıkla yoğun bir ilgi ile karşılaşıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...