İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

FORWARD Coin Nedir? | Forward Protocol Nedir? | Forward Yorum

Forward Protocol, kullanıcıların blok zinciri uygulamalarını teknik bilgi olmadan dağıtmak için kullanabilecekleri kodsuz bir ortamı kolaylaştırmak için kullanımı kolay WordPress benzeri bir model kullanır. 

Forward Protocol, değer odaklı ekonomiyi birbirine bağlayan yerleşik NFT, DeFi, Gamification, AI, ML ve Social Tokens öğelerine sahiptir. Forward Protocol’den gelen uygulamalar, tek tıklamayla herhangi bir EVM uyumlu zincire dağıtılabilir. Forward Protocol, zincirler arası uyumlu, endüstriden bağımsız ve benimseme odaklıdır. 

Forward Protocol, zorlukları şu şekilde çözer:

  1. Fikirleri, şirketleri ve pazarları Forward Factory içinde açık kaynaklı, tamamen özelleştirilebilir, kodsuz blok zinciri akıllı sözleşme araçlarıyla birbirine bağlayan bir B2B yaklaşımıyla dikeyler arasında giriş engelini azaltarak blok zincirinin benimsenmesini sorunsuz hale getirmek.
  2. Forward Factory, blockchain benimsemesini kuruluşlar için açık ve anlaşılır bir süreç haline getiriyor. Karar vermek. Dağıtmak. Ölçek. Değerlendirmek. Hiçbir gizli maliyet dahil değildir.

Forward Protocol’ün nihai hedefi, Blockchain Teknolojisinin toplu olarak benimsenmesini hızlandırmaktır.

FORWARD Gelir Akışları

İki ana gelir akışı vardır:

  1. Forward Factory’den dağıtılan tüm akıllı sözleşmelerde belirli bir ücret yüzdesi olacaktır. Örneğin, bir kişi Proof of Value-Delivered modeliyle bir emanet hizmeti kullanıyorsa, Forward Protocol (İleri Protokolü) tamamladıkları her işlem için (DAO tarafından kararlaştırılan) küçük bir ücret talep edecektir.
  2. Forward Chain’deki her işlem, $ FORWARD ile karşılanacak bir işlem ücreti alır.

FORWARD Coin Nedir?

FORWARD coin, protokolle sürekli etkileşimi teşvik etmek için sistemde ödül belirteci olarak kullanılır. Forward Protocol kullanan her platform, kullanıcılarını ödüllendirmek için piyasadan satın almaları gereken ödüller olarak FORWARD verecektir. Tüm akıllı sözleşmeler, önce entegrasyon platformunun önceden satın alınan belirteç havuzundan ücretleri düşürmeye çalışacak, aksi takdirde işlemi gerçekleştirmek için gerektiği gibi açık piyasadan belirteçler alacaklardır.

Forward Coin Nasıl Alınır?

Forward coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Binance USD, dünyanın en büyük işlem hacmine sahip ve önde gelen kripto para borsası Binance tarafından desteklenen, dolar destekli bir stabil coin’dir . Binance tarafından çıkartıldığı ilk günden günümüze...

Kripto Para

Synchrony, bir ekosistemin ilkellerine farklı şekillerde maruz kalmak için tek tıklamalı çözümler üreten zincir üstü araç setlerini değerlendirmek ve optimize etmek için karmaşık bir...

Kripto Para

DeFi For You, kredi geri ödendiğinde veya bir tasfiye eşiği aşıldığında serbest bırakılan akıllı sözleşmelerde kripto ve NFT teminat paketlerini güvence altına alarak kredi...

Kripto Para

Zodium, LINE FRIENDs’ın eski kurucu ortağı ve üyeleri tarafından yaratılan, animasyonlu 3D karakter NFT’ye dayanan bir “Kazanmak İçin Oyna” projesidir. 12 zodyak hayvanının ve...