İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Foap Uygulaması Nedir? Nasıl para Kazanılır?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

İlk olarak iOS için çıkarılan ve şu anda hem iOS hem de Android uygulama marketlerinde bulunan Foap, kullanıcıların kendi çektikleri fotoğrafları satarak para kazanabildikleri bir fotoğrafçılık uygulamasıdır.

Kullanıcıların kendi çektikleri fotoğrafları şirketlere veya diğer kullanıcılara satarak para kazanmasını sağlayan Foap, ayrıca düzenli olarak düzenlediği yarışmalarla çeşitli ödüller dağıtıyor.

Foap ile Para Kazanma

Öncelikle Foap uygulamasını cihazınıza indirerek kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra direkt olarak cihazınızdan fotoğraf yükleyerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama üzerinden para kazanmak için markaların veya diğer kullanıcıların sizin fotoğrafınızı satın alması gerekiyor.

Foap ile aşağıdaki şekillerde para kazanabilirsiniz:

  • Foap Market üzerinden fotoğraflarınızı satın
  • Foap görevlerini tamamlayarak tanınmış markalara fotoğraf satın
  • Kendi portfolyonuzu oluşturarak alıcıların kolay bir şekilde fotoğraflarınıza ulaşmasını sağlayın
  • Foap ayrıca sizin fotoğraflarınızı Getty Images gibi diğer anlaşmalı sitelere göndererek daha fazla fotoğraf satmanızı sağlar

Foap ile Kazanılan Para Nasıl Çekilir?

Foap ile kazandığınız para PayPal üzerinden hesabınıza yatırılmaktadır. Bunun için minimum 5 dolarlık bir bakiyeniz olması gerekiyor. Şu anda PayPal Türkiye’de hizmet vermediğinden dolayı ülkemizdeki kullanıcıların kazandıkları parayı banka hesaplarına aktarmanın bir yolu bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde PayPal tekrar ülkemize hizmet vermeye başlarsa uygulamadan kazanılan miktar PayPal ile banka hesaplarına aktarılabilir.

Eğer para kazanmak için diğer uygulamalara da göz atmak istiyorsanız “En Çok Para Kazandıran Uygulamalar 2021” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar