İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

FLUX Coin Nedir? | Flux Ecosystem Nedir? | Maksimum Arz

Son günlerde yaptığı çıkış ile dikkatleri üzerine çeken Flux coin hakkında temel bilgileri sizler için hazırladık. Flux nedir?

Flux, ölçeklenebilir merkezi olmayan bulut altyapısının yeni neslidir. Uygulamalarınızı aynı anda birden çok sunucuda geliştirmeniz, yönetmeniz ve oluşturmanız yeterlidir. 

Flux, Yeni İnternet için kritik, yüksek kullanılabilirlik altyapısını sağlar. Projeler ve geliştirme ekipleri, FluxOS’u kullanmak için Flux blok zincirine güvenmek zorunda kalmazlar, bu nedenle kendi zincirlerinin tüm benzersiz özelliklerini korurken gerekli altyapıya erişebilirler. Flux, yeni nesil İnternete odaklanan iyi dengelenmiş dağıtılmış bilgi işlem portföyünün önemli bir parçasını oluşturur.

Flux, Web 3.0, Dapps ve daha fazlası için geliştirilmiştir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Flux Ecosystem Nedir?

Flux Ecosystem, birlikte çalışabilir, merkezi olmayan, AWS benzeri bir geliştirme ortamı sunan, tamamen işlevsel bir merkezi olmayan bilgi işlem hizmetleri ve hizmet olarak blok zinciri çözümleri paketidir.

Flux ekosistemi şunlardan oluşur: Fluxnodes’un merkezi olmayan altyapısı, FluxOS bulut işletim sistemi, Zelcore kendi kendini saklayan çok varlıklı cüzdan ve blok zinciri uygulama paketi ve son olarak, diğerleriyle birlikte çalışabilirlik sağlamak için zincir üstü yönetişim, ekonomi ve paralel varlıklar için Flux blok zinciri.

Ekosistem, tamamı tam olarak konuşlandırılmış ve çalışır durumda olan aşağıdaki bileşenlerden oluşur:

  1. Flux, donanım barındırıcıları, zincir üzerinde XDAO yönetişimi ve donanım çalıştırmak için stake gereksinimleri aracılığıyla kötü oyuncu azaltma için teşvik sağlayan yerel bir GPU madenciliği yapılabilen iş kanıtı madeni parasıdır.
  2. Akı Düğümleri, dünyanın herhangi bir yerinden Raspberry Pi/Ev PC/Sunucuları/VPS donanımı üzerinde çalıştırılabilir. Flux düğüm operatörleri, blok ödülleri aracılığıyla Flux ile ödüllendirilir, ancak düğümlerinde belirli dapp’leri barındırarak başka kripto para birimleri de kazanabilirler.
  3. FluxOS Bilgi, işlem gücünü doğrulayarak ve kıyaslayarak, merkezi olmayan uygulamaları dağıtarak, çalıştırarak ve yük dengeleyerek, XDAO yönetişimi ve daha fazlasını yöneterek ağı yönetmek için Linux üzerinde çalışan bir işletim sistemi. Herhangi bir sağlamlaştırılmış docker uygulaması, FluxOS aracılığıyla dağıtılabilir ve ağ şu anda blok zinciri altyapısı, sosyal medya, veri kahinleri, web siteleri, oyunlar ve dosya depolama dahil olmak üzere 30’dan fazla dapp’i barındırıyor.
  4. Flux Fusion, Uniswap ve Pancakeswap gibi büyük merkezi olmayan borsalara erişim sağlayan bir DeFi köprüsü.
  5. Zelcore, büyük merkezi ve merkezi olmayan borsaların cüzdan içi entegrasyonu ile PC ve mobil cihazlar için birinci sınıf çok varlıklı , kendi kendine saklama cüzdanı olan resmi Flux cüzdanıdır.

FLUX Coin Nasıl Alınır?

Maksimum arz miktarı 440.000.000 FLUX token’dir. FLUX Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...

Kripto Para

Nimiq’in Misyon ve VizyonuNimiq Proje DurumuNIM Coin BilgileriNIM Coin Nasıl Alınır? Nimiq(NIM), kendi çeşitli uygulama ekosistemine sahip, web’e özgü, merkezi olmayan, sansüre dayanıklı bir...