İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Foap Uygulaması Nedir? Nasıl para Kazanılır?

İlk olarak iOS için çıkarılan ve şu anda hem iOS hem de Android uygulama marketlerinde bulunan Foap, kullanıcıların kendi çektikleri fotoğrafları satarak para kazanabildikleri bir fotoğrafçılık uygulamasıdır.

Kullanıcıların kendi çektikleri fotoğrafları şirketlere veya diğer kullanıcılara satarak para kazanmasını sağlayan Foap, ayrıca düzenli olarak düzenlediği yarışmalarla çeşitli ödüller dağıtıyor.

Foap ile Para Kazanma

Öncelikle Foap uygulamasını cihazınıza indirerek kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra direkt olarak cihazınızdan fotoğraf yükleyerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama üzerinden para kazanmak için markaların veya diğer kullanıcıların sizin fotoğrafınızı satın alması gerekiyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Foap ile aşağıdaki şekillerde para kazanabilirsiniz:

  • Foap Market üzerinden fotoğraflarınızı satın
  • Foap görevlerini tamamlayarak tanınmış markalara fotoğraf satın
  • Kendi portfolyonuzu oluşturarak alıcıların kolay bir şekilde fotoğraflarınıza ulaşmasını sağlayın
  • Foap ayrıca sizin fotoğraflarınızı Getty Images gibi diğer anlaşmalı sitelere göndererek daha fazla fotoğraf satmanızı sağlar

Foap ile Kazanılan Para Nasıl Çekilir?

Foap ile kazandığınız para PayPal üzerinden hesabınıza yatırılmaktadır. Bunun için minimum 5 dolarlık bir bakiyeniz olması gerekiyor. Şu anda PayPal Türkiye’de hizmet vermediğinden dolayı ülkemizdeki kullanıcıların kazandıkları parayı banka hesaplarına aktarmanın bir yolu bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde PayPal tekrar ülkemize hizmet vermeye başlarsa uygulamadan kazanılan miktar PayPal ile banka hesaplarına aktarılabilir.

Eğer para kazanmak için diğer uygulamalara da göz atmak istiyorsanız “En Çok Para Kazandıran Uygulamalar 2021” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar